سنا امداد معامله گفته می شود در نزدیکی

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — سناتور نزدیک دو حزبی مقابله دوشنبه در یک جارو $1 تریلیون ثبات اقتصادی بسته به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان نمایندگان مجلس و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاوران شتافت به کار را از طریق تفاوت ها و اعتصاب مهم سازش در قانون است که می تواند به تصویب رسید در روز.

دموکرات و جمهوری خواه مذاکره کنندگان نزدیک به توافق جمعه شب در ارائه و گسترش مزایای بیکاری برای کارگران آسیب دیده توسط ویروس از جمله خود اشتغالی کارگران و افرادی که ساعت شده اند کاهش می یابد به عنوان بخش بزرگی از اقتصاد بسته به سرعت این بیماری را گسترش.

یک فرد آشنا با این توافق صحبت خواست نامش فاش نشود به دلیل آن هنوز نهایی گفت: منافع خواهد آمد نزدیک به پوشش کامل حقوق از دست رفته برای یک کارگر معمولی.

دموکرات ها آماده شد به قطره مخالفت خود را با چندین کاهش مالیات شرکت ها به عنوان بخشی از مصالحه. و جمهوری خواهان آماده بودند به موافقت با پرداخت مستقیم است که اعمال می شود به همان اندازه به کارگران با درآمد تا $75 ، 000 در هر سال قبل از توقف تدریجی و در مجموع برای کسانی که درآمد بیش از $99,000. دو طرف نیز نزدیک به توافق بر ارائه کمک به دولت های ایالتی و محلی است که در مجموعه ای به از دست دادن درآمد مالیاتی در میان بحران است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

سناتور. میچ مک کانل R-Ky., اکثر رهبر گفت که امیدوار به اعتصاب یک معامله در اصل توسط نیمه شب جمعه.

“ما نیاز به ارائه امداد در حال حاضر” مک کانل گفت: در آمریکا هستند. “ما نیاز به رفتن ، ما باید برای به حداقل رساندن پیچیدگی جدید. و ما باید به سرعت حرکت می کند.”

“ملت ما نیاز عمده گام بعدی و ما باید آن را سریع” مک کانل گفت: به یک اتاق خالی به این دلیل که ایالات متحده آمریکا کنگره است بسته به بازدید کنندگان است.

مقدماتی سنا رای تنظیم شده برای روز یکشنبه. مک کانل گفت: هدف این است که گذشت در روز دوشنبه.

در ضمن تهمت را نشانه رفته ستایش در مراقبت های بهداشتی کارگران و کلیساها و همچنین به عنوان كانون و فروشگاه ها در سراسر شهرستان خود را در طول کنفرانس خبری جمعه.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=kSEAY65UXSg]

“پزشکان و پرستاران در حال کار بدون توقف به درمان بیمار. شهروندان و کلیساها در حال ارائه وعده های غذایی به نیازمندان است. کامیونداران در حال ساخت مسافت های طولانی به نگه داشتن قفسه مواجه نگردند.

“ما شده است در برخورد با فروشگاه های بزرگ زنجیره ای بزرگ. خارج شده — آنها بوده ام فوق العاده-و دیگران. آنها تمام شده است فوق العاده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما ساخته شده آن را بسیار آسان تر برای آنها را به سهام در نظر سفر و محدودیت های مسافرتی. ما محدودیت های بلند به طوری که آنها می توانید کامیون خود را در زمان.

“شما شاهد تعداد بسیار کمی از قفسه های خالی و در عین حال مقدار حجم که آنها انجام می دهند بی سابقه است چرا که مردم می خواهند به آنچه آنها را به آنچه آنها احساس می کنند که باید. و آنها نیز خرید کمی در مقادیر کوچکتر که خوب است چرا که ما قصد داریم در هر نقطه. ما در حال رفتن به اینجا. بنابراین من می خواهم برای تشکر از تمام کسانی که بسیار از شرکت های بزرگ برای کار خیلی خوبی است.”

بیل می تواند رشد کند

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=rzrdFFIm0t4]

به عنوان محرک مذاکرات تشدید در کاپیتول هیل قانونگذاران و مغلوب ساختن پیشی جستن را در تیم نگه داشته و فشار را تسکین بسته بزرگتر و خشن تر. آنها همچنین به قراضه محدودیت در توافق اولیه لایحه که به کارگردانی کوچکتر پرداخت نقدی به کاهش درآمد آمریکایی ها نسبت به دیگران در میان مقاومت از کاخ سفید و دموکرات ها و جمهوری خواهان.

