وزیر خارجه ایران به رول ارائه دهندگان خدمات پزشکی’ حفاظت از Covid-19 مسئولیت

دولت مجلس سنا در تصویب لایحه بعد از ظهر پنجشنبه که پشت رول حمایت از ارائه دهندگان خدمات پزشکی دریافت کرده بود برای محافظت از آنها را از مسئولیت مربوط به Covid-19.

همراه لوایح در مجلس سنا دولت و مجلس را کاهش می دهد سطح از مصونیت قانونی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی که درمان غیر Covid بیماران در طول بحران.

پزشکان و بیمارستان ها می گویند این قانون خواهد آنها را در معرض بالقوه قصور دعاوی در طول بیماری همه گیر.

صورتحساب S. 8835 و A. 10840 هستند اسپانسر شده از طرف برانکس دموکرات لوئیس Sepúlveda در سنا و ملکه دموکرات Ron Kim و منهتن دموکرات ریچارد Gottfried در مجلس است. مجلس سنا با تصویب این لایحه توسط یک 44-16 حاشیه. این لایحه در مجلس تقویم روز شنبه پس از پیشروی از طریق کدهای خود را به کمیته.


این قانون به دست آورده حمایت در میان قانونگذاران که می گویند مصونیت اعطا شده به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در بودجه بیش از حد وسیع است. آنها با اشاره به خانه های سالمندان به طور خاص به عنوان شایسته بررسی بیشتر به دنبال تایید یا فرض مرگ و میر بیش از 6,500 تسهیلات ساکنان از Covid-19.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: او هنوز به جزئیات این قانون.

پیشنهاد آن را به عنوان در حال حاضر نوشته شده است اعمال می شود به هر گونه ادعای مسئولیت پس از تاریخ موثر, بنابراین آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد درمان که در حال حاضر ارائه شده است که برخی از قانونگذاران شناور بود در اوایل این سال است.

بیشتر New York, انجمن بیمارستان است که به مخالفت با قانون. آن گفت: قانون فعلی مربوط است تنها زمانی که ارائه پاسخ به Covid-19 مربوط به یک بیمار مراقبت. بهداشت و درمان انجمن ایالتی نیویورک که نشان دهنده بیمارستان ها و دیگر امکانات مراقبت های بهداشتی نیز به شکست این لایحه است.

مصونیت اعطا شده توسط قانون اضطراری یا فاجعه درمان حفاظت از قانون صدق نمی کند به عمدی ارتکاب جرم بی مبالاتی یا غفلت ناخالص.

بیمارستان ها نگران هستند چرا که در قانون در نظر گرفته شده برای محافظت از ارائه دهندگان اگر افزایش بیماران و یا اضطراری دستور دولت تحت تاثیر غیر Covid بیماران. در طول بحران بیمارستان عهده استراتژی های غیر متعارف برای افزایش ظرفیت است. امکانات تخلیه بیماران با سرعت بیشتری به اتاق را برای افرادی که بیمار با این بیماری پذیرفته داوطلبان و دانشجویان پزشکی برای ارائه مراقبت و تبدیل فضاهای از جمله سالن های غذاخوری و پارکینگ به درمان مناطق.

“مردم و دولت انتظار می رود این اقدامات گرفته شود به دیدار فوق العاده ای نیاز دارد از نیویورک در طول یک بیماری همه گیر” به GNYHA نوشت: قانونگذاران. در حال حاضر آنها نگران این اقدامات می تواند آنها را در معرض خطر قانونی اگر یک تجدید حیات از موارد رخ می دهد و یک بیمار با یک بیماری دیگر از Covid-19 تحت تاثیر قرار است.

نیویورک پزشکی-موارد قصور به همراه داشت در مورد $661.7 میلیون پرداخت در سال گذشته رتبه دولت دوم در کشور سرانه پس از آلاسکا با توجه به گزارش های پزشکی-قصور بیمه گذار Diederich بهداشت و درمان.

دکتر بانی Litvack رئيس جمهور از جامعه پزشکی از ایالت نیویورک گفت: هر قانونی که می تواند به افزایش هزینه های پزشکی مسئولیت—یا در ادعا و یا قیمت قصور بیمه—باعث می شود دولت بیشتر محیط خصمانه برای پزشکان است.

Litvack اشاره کرد که پزشک شیوه در حال حاضر مبارزه با نزدیک به 80 درصد از MSSNY اعضای, گزارش, آنها تجربه کاهش در حجم بیش از نیمی در ماه آوریل است. Litvack یک رادیولوژیست زنان متخصص تصویربرداری در مونت کیسکو گفت: او ترس پزشکان که تاخیر یک روش به دلیل همه گیر می تواند در قبال عواقب نامطلوب.

“نگرانی از این است که وجود خواهد داشت مقدار زیادی از دوم حدس زدن” او گفت:, “باز کردن floodgates به دادخواهی.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra