سنا ویروس امداد لایحه برنامه های حتی بزرگتر محرک

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

سنا پاک عمده دوم لایحه در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس با قانونگذاران عجله به دنبال با اضافی بسته نجات اقتصادی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برآورد هزینه خواهد شد $1.3 تریلیون.

این 90-8 رای جمعه پس خانه عبور در شنبه فرستد مغلوب ساختن پیشی جستن یک اندازه گیری ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی و مواد غذایی و کمک به جمعیت های آسیب پذیر و کمک مالی برای coronavirus تست. به عنوان مجلس سنا رای دادند جمهوری خواه و دموکرات رهبران در حال حاضر در حال کار بر روی آینده پیشنهاد.

“سنا در رفتن به ماندن در جلسه ما تا پایان فاز و سه بعدی لایحه و ارسال آن به خانه” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: بلافاصله پس از رای گیری. او گفت: جمهوری خواهان امید به توافق در یک برنامه با کاخ سفید و بحث در مورد آن با دموکرات ها ،


“من توصیه می کنم سناتور اقامت در اطراف نزدیک” مک کانل گفت. او گفت که او نمی تواند پیش بینی زمانی که یک لایحه آماده خواهد شد برای رای اما “ما به سرعت در حال حرکت به دلیل وضعیت مطالبات آن است.”

مین جمهوری خواه سوزان کالینز گفت که او انتظار دارد که مجلس سنا به رای در فاز سه لایحه در این آخر هفته.

جمهوری خواه مارکو روبیو از فلوریدا گفت: دخالت سناتورها خواسته به دریافت طرح های پیشنهادی خود را به او صبح روز پنج شنبه. روبیو گفت: دموکرات ها گنجانده شده اند در این مذاکرات و افزود: “من احساس خوبی در مورد که در آن ما هستند.”

به عنوان آمریکایی ها متوقف زیادی از زندگی روزانه خود را برای جلوگیری از گسترش این ویروس و بازار ادامه داد: به شیرجه رفتن یکشنبه کاخ سفید به طور چشمگیری کوچک تا درخواست خود را به کنگره برای اضافی $1.3 تریلیون از جمله 500 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها 50 میلیارد دلار وام به مضطرب هواپیمایی بخش و 150 میلیارد دلار به “شدت مضطرب بخش” اقتصاد از شیوع ویروس.

بحران گالوانیزه کنگره به عمل در یک مقیاس دیده نمی شود پس از بحران مالی 2008-2009 در برابر افت تلخ انتخابات سال مبارزه برای کنترل کنگره و کاخ سفید است.

بعدی بسته به سرعت انجام می شود به احتمال زیاد به یک چالش بسیار دشوار. مک کانل deputized سه گروه از جمهوری خواهان مجلس سنا به کار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سادگی یک لایحه که او را پس از آن را به رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر برای آینده مذاکرات است.

آنها می باید مجلس نانسی پلوسی در هیئت مدیره بیش از حد قبل از قرار دادن عظیم قانون به یک رای در هر دو مجلس. خانه دموکراتیک رسمی گفت: پلوسی و کلید chairpeople بازدید اولیه طرح از کاخ سفید می شود کافی نیست.

سنا دوم-رتبه بندی جمهوریخواه جان Thune از داکوتای جنوبی گفت: اوباما در حال کار کردن برای نهایی سوم فاز پیشنهاد پنج شنبه.

“وجود دارد مقدار زیادی از چرخ در حال حرکت” Thune گفت: “اما امیدوارم رانندگی در مسیر درست است.”

اولیه کمک های اولیه طرح توسط کنگره تصویب اوایل این ماه ارائه شده $8.3 میلیارد دلار برای اورژانس مراقبت های بهداشتی نیاز ناشی از کوروناویروس.

برنامه دوم—اندازه گیری تصویب شده توسط سنا در روز چهارشنبه—به دنبال تسکین اقتصادی است و نتیجه مذاکرات فشرده بین پلوسی و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin. مغلوب ساختن پیشی جستن به او مهر تایید در یک صدای جیر جیر در اواخر جمعه.