همانطور که در ابتدا نوشته شده و این طرح را با توجه به بسیاری از آمریکایی ها $1,200 در یک بار پرداخت اما فقیرترین خانواده ها — کسانی که بدون بدهی مالیاتی فدرال — می تواند به عنوان کمی به عنوان $600. که ساختار کشیده شده دو حزبی و انتقاد سناتور به نظر می رسد اما برخی از آن را تغییر دهید برای اطمینان از فقیر آمریکایی نمی دریافت پول کمتر است. و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پرداخت اولیه مقدار خواهد بود به احتمال زیاد قابل ملاحظه ای بالاتر از $1,000.

“ما در حال صحبت کردن در حدود یک هزار دلار را بررسی کنید. ما در حال صحبت کردن در مورد خیلی بیشتر از آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما نیز در حال صحبت کردن در مورد انجام مراحل. اگر این کار نمی کند, ما در حال رفتن به نگه داشتن انجام می دهند تا ما آن را به رفتن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ابراز حمایت برای جلوگیری از هر شرکت است که دریافت کمک از قادر بودن به انجام سهام buybacks و یا با استفاده از پول برای خرید مجدد سهام خود را به درایو سهام خود را با قیمت بالاتر غنی سازی سهامداران. که مسئله پرداخته است در این لایحه به عنوان نوشته شده است اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او مورد بحث آن را با رهبر اقلیت سنا چارلز شومر.

گالری: شیوع کروناویروس در ایالات متحده

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/321outbreak/]

“ما در مورد به عنوان مثال buybacks سهام buybacks. من نمی خواهم به سهام buybacks,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من می خواهم که پول مورد استفاده قرار گیرد برای کارگران و همچنین برای شرکت برای نگه داشتن این شرکت در رفتن اما نه برای buybacks.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران ساخته شده روشن است که $1 تریلیون دلار برچسب قیمت بر روی این لایحه است که به احتمال زیاد از یک نقطه شروع و آن را می تواند به رشد بزرگتر به عنوان دو طرف بحث.

“رئیس جمهور به رسمیت می شناسد و نیاز به اقتصاد آمریکا و مردم آمریکا و می خواهد به مطمئن شوید که کسری بودجه و هزینه های دولت تاثیر دریافت نمی کند و در این راه از ارائه کمک های مورد نیاز برای مردم آمریکا” اریک Ueland رئیس مجلس قانونگذاری امور دفتر به خبرنگاران گفت:.

دموکرات ها که رای مورد نیاز خواهد بود به تصویب محرک قانون در مجلس نمایندگان و سنا panned این لایحه به عنوان پرده برداری توسط مک کانل روز پنج شنبه به عنوان بیش از حد وزن به بخش صنعت است. اما شومر و مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا بودند درگیر در مذاکرات در طول روز جمعه اگر چه پلوسی در خانه در کالیفرنیا با خانه و بیرون از جلسه.

مجلس را باید به نام برای رای دادن در این لایحه یک عارضه به خودی خود با توجه به گسترش ویروس با دو عضو مجلس نمایندگان در حال حاضر اعلام کرد که آنها تست کردم مثبت است.

حتی در حالی که فشار برای تغییرات شومر گفت: یک معامله باید رسیده است.

“در حال حاضر روند که مک کانل رهبر انتخاب کرده است که من را انتخاب کرده اند چرا که بدون این خانه آن را کند می کند همه چیز را, اما ما باید آن را به کار خواهیم” شومر گفت.

همانطور که در ابتدا پیشنهاد این لایحه شامل یک لیست گسترده ای از طرح ها با هدف کاهش شوک اقتصادی رو به هر دو کوچک و بزرگ کسب و کار: تاخیر در مالیات شرکت; ارائه صفر-بهره وام و بریده شده به مرخصی خانواده طرح به تازگی تصویب شده توسط کنگره در میان دیگر تغییرات است.

این طرح شامل متعدد تاخیر در شرکت های بزرگ و کسب و کار و مالیات و اجازه می دهد صنعت مهمان نوازی بلافاصله به نوشتن کردن هزینه های بهبود ساختمان در حال تغییر ارائه در سال 2017 قانون مالیات. این تغییرات مخالف هستند توسط بسیاری از دموکرات ها.

