سنا می فرستد رئیس جمهور $8.3 B لایحه به جنگ ویروس

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — سنا تصویب $8.3 میلیارد و اندازه گیری, روز شنبه برای کمک به مقابله با شیوع کروناویروس برای اطمینان یک ترس عمومی و تسریع دولت در پاسخ به این ویروس که سریع گسترش است و تهدید به upend زندگی روزمره در آمریکا و سراسر جهان است.

پول خواهد پرداخت برای یک چند وجهی حمله یک ویروس است که در حال گسترش است بیشتر به طور گسترده ای در هر روز ارسال بازارهای مالی فزاینده دوباره پنج شنبه, اخلال در سفر و به طور بالقوه تهدید کننده اقتصاد آمریکا را دهه توسعه.

پنجشنبه 96-1 رای می فرستد این لایحه به کاخ سفید برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا می کند. رند پل سناتور. R-Ky., بازیگران تنها “هیچ” رای دادن. خانه تصویب لایحه شنبه توسط یک 415-2 رای دادن.

“در موقعیت های شبیه به این به اعتقاد من هیچ هزینه باید در امان خواهد بود برای محافظت از مردم آمریکا و در تهیه این بسته هیچ بود” گفت: تخصیص رئیس کمیته ریچارد شلبی, R-Ala. “این مهاجم طرح قوی طرح دریافت کرده است که قریب به اتفاق واکنش مثبت است.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=qTp0JHvTaG0]

تهمت بود به احتمال زیاد به امضای اندازه گیری. آن است که در نظر گرفته شده برای پروژه اعتماد به نفس و آرامش به عنوان اضطراب ایجاد بیش از تاثیر این ویروس که تاکنون 12 زندگی در آمریکا

این قانون را فراهم فدرال بهداشت عمومی سازمان پول برای واکسن آزمایش و درمان های بالقوه از جمله 300 میلیون دلار برای تحویل مواد مخدر به کسانی که به آن نیاز دارید. بیش از 2 میلیارد دلار را برای کمک به فدرال و دولت های ایالتی و محلی آماده برای پاسخ دادن به coronavirus تهدید. اضافی 1.3 میلیارد دلار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به مبارزه با این ویروس در خارج از کشور. همچنین کمک های مالی برای کمک مالی به 7 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک وام.

دیگر دلار خواهد بود کارگردانی برای کمک به مقامات محلی آماده برای پتانسیل بدتر از شیوع و یارانه درمان توسط مراکز بهداشتی و درمانی. مدیکر را سست می شود و برای فعال کردن از راه دور “telehealth” مشاوره به موجب آن افراد بیمار می تواند درمان بدون مراجعه به یک دکتر.

سناتور. ماریا Cantwell, D-بشویید. دولت که در مرکز بحران ستایش این لایحه به دلیل آن را افزایش می دهد دسترسی عمومی آزمایشگاه تست کمک به پرداخت هزینه برای جداسازی و قرنطینه کمک به پرداخت مطابق با اصول بهداشتی در مناطق عمومی در مسیر بهتر ویروس ها و کسانی که ممکن است در تماس با آن به کمک labs که در حال تلاش برای شناسایی نقاط داغ و محدود کردن قرار گرفتن در معرض.”

این قانون شامل یک سازش است که با هدف محافظت در برابر پتانسیل قیمت سنگ آهن در بازار توسط تولید کنندگان مواد مخدر برای واکسن و داروهای دیگر توسعه یافته با مالیات دهندگان بودجه. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر خواهد قدرت را به مطمئن شوید تجاری قیمت مناسب هستند. آذر سابق مواد مخدر صنعت لابی.

“این ممکن است اولین قدم به این دلیل که ما باید مسائل مربوط به بیمه بیکاری برای افرادی که قرار داده بود.” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: او به عنوان امضا لایحه به ارسال آن به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما تنها در حدود 27 درصد از مردم در این کشور پرداخت می شود که بیمار روز. بنابراین اگر آنها را مجبور به رفتن به خانه چه اتفاقی برای آنها و خانواده های آنها گفت: Rep. رزا DeLauro D-Conn.

DeLauro گفت: معاون رئیس جمهور مایک پنس پاسخ داد که او را در بالا بردن این موضوع را با رئیس جمهور.

این لایحه به دنبال بازگرداندن $136 میلیون که وزارت بهداشت و خدمات انسانی برش از حساب های دیگر مانند گرمایش یارانه برای فقرا به جنگ ویروس.

“در حال حاضر شما در حال شروع به دیدن سریع از آزمون ها که باعث می شود من احساس بهتری کاملا صادقانه” گفت: Rep., رائول روئیز, D-کالیفرنیا یک دکتر. “من فکر می کنم ارتباطات خود هستند کمی بهتر است. به عنوان طولانی به عنوان رئیس جمهور نیست و در تضاد با کارشناسان و دانشمندان که می دانم آنچه آنها در حال انجام همه چیز بهتر خواهد شد.”

