سنا اوباما برای شروع مذاکرات با حزب دموکرات در تریلیون دلاری بسته محرک

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل معرفی متن به مناسبت تریلیون دلار پیشنهاد برای به اصطلاح “فاز 3” coronavirus بسته محرک هموار راه را برای مذاکرات با حزب دموکرات به طور رسمی آغاز خواهد شد.

محور جمهوری خواه مجلس سنا پیشنهاد گردد با حمایت از کاخ سفید است — پرداخت مستقیم به واجد شرایط آمریکایی ها تا $1,200. ازدواج می تواند $2,400. مالیات دهندگان که درآمد بیش از 75000 دلار در سال خواهد شد شروع به دیدن که پرداخت کاهش می یابد 5 دلار برای هر 100 دلار از آنها کسب بیش از $75,000 آستانه با کسانی که بیش از $99,000 چیزی را گرفتن. خانواده ها با کودکان را 500 دلار برای هر کودک است.

در حالی که وزارت خزانه داری رئوس مطالب منتشر شده در اوایل هفته بود که پرداخت از IRS — در آوریل و مه — سنا اوباما پیشنهاد تنها خواستار یک بررسی در این زمان.

ایران با طرح همچنین به تشریح مقررات مربوط به کسب و کارهای کوچک 300 میلیارد دلار در فدرال وام های تضمین حرکت بازگشت مالیات بر درآمد-آخرین مهلت تشکیل پرونده از 15 آوریل تا 15 ژوئیه متعدد را فراهم می کند کاهش مالیات برای شرکت های بزرگ و اجازه بیش از $200 میلیارد دلار حمایت مالی برای ضربه صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی.

مک کانل گفت: او را با لينک مستقيم تعدادی از سنا ایران با رئیس و مقامات ارشد جمهوری خواهان مذاکره با خود را دموکراتیک همتایان از جمله کمیته مالی چاک Grassley آیووا, بانکداری, رئیس کمیته مایک Crapo از آیداهو, بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی رئیس کمیته لامار الکساندر از تنسی, کسب و کار کوچک رئیس کمیته مارکو روبیو از فلوریدا و اکثریت شلاق جان Thune از داکوتای جنوبی.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin ملی اقتصادی شورای مدیر لری Kudlow و کاخ سفید مدیر امور قانونگذاری اریک Ueland نیز بخشی از این مذاکرات.

مک کانل گفت: دو حزبی بحث آغاز خواهد شد در صبح روز جمعه و به او قول داد آنها ادامه خواهد داد تا زمانی که یک معامله رسیده است.

“اینها فوری بحث و آنها نیاز به اتفاق می افتد در عضو سطح شروع در حال حاضر” مک کانل گفت: در طبقه به او معرفی 247-صفحه پیشنهاد. “این قانون قابل توجه است ، سنا و مجلس است و نه در هر نقطه تا زمانی که ما اقدام است.”

حزب دموکرات مشخص شده اند خود را 750 میلیارد دلار طرح اضطراری که گسترش مرخصی خانواده, انتخاب بیمار ترک و بیمه بیکاری.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) بلافاصله شکایت دموکرات “تا به حال تقریبا هیچ تاثیر” در پیش نویس این پیشنهاد است. شومر بیشتر گسله جمهوری خواهان برای دادن یک “بسته نجات مالی برای تعدادی از صنایع.

“ما نمی خواهیم این صنایع برای رفتن زیر, اما ما نمی خواهیم این دلار است که قرار است برای رفتن وجود دارد به مدیران شرکت یا سهامداران” شومر گفت. “دوباره آنها باید به کارگران ، شومر نمی خواهند شرکت هایی که اخراج کارکنان را برای دریافت کمک های دولتی و او می خواهد محدودیت های در سهام buybacks.

شومر به ذکر است که مک کانل حاضر به تعامل با بلندگو نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و آمریکا و همچنین باعث می شود آن را مشکل تر برای رسیدن به یک سازش محلی.

شومر و پلوسی با صدور بیانیه ای پس از آزادی از ایران پیشنهاد: “برای کسب دموکراتیک حمایت در کنگره هر گونه محرک اقتصادی پیشنهاد باید شامل جدید قوی و دقیق مقررات است که اولویت بندی و محافظت از کارگران از جمله ممنوعیت دریافت کننده شرکت از خرید سهام پاداش مدیران و تخمگذار کردن کارگران است.”