دلیل مالیات در ماه جولای

مذاکرات در حال وقوع به عنوان مشکلات اقتصادی در ایالات متحده در حال افزایش است. جی پی مورگان چیس برآورد کرده است که اقتصاد ایالات متحده می تواند کوچک با 14 درصد بین ماه های آوریل و ژوئن بزرگترین انقباض در بعد از جنگ جهانی دوم دوران. گلدمن ساکس تخمین زده که 2.25 میلیون نفر در زمینه بیکاری در این هفته نزدیک به ده برابر افزایش از یک هفته پیش و بیشترین تعداد تا کنون ثبت شده است.

تأکید بر ضرورت این وضعیت به عنوان دولت جستجوهای ممکن است برای هر ابزار به پاسخ وزیر خزانه داری استیون Mnuchin جمعه اعلام کرد که این کشور مالیات آخرین مهلت تشکیل پرونده خواهد بود تحت فشار قرار دادند از 15 آوریل تا ژوئیه 15.

Mnuchin اعلام کرد که تصمیم گیری در یک صدای جیر جیر جمعه گفت که در مغلوب ساختن پیشی جستن جهت “ما در حال حرکت مالیاتی بعد از 15 آوریل تا ژوئیه 15. تمام مالیات دهندگان و کسب و کار خواهد شد که این زمان اضافی به فایل و پرداخت بدون بهره و یا مجازات.”

در جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تاخیر انجام شد به مالیات دهندگان زمان بیشتری و “امیدوارم تا آن زمان مردم خواهد شد بازگشت به زندگی خود را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که اگر مردم انتظار بازپرداخت آنها باید پیش بروید و فایل در حال حاضر به طوری که آنها می توانید دریافت بازپرداخت خود را از IRS ،

انتظار می رود که بسیاری از کشورها را به دنبال خواهد داشت رهبری از دولت فدرال و تاخیر مهلت تشکیل پرونده مالیاتی خود را به عنوان به خوبی, اما خواهد شد که یک دولت توسط دولت تصمیم.

فراتر از کل مالیات شرکت ها تغییرات سنا اوباما لایحه همچنین پیشنهاد برای کمک به شرکت های بزرگتر و شرکت های بزرگ و یک حرکت است که برخی از منتقدان ادعا می تواند به میزان مالیات دهندگان بودجه کمک مالی. این لایحه نه ارائه مستقیم یارانه نقدی به این شرکت های بزرگ. اما آن را نشانی از تماس برای دیگر اشکال اضطراری فدرال کمک از جمله وام های کم بهره. هواپیمایی را دریافت 50 میلیارد دلار در “وام و ضمانت وام” در حالی که محموله های هوایی را دریافت 8 میلیارد دلار است.

این قانون همچنین خواستار ایجاد یک صندوق اضافی از 150 میلیارد دلار برای کمک به نجات سایر صنایع صدمه دیده از coronavirus رکود. آن را می دهد که وزارت خزانه داری گسترده اقتدار در تعیین آن کسب و کار واجد شرایط برای صندوق و گزارش انتظار می رود به افزایش مقدار قبل از متن نهایی معرفی شده است با توجه به سه کنگره مشاوران و لابی آگاه از بحث های داخلی.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

بیمار-ترک عقبگرد

این لایحه مداخلات برای شرکت های کوچک به نظر می رسد بخشی از این قانون با بیشترین حمایت هر دو حزب. پیشگام بهداشت ، مارکو روبیو R-Fla., این پیشنهاد خواستار 300 میلیارد دلار در وام های ساخته شده در دسترس از طریق وام دهندگان تایید شده توسط اداره کسب و کار کوچک با وام در پوش 10 میلیون دلار. سازمان های غیر انتفاعی واجد شرایط به عنوان به خوبی. بر خلاف بخشی از این لایحه برای شرکت های بزرگ کسب و کارهای کوچک می تواند واجد شرایط برای وام های خود را ببخشند اگر آنها را حفظ کارکنان خود را در طول این دوره در همان سطح قبل از coronavirus رسید.

روبیو گفت که نمایندگان مجلس نیز به دنبال شل شدن SBA تعریف کسب و کار کوچک — در حال حاضر در 500 کارگران — برای اطمینان حاصل شود که تا حدودی بزرگتر کسب و کار را از دست ندهید در امداد.

“فقط مطمئن شوید که ما در حال کسب و کار برش خاموش” روبیو گفت: با استناد به مثال یک هتل است که ممکن است بیش از 500 کارمند در عین حال آنها عمدتا کارگران کم درآمد است.

این قانون همچنین شامل نورد قطعات از پرداخت مرخصی استعلاجی طرح به تازگی تصویب شده توسط کنگره و به قانون امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن. متعدد سناتور جمهوریخواه و گروه های کسب و کار شکایت کرده اند که بسته به نیاز شرکت به پرداخت گران قیمت های جدید بهره مند شوند اما جبران نمی کند و آنها را با یک مالیات فدرال قطع تا زمانی که آنها در حال حاضر می تواند رانده شده از کسب و کار.