هشدار روسیه

در ضمن بالای مقامات وزارت امور خارجه آمریکا روز پنجشنبه گفت که روسیه در پشت “swarms از آنلاین کاذب personas” که به دنبال گسترش اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس اجتماعی-سایت های رسانه های تاکید بر “کل اکوسیستم روسیه دروغ است.”

آخرین اخطار آمد از لی گابریل هماهنگ کننده دولت جهانی تعامل مرکز در شهادت به کنگره است. اظهارات او به دنبال روز پس از منتشر نشده آژانس گزارش کشف شده توسط واشنگتن پست روز شنبه نشان داد که نزدیک به 2 میلیون توییتهایی بیش از یک دوره سه هفته ای تحت فشار قرار دادند coronavirus مربوط به توطئه در خارج از کشور.

“همانطور که مردم در اینجا در ایالات متحده و در سراسر جهان در حال تبدیل شدن به رسانه های اجتماعی برای کسب اطلاعات در مورد این تهدید بلندی آنها پیدا کردن این نهفته است, این بازیگران مخرب که در حال تلاش برای واقعا شکار آسیب پذیری ما قرار داده و ما را در معرض خطر” گفت: سناتور. Cory Booker, N. J., بالا دموکراتیک نماینده مجلس در کمیته فرعی است که تشکیل جلسه. وی از وزارت امور خارجه به سهم بیشتر در مورد یافته های خود با مردم است.

همچنین در روز پنج شنبه پنس متعهد است که مقامات فدرال خواهد “تکیه به” مبارزه با کروناویروس جدید به عنوان او دیدار با رهبری ساز از ماسک استفاده می شود برای جلوگیری از گسترش ویروس. او خواسته آمریکایی ها را به خودداری از خرید ماسک مگر اینکه بیمار هستید.

“شما باید بدانید که ما آماده هستیم و ما قصد داریم به ادامه کامل منابع دولت فدرال به خرس برای مقابله با گسترش coronavirus در ایالات متحده” پنس گفت: پس از جلسه با مدیر عامل شرکت 3M مایک روم و مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در این شرکت دفتر مرکزی جهانی فقط در خارج مینیاپولیس.

“من یک کلمه به طور متوسط آمریکایی در مورد چگونه شما می تواند کمک کند به عنوان” پنس گفت. “مگر در مواردی که شما بیمار هستید و شما باید بدون نیاز به خرید یک ماسک.”

جراح عمومی جروم Adams تکرار همان پیام از واشنگتن به عنوان او صحبت کرد و به رادیو فردا قبل از یک ویروس task force نشست در کاخ سفید گفت: “”توصیه من به مردمی: توقف خرید ماسک اگر شما بخشی از عموم مردم. ترک آنها را برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به طوری که آنها می تواند مراقبت از افرادی که بیمار هستند.”

معاون رئیس جمهور شده است وظیفه با مغلوب ساختن پیشی جستن به هماهنگی دولت ایالات متحده در واکنش به شیوع.

بیشتر موارد تایید کرد

تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی تایید دولت اولین مورد از این رمان coronavirus خارج نشویل تنها چند روز پس از گردباد پاره پاره از طریق این منطقه کشته شدن حداقل ده نفر است.

در نیویورک دو نفر یک زن و مرد با تایید covid-19 بستری شده در بخش مراقبت های ويژه, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در بیانیه ای گفت: صبح روز پنج شنبه در بالا بردن دولت در مجموع به 13 نفر. مرد در 40s و زن در 80s در حال سفر در خارج از کشور بودند و نه متصل به دیگر نیویورکی مبتلا covid-19, مقامات گفت.

کروز کشتی حامل برخی از 2500 مسافر در مسیر از هاوایی به سان فرانسیسکو برگزار شد در سواحل برای coronavirus غربالگری. آمریکا دو coronavirus موارد از جمله ایالات متحده برای اولین بار بیمار به مرگ در خارج از ایالت واشنگتن مظنون لینک کلیک کنید برای کشتی. یک هلیکوپتر تحویل کیت های آزمایش به کشتی کاهش کیت توسط طناب به 951-پا Grand شاهزاده خانم.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: در اوایل کنفرانس خبری که از او خواسته بود که شاهزاده بزرگ که در سمت چپ سان فرانسیسکو در فوریه. 21 برای یک سفر به هاوایی جلوگیری از بازگشت به کشور تا زمانی که تست می تواند تکمیل شود.

چهارشنبه شب گفت: 21 نفر-11 مسافر و 10 خدمه — شد علامت خواهد بود و به ترتیب اولویت برای, تست همراه با کسانی که در سفر قبلی سفر به مکزیک با کسانی که بعد از آن بیمار شد.

‘این است که یک مته’

این ویروس نیز آلوده کرده است نزدیک به 98,000 نفر کشته و بیش از 3300.

“این است که یک مته. این زمان برای از دست دادن. این زمان برای عذر و بهانه. این زمان برای بیرون کشیدن تمام متوقف می شود” سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در ژنو است. “کشور برنامه ریزی شده است برای حالات شبیه به این برای چند دهه. در حال حاضر زمان برای عمل در این برنامه.”

تاثیر شیوع همچنان به کوه. دولت بریتانیا است و با توجه به تعلیق و پارلمان را به مدت پنج ماه در امید از محدود کردن گسترش ویروس در بریتانیا است.

ایتالیا تلفات صعود پنج شنبه به 148 و آن موارد تایید شده به 3,858.

ایران است که ثبت نام بیش از 3500 موارد و 107 ویروس مرگ و میر نیز بسته مدارس و دانشگاه ها و معرفی پست های بازرسی به منظور محدود کردن سفر بین شهرهای بزرگ. ایرانیان بودند خواست خود را به کاهش استفاده از پول کاغذی. ایران تلویزیون دولتی نیز گزارش داد که حسین شیخ الاسلام, 68 ساله دیپلمات بود که مشاور وزیر خارجه ایران درگذشت, از coronavirus.

مقامات فلسطینی روز پنج شنبه بسته طبقه کلیسای میلاد مسیح در کتاب مقدس شهر بیت لحم به طور نامحدود به بیش از ترس از جدید coronavirus هفته پیش از عید پاک است. کلیسا بسته بود بعد از سوء ظن است که چهار فلسطینی گرفتار این ویروس.

ویروس مختل مسلمان عبادت در سراسر خاورمیانه است. عربستان سعودی ممنوع زیارت به شهر مقدس مکه در حالی که ایران را لغو کرده است روز جمعه در اسلام نماز در شهرستانها عمده. عراق لغو نماز جمعه در کربلا که در آن یک هفتگی خطبه تحویل داده شده است به نمایندگی از این کشور شیعه روحانی.

بیش از 3,740 موارد تایید شده اند در سراسر خاورمیانه است. ایران و ایتالیا دارای بیشترین مرگ و عوارض خارج از چین است.

اسرائیل که دارای 17 تأييد ویروس موارد گرفته است اقدامات سخت در تلاش برای دفع شیوع از جمله منع ورود بازدید کننده از حدود 10 کشور جهان است.

چین باقی می ماند بدترین آمار در کشور به طور کلی با مرگ و میر بیش از 3000 و تایید موارد بیش از 80 ، 000. رهبر چین در روز پنج شنبه لغو یک برنامه ریزی دولت در سفر به ژاپن است. اما این بیماری همه گیر در حال حاضر کاهش در چین در حالی که در کشورهای دیگر شاهد شیوع بیماری به سرعت در حال رشد.

در کره جنوبی, تست توده تبدیل شده تا بیش از 6000 موارد این ویروس باعث شده است که بیش از 40 مرگ و میر.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط اندرو تیلور عامر مانند محمد Daraghmeh مت Sedensky جان لستر کیم تانگ-داداش, داداش-jin Kim, Mari جالب Bharatha Mallawarachi کن Moritsugu, Aniruddha Ghosal Ashok دارند Sharma, نیکول Winfield, Geir Moulson استن چو جیمی Keaten English Kirka جان Gambrell امیر وحدت قاسم عبد زهرا, Josef Federman جوزف کراس و ایلین Ganley از آسوشیتد پرس; و توسط تونی Romm ریک Noack میریام برگر الکس هورتون و اندرو فریدمن از واشنگتن پست.

یک گارد ملی کالیفرنیا هلیکوپتر ویروس ارائه کیت های تست شنبه به یک کشتی کروز با حدود 3500 نفر سرنشین. کشتی دستور داده شد برگزار شد در لنگر کردن Pacifi c در نزدیکی سواحل سان فرانسیسکو پس از چهار نفر در یک سفر قبلی با آلوده شدند coronavirus و یکی از آنها درگذشت.
(AP/میشل اسمیت)

بازدید کنندگان فایل از طریق کلیسای میلاد مسیح در بانک غرب شهر بیت لحم در روز پنج شنبه. مقامات فلسطینی اعلام کرد بعد از آن در روز است که این کلیسا بسته شد به طور نامحدود پس از چهار فلسطینی مظنون به ابتلا به کوروناویروس.
(AP/محمود Illean)

یک بخش در 03/06/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>