آن را به مجلس نمایندگان آمریکا برای متقاعد کردن به اندازه کافی از او خواه, اعضای, به, حتی اگر او گفت: آنها ممکن است به “تهوع” را به عنوان آنها به آن رای دادند.


محور این لایحه H. R. 6201 می دهد کارگران در شرکت های با کمتر از 500 کارمند تا 12 هفته از پرداخت, خانواده و مرخصی استعلاجی برای مقابله با ویروس-مسائل مرتبط از جمله ماندن در خانه برای مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند.

که ارائه تقسیم نمایندگان مجلس با برخی از دموکرات ها مایل بیشتر سخاوتمندانه بسته درخواست خود را به همه کارگران و برخی از جمهوری خواهان نگران است که ساختار سود می دهد کسب و کارهای کوچک انگیزه ای به سادگی اخراج کارگران به جای مقابله با بدون هیچ زحمتی از گرفتن بازپرداخت توسط سرویس درآمد داخلی.

این لایحه همچنین برای پرداخت ویروس, تست باعث بیکاری و کمک های غذایی و ارسال خواهد شد ده ها میلیارد در کمک به متحده است.

برای فاز سوم قانون برای پاسخ به این ویروس شومر است پیشنهاد کمک های اولیه با هدف خانواده مانند شش ماه تحمل در تمام فدرال حمایت, وام, از جمله وام مسکن و وام های دانشجویی و همچنین به عنوان پول بیشتر برای بیمارستان ها و بهداشت و سلامت دیگر پاسخ به این ویروس.

وجود دارد نیز نمایش های مختلف در فدرال برای کمک به شرکت های هواپیمایی و سایر صنایع. شومر پیشنهاد کرد که هر گونه فدرال کمک به همراه شرایط مانند ممنوعیت سهام buybacks و شاید قرار دادن کارکنان در هیئت مدیره شرکت هایی که دریافت پول مالیات دهندگان.

از پا تا عمل در یک تقسیم کنگره روشن ساخته است که coronavirus بحران شتاب سریع تر از واشنگتن توانایی واکنش نشان می دهند. فقط در ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن خواست برای صرف $2.5 میلیارد دلار بسته به پاسخ به این ویروس. زمان کنگره فرستاده او $8.3 میلیارد دلار طرح به جای روشن بود که بسیار بلند پروازانه تر اقدامات مورد نیاز خواهد بود.

“ما در حال صحبت کردن در مورد هزینه های امروز در مقابل هزینه ها در آینده گفت:” جمهوری خواه ایالت دن سالیوان از آلاسکا. “وجود دارد تعدادی از چیزهایی که اگر ما نمی کنند از آن هزینه خواهد شد خیلی بیشتر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود هل دادن برای فراگیر حقوق و دستمزد-مالیات تعطیلات, اما این ایده واز کمی کشش در هر دو حزب. تسکین آن ارائه می شود برای رسیدن به مالیات دهندگان و این امر هیچ چیز برای مردم که دیگر کار می کند.


بر خلاف واکنش به رکود اقتصادی بزرگ در 2008-2009 تعداد کمی از نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی در مورد اضافه کردن به بودجه سالانه کسری که در حال حاضر عنوان و بالاتر از $1 تریلیون. حتی محافظه کاران که معمولا پرداخت خدمات لب به تعادل مالی اشاره کرد که میلیون ها نفر از مردم در معرض خطر از دست دادن شغل خود را و نرخ بهره فدرال بدهی معلق در هوا نزدیک به صفر.

یک استثنا بود جمهوریخواه ایالت رند پل از کنتاکی که به پیشنهاد به کاهش هزینه های پرداخت برای خانه بیل. اصلاح به دست آورد فقط سه رای ،

اتمام بعدی بسته به سرعت خواهد اجازه دهید سناتور بازگشت به کشور خود و سرپا ایستادن کردن با بقیه کشور است. اعضای هیات در حال حاضر آزمایش مثبت سناتورهای شده اند رفتن و از خود و قرنطینه و بسیاری از قانونگذاران در حال شهروندان ارشد گروه سنی بیشتر در معرض خطر است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>