سنا کسب و کار کوچک وام افزار است که کمک خواهد کرد که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سنا پنج شنبه شب با تصویب قانونی که به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که دریافت بخشایش وام کسب و کار کوچک انعطاف پذیری بیشتر در مورد چگونه آنها می توانند صرف پول است.

خانه اکثریت تصویب چک حفاظت از برنامه انعطاف عمل 417-1 هفته گذشته و سنا تصویب آن را بدون اعتراض. این قانون در حال حاضر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز.

این لایحه به موقع به این دلیل که زمان هشت هفته مهلت نزدیک است, برای اولین بار کسب و کار که با دریافت چک های برنامه حفاظت از وام.

این لایحه را به وام گیرندگان 24 هفته به جای هشت هفته به صرف PPP بودجه اجازه می دهد آنها را به تاخیر در پرداخت حقوق و دستمزد و مالیات و تنها نیاز به صرف 60 درصد از این وام هزینه های حقوق و دستمزد و هزینه های به جای 75% مندرج در مراقبت عمل کنگره سوم و بزرگترین COVID-19 پاسخ قانون.

PPP وام در دسترس هستند فقط به کسب و کار با 500 کارمند یا کمتر. کوچک کسب و کار دولت مجاز متعلق به جامعه روستایی و بیمارستان برای شروع به دریافت وام در ماه آوریل است.

“شما قانون را فراهم می کند مورد نیاز انعطاف پذیری اجازه می دهد تا این برنامه به کار برای بیمارستان ها و جوامع خود را” انجمن بیمارستان های آمریکا معاون اجرایی رئیس جمهور تام Nickels نوشت: مه 26 نامه حمایت از این لایحه که در ابتدا معرفی شده توسط مظنونان حمله به دانشگاه تراشه Roy (R-تگزاس) و دین فیلیپس (D-Minn.). اما Nickels گفت: AHA هنوز هم می خواهد تغییراتی که اجازه می دهد بیمارستان های واجد شرایط بدون در نظر گرفتن وضعیت ورشکستگی و چشم پوشیدن از وابستگی قوانین نه برای سود سازمان است که اجازه می دهد بیشتر به بیمارستان های واجد شرایط.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>