یک راه حل جایگزین پدید آمده میان برخی از جمهوری خواهان برای کمک به هر دو این شرکت ها و کارگران خود را با ریختن میلیاردها بودجه اضافی به بیمه بیکاری است که اداره متحده است. سناتور. ریک اسکات, R-Fla., هل دادن به کارکنان اجازه می دهد برای دریافت به طور موقت کمک های دولت از طریق بیمه بیکاری حتی بدون به طور رسمی جدا از کارفرمایان خود را. که اجازه می دهد شرکت حداقل در تئوری برای جلوگیری از فلج هزینه پرداخت شده را ترک سود و هنوز هم کارگران اطمینان از دریافت مزایای در طول رکود اقتصادی است.

دموکرات ها نیز ساخت بزرگ را افزایش می دهد به بیمه بیکاری محور از خواسته های خود. سناتور. Ron Wyden D-سنگ., پیشرو دموکرات در سنا مالیاتی-نوشتن کمیته گفت: گسترش بیمه بیکاری حیاتی خواهد بود برای میلیون ها نفر از کارگران خواهد شد که آمار اقتصادی “wrecking ball” از coronavirus. اقتصاددانان انتظار سرسام آور افزایش تعداد مدعیان بیکاری در هفته های آینده.

“این است که ما خط پایین. آن است که ما تنها مهم ترین مسئله” Wyden به خبرنگاران گفت: در مورد گسترش بیکاری است. “دولت تا به پرسش های مطرح شده به عنوان شما می دانید, در مورد چگونه آن را اداره می شود. ما گفت: ما فکر می کنم در اکثر ایالت ها می توان آن را به کار گرفته است.”

دموکرات ها بودند که فشار برای انواع محدودیت های اضافی برای اطمینان از هر گونه شرکت ها کمک نمی کند و به میزان کمک مالی است که به کمک مدیران شرکت های بزرگ در هزینه کارگران و مالیات دهندگان. برخی در سازمان کار بودند خشمگین بیش از این لایحه به عنوان معرفی شده بودند و خواستار تغییرات.

بعد جمعه در کاخ سفید گفت: یک عضو از معاون رئیس جمهور مایک پنس کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. پنس سخنگوی کتی میلر گفت: کارکنان عضو که نه مشخص نیست “تماس نزدیک” با یا معاون رئیس جمهور یا مغلوب ساختن پیشی جستن.

مرزهای بسته

در ضمن مکزیک و آمریکا جمعه اعلام کرد که آنها را منع همه “غیر ضروری” سفر در سراسر مرز.

هر دو کشور کانادا و همچنین توافق کردند بلافاصله به نوبه خود هر کسی که در تلاش برای عبور از مرزهای خود را به طور غیر قانونی با مقامات ایالات متحده گفت که بدون کنترل ورود مردم از سراسر جهان به شمار بهداشتی بالقوه در معرض خطر به دلیل گسترش ویروس.

“اقدامات ما در حال گرفتن با ما در آمریکای شمالی همکاران را نجات دهد تعداد بی شماری از زندگی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مقامات دولت و مکزیک, خارجه Marcelo Ebrard برشمرد محدودیت های شبیه به آن در جای خود قرار داده این هفته در کنار آمریکا و کانادا مرز. این ممنوعیت را اعمال می شود به افرادی که صلیب برای گردشگری یا تفریح و سرگرمی و فعالیت های دیگر تلقی غیر ضروری.

این ممنوعیت که در زمان اثر در 11:59 شب جمعه را شامل نمی شود ترافیک تجاری و در محل باقی می ماند تا زمانی که مورد نیاز است, مقامات گفت.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط اریکا ورنر جف استین, Paul Kane, Mike DeBonis و سونگ مین کیم از واشنگتن پست; توسط مارتین Crutsinger اندرو تیلور, لیزا Mascaro بن فاکس الیوت Spagat جیل Colvin, Darlene Superville متی دالی مری کلر Jalonick ریکاردو آلونسو-Zaldivar آلن Fram Padmananda راما, ماریا Verza و سرو Attanasio از آسوشیتد پرس; توسط امیلی کوکران و جیم Tankersley از نیویورک تایمز; و توسط Frank E. Lockwood از Arkansas Democrat-Gazette.

یک بخش در 03/21/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>