مک کانل مواجه شده است و برخی از مخالفان از حمله داعش بیش از این پرداخت های مستقیم طرح اگر چه مقامات کاخ سفید سعی در اخراج کسانی که شکایت به عنوان قابل توجه است.

در عین حال برای یک بار مک کانل نیست کنترل هر جنبه ای از گر چه هنر یک اصلی قطعه ای از قوانین قرار دادن با هم در پرواز یک موقعیت غیر معمول برای او. مک کانل — به عنوان خوب به رای شمارنده به عنوان مجلس سنا تا به حال دیده می شود — معمولا ارقام آنچه هدف این است که برای اولین بار و پس از آن او هدایت همکاران خود را به سوی این هدف است. نه در این مورد ،

سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) شده ترین آوازی حریف با وجود پشتیبانی از این تلاش چندان دور از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mnuchin و دیگر مقامات ارشد دولت افغانستان ،

گراهام گفت: جمهوری خواهان مجلس سنا روز پنج شنبه است که او تا به حال به نام تهمت به لابی علیه برنامه اضافه کرد که Rep. علامت مراتع (R-N. C.) — به زودی به بیش کاخ سفید: رئیس ستاد — با او به توافق رسیدند.

“پرداخت های مستقیم را حس زمانی که اقتصاد شروع به راه اندازی مجدد. آن را می سازد هیچ حس در حال حاضر علت آن را فقط به پول” گراهام گفت. “آنچه من می خواهم درآمد است نه فقط یک بررسی. من می خواهم به شما برای به دست آوردن یک بررسی در هر هفته فقط یک هفته.”

گراهام مانند برخی دیگر از جمهوری خواهان می خواهد به گوشت گاو تا بیمه بیکاری سیستم به جای, و همچنین افزایش وام برای کسب و کارهای کوچک..

“من شخصا فکر می کنم اگر ما می خواهیم به مردم کمک کنیم باید به طور مستقیم پرداخت نقدی شاید به عنوان یک مکمل به بیکاری به افرادی که هنوز در حال کار روزمره” گفت: تخصیص بودجه سنا رئیس کمیته ریچارد شلبی (R-Ala.). “فقط یک پتو پول نقد چک به هر کس در امریکا است که ساخت $75,000… من نمی دانم این منطق از آن است. من می توانید ببینید بستن آن به بیکاری شاید تقویت آن برای افرادی که در حال رفتن بود گذاشته در حالی که برای.”

شلبی اما هشدار داد که او نمی گویم او می خواهم رای در برابر این پیشنهاد درست است که او آن را دوست ندارم.

جیم Lankford (R-Okla.) گفت که او تا به حال یک “بسیاری از سوالات که چگونه این کار می کند که می شود و چه کسی ندارد.” دیگر جمهوری خواهان مطرح نگرانی های مشابه اگر چه آنها احتیاط کرد.”

اما مقامات کاخ سفید بخش خصوصی بر این باورند که جمهوری خواهان مجلس سنا سقوط خواهد کرد در خط با مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او هل پرداخت نقدی پیشنهاد. یک مقام ارشد دولت رسمی اشاره کرد گراهام در حال حاضر ابراز مخالفت خود را به طور مستقیم پرداخت.

“همه ما در حال رفتن به مجبور به رای دادن برای چیزی که در محیط دیگر ما نمی خواهد حمایت” گفت: سناتور. جان کندی (R-لا.).

مک کانل در سخنرانی خود در مجلس سنا طبقه پنج شنبه بعد از ظهر مشخص جمهوریخواه پیشنهاد برای کمک به کسب و کارهای کوچک ارائه شده توسط دولت فدرال تضمین وام های مستقیم پرداخت پول نقد به عنوان وام به صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی که در حال ضربه سخت coronavirus. علاوه بر این جمهوری خواهان به دنبال به دست آوردن منابع بیشتر برای سیستم مراقبت های بهداشتی است که می تواند غیرمنتظره به عنوان ویروس همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده

“پیشنهاد ما بلافاصله به کمک کارگران آمریکایی, خانواده و کسب و کار” مک کانل گفت: این طرح شناخته شده به عنوان “فاز 3.” “بله, آن کمک خواهد کرد که موقعیت ما در اقتصاد به رشد دوباره بعد از این بهداشت عمومی را تهدید پشت سر ما … اساسا ما باید به ضرب و شتم به این ویروس است.”

اما بسته خواهد شد نیاز به پشتیبانی از حداقل هفت حزب دموکرات اگر همه خواهان بازگشت آن است. شومر پنج شنبه تاکید کرد که دموکرات ها که مشخص شده اند خود را دید به دنبال “کارگران اول” پیشنهاد نام برای یک “طرح مارشال” برای سیستم مراقبت های بهداشتی. او نیز نامیده می شود به صورت یک شکل جدید از بیمه بیکاری.

شومر مانده است در تماس نزدیک با Mnuchin که رهبری مذاکرات برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد سوم بسته محرک و همچنین پلوسی.

این رهبر اقلیت نیز به نام “چهار گوشه” مذاکرات بین رهبران حزب در سنا و مجلس اما مک کانل نشان داده است هیچ علاقه ای مربوط به خانه.

در آماده سازی “فاز 3” بسته مک کانل کارگردانی کرده است نیروهای وظیفه به آمده تا با طرح های پیشنهادی. روبیو و سوزان کالینز (R-مین) در حال نشان دادن کسب و کارهای کوچک بخشایش وام خواهد بود که اداره یک بانک اتحادیه های اعتباری و یا برخی از انواع دیگر وام دهنده.

با توجه به پیش نویس یک بحث کوچک طرح کسب و کار به دست آمده توسط POLITICO, حداکثر وام کسب و کار کوچک دولت می تواند به عقب را دو به مبلغ 10 میلیون از 5 میلیون دلار از طریق پایان سال است.

مک کانل تاکید کرد صبح روز پنج شنبه که این طرح نه “سهیم خواهد بود.”

“از کسب و کارهای کوچک به بخش های کلیدی ما در حال صحبت کردن در مورد به اصطلاح “کمک مالی” برای شرکت ساخته شده است که بی پروا تصمیم گیری” مک کانل گفت. “هیچ کس ادعا یک خطر اخلاقی در اینجا. هیچ یک از این شرکت ها نه مغازه نه پیتزا سرو و نه شرکت های هواپیمایی — به ارمغان آورد و این در خود را دارند.”

سومین بسته محرک می آید پس از سنا تصویب شنبه چند میلیارد دلار خانه-تصویب کمک های اضطراری بسته است. در حالی که برخی از جمهوری خواهان ابراز کرده رزرو در مورد بسته را پرداخت مرخصی استعلاجی مقررات نهایی رای شمارش شد 90-8.

آمریکا در حال تهیه پیش نویس خود را بسته محرک با حمایت های گسترده مالی — از جمله مستقیم پرداخت های ماهانه از آنجا که 2000 دلار برای بزرگسالان; کمک های مالی و بدهی برای کسب و کارهای کوچک; و اقدامات لازم برای توقف اخراج و سلب حق مالکیت.

دموکرات ها نیز اجرای قوانین سختگیرانه در کسب و کار دریافت خواهید کرد که فدرال نقدی از جمله حفظ حقوق و دستمزد گذارم چانه زنی جمعی و حقوق هیچ سهام buybacks.

پلوسی و کمیته رهبران گذاشته جزئیات این طرح — که هنوز هم در حال شکل گرفتن در بیش از دو ساعت کنفرانس در روز پنج شنبه.

به طور جداگانه از اقتصادی امداد اقدامات آمریکا نیز فشار برای بین 120 میلیارد و 150 میلیارد دلار به صورت نقدی به سازمان های فدرال. بسیاری از آن خواهد بریزد پایین به دولت و مقامات محلی شده اند که در تلاش برای پاسخگویی به بهداشت عمومی و مطالبات اقتصادی میان شیوع.

دموکرات ها می گویند کنگره ممکن است هیچ چاره ای جز به دل کردن بودجه در سوم بسته به جای انتظار برای چهارمین دلیل آن معلوم نیست چقدر دیگر هر دو مجلس قادر خواهد بود برای دیدار با فرد است.

سارا فلک کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>