سنا رای به جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن در ایران اقدام

واشنگتن — سنا تصویب قطعنامه روز شنبه برای محدود کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت به منظور اقدام نظامی علیه ایران بدون به دنبال کسب مجوز از کنگره است.

هشت خواهان پیوست و همه دموکرات ها در رای گیری 55-45 برای اندازه گیری, با وجود هشدارهای از رئیس جمهور این است که او را به چالش جنگ قدرت خواهد بود “نشان می دهد ضعف” و “می فرستد یک سیگنال بسیار بد” به تهران. مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا قطعا حق وتو اندازه گیری اگر از آن عبور می کند در خانه و نه مجلسی کنگره به رای به باطل است که حق وتو قانونگذاران می گویند.

“ما صحبت کرده ام به ما موکلین ما شده ایم گوش دادن به آنها و ما می دانیم آنچه که آنها فکر می کنم در مورد جنگ دیگری در خاورمیانه در حال حاضر” گفت: سناتور. Tim Kaine, D-Va. “[تهمت] در یک انتخابات که او متمرکز شده است و او می خواهد به نفع خود. او به خوبی می تواند آن را وتو و سپس تنظیم رفتار است.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر روسای جمهور “باید همیشه توانایی دفاع ایالات متحده از حمله قریب الوقوع به قدرت اجرایی به آغاز جنگ متوقف می شود وجود دارد,” Kaine گفت. “توهین آمیز جنگ نیاز به یک کنگره بحث و رای بدهند.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=pQ1D2KKY_Es]

“ما نیاز به یک کنگره که به طور کامل ساکن در این مقاله من به قدرت” Kaine افزود: با اشاره به بخشی از قانون اساسی که کمک های مالی کنگره این قدرت را به اعلام جنگ. “این چیزی است که سربازان ما و خانواده های آنها سزاوار است.”

Kaine پیش نویس قطعنامه در اوایل ژانویه به عنوان تنش ratcheted با ایران پس از حمله هواپیماهای بدون سرنشین در بغداد که به کشته شدن قاسم سلیمانی بالای ایران به طور کلی.

هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات که با حمایت این قطعنامه اصرار داشت که اندازه گیری در نظر گرفته شده بود به کراوات برگ برنده را دست, اما به reassert قانون اساسی امتیازات کنگره در امور جنگ. در دهه های اخیر از قانونگذاران در هر دو حزب را واگذار کسانی که قدرت با کمی مقاومت است.

شکستن صفوف

نیمی از جمهوری خواهان مجلس سنا که شکست صفوف با مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده بود بنابراین قبل از اینکه در همان موضوع. در ژوئن سوزان کالینز از مین مایک لی از یوتا رند پل از کنتاکی و جری موران کانزاس پیوست دموکرات ها در حمایت از اصلاح سالانه لایحه دفاعیه نیاز است که تهمت رویکرد کنگره از اقدام نظامی علیه ایران به جز در موارد خود روشن-دفاع و یا حمله قریب الوقوع.

گالری: سنا رای به حد تهمت را در ایران جنگ قدرت

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/214senate/]

در ماه مارس کسانی که چهار سناتور جمهوریخواه همراه با لیزا Murkowski از آلاسکا و تاد جوان از ایندیانا پیوست دموکرات به یک جنگ قدرت وضوح دستور رئیس جمهور برای توقف کمک به رهبری عربستان سعودی عملیات نظامی در یمن.

سنسور. لامار الکساندر تنسی و بیل کسیدی از لوئیزیانا چه کسی رای داده اند با مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی ایران و جنگ قدرت اقدامات به این گروه از جمهوری خواهان شکستن با رئیس جمهور پنج شنبه بیان کرد که محدودیت هایی وجود دارد به چقدر رئیس جمهور می توانید انجام دهید و بدون مشورت با کنگره است.

برای برخی از کسانی که جمهوری خواهان رای بود و نه یک انتقاد از سلیمانی اعتصاب اما یک ادعای نیاز به مجوز کنگره قبل از دولت عازم جنگ است.

“اگر این قطعنامه بود که در اثر در ابتدای سال رئیس جمهور تهمت را هنوز هم قادر به انجام حملات علیه ایران و به طور کلی سلیمانی [که من پشتیبانی]” کسیدی گفت: در بیانیه ای در توضیح رای خود را. “بنیانگذاران به کنگره این قدرت را به اعلام جنگ تحت ماده 1 از قانون اساسی ما باید در انجام این مسئولیت است.”

دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان انتقاد یک جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مدت کوتاهی پس از حمله هواپیماهای بدون سرنشین گفت: مقامات ایالات متحده ارائه اطلاعات مبهم در مورد یک حمله احتمالی بودن برنامه ریزی شده توسط ایران اما هیچ توجهی جزئیات.

Kaine به مدت طولانی تحت فشار قرار دادند برای عمل reasserting کنگره قدرت اعلام جنگ است. در آمریکا درخواست او برداشته اولیه زبان است که هدف تهمت به نفع یک تعمیم بیانیه ای اعلام کرد که کنگره دارای قدرت تنها به اعلام جنگ.

این قطعنامه همچنین هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن به خاتمه استفاده از نیروی نظامی علیه ایران و یا هر بخشی از دولت خود بدون نیاز به تایید از کنگره است.

لی پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی از جمله در قبال ایران گفت: کنگره نمی تواند فرار آن در قانون اساسی مسئولیت به عمل در مورد مسائل جنگ و صلح.

به عنوان بحث را روشن ساخته است: “فراوان پشتیبانی برای ایالات متحده در نظر گرفتن مواضع با توجه به ایران” لی گفت. “و به عنوان بخشی از که ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر گونه اقدام نظامی که باید مجاز است در واقع به درستی مجاز توسط کنگره است. که نشان نمی دهد ضعف است. که نشان می دهد قدرت است.”

کالینز شرکت حامی به نام قطعنامه “بسیار مورد نیاز است و دیر شده است.” در دهه های اخیر “کنگره بیش از حد اغلب استعفا خود را در قانون اساسی مسئولیت بر اجازه استفاده مداوم از نیروی نظامی” او گفت:.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و بسیاری دیگر از جمهوری خواهان مخالف این قطعنامه گفت که این امر ارسال پیام اشتباه به آمریکا و متحدان. “همانطور که ما با موفقیت فرستاده ایران این سیگنال قوی از قدرت ما و حل و فصل [با کشتن آن کشور را بالا general] یک بلانت و دست و پا چلفتی جنگ قدرت وضوح خواهد کراوات دست خود ما” مک کانل گفت.

“اگر این عبور رئیس جمهور هرگز آن پایبند — هیچ رئیس جمهور را” لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. گفت. “من می خواهم ایرانیان به درک زمانی که آن را می آید به خود را تحریک آمیز, رفتار, همه گزینه ها روی میز هستند.”

سناتور. جیمز Risch R-آیداهو استدلال در برابر این قطعنامه گفت که کنگره زمان خواهد بود بهتر است صرف عبور از یک قطعنامه تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آن را برای رئیس جمهور سابق باراک اوباما برای سفارش این عملیات که منجر به مرگ اسامه بن لادن — که Risch استدلال مطرح شده بسیار کمتر تهدید قریب الوقوع به کشور نسبت سلیمانی بود.

‘قریب الوقوع’ تهدید

رئیس جمهور از هر دو حزب از جمله جورج دبلیو بوش, اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن اند گفت: آنها حق دارند به منظور اقدام نظامی به عنوان یک ماده در دفاع از خود زمانی که آنها را تهدید تعریف آنها به عنوان “قریب الوقوع است.”

اما برخی از قانونگذاران می گویند اجرایی شعبه خود را گسترش داده است جنگ قدرت به ضرر کنگره به ویژه هنگامی که آن را فراخوانی مجوز کنگره به تصویب رسید در سال 2001 و 2002 به حمایت از اقدام در درگیری هرگز پیش بینی که در آن زمان.

تلاش در کنگره برای لغو پیر مجوز و یا میتوانید با آنهایی که شکست خورده اند.

سناتور., دیک دوربین از ایالت ایلینوی شماره 2 حزب دموکرات در سنا گفت که او رای داده بودند چند بار به ارسال نیروهای نظامی به جنگ — برای اولین بار به عنوان یک عضو از خانه و سپس بعد از آن در مجلس سنا. او آنها را به عنوان “سخت ترین آرا” او تا به حال به بازیگران “دانستن که در بهترین شرایطی که آمریکایی ها خواهد مرد.”

“قبل از این تصمیم شما باید به فکر می کنم طولانی و سخت و بسیاری از اعضای کنگره می خواهم به دور از آن,” او گفت:. او در توصیف این منطق اتخاذ شده توسط بسیاری از نمایندگان مجلس با عنوان: “من فقط می خواهم به جای سرزنش رئیس جمهور اگر معلوم بد است.”

مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: اعتصاب سلیمانی توجیه بود توسط کنگره در سال 2002 مجوز از جنگ در عراق.

بحث بر ایران نیز سوخت شده است توسط بسیاری از قانونگذاران’ سرخوردگی در آنچه آنها را به عنوان عدم خلوص از مقامات دولت در مورد چه چیزی باعث اعتصاب سلیمانی.

لی که آشکارا به انتقاد از دولت برای آن مخلوط و محدود پیام گفت که رای گیری به reassert کنگره ” جنگ قدرت “نباید بحث برانگیز است.”

روشن است که هر دو حزب در طبیعت از رای دادن در خانه خواهد بود و به عنوان قوی به عنوان آن را در مجلس سنا.

خانه باید Kaine قطعنامه قبل از آن را می توان به مغلوب ساختن پیشی جستن میز — چیزی که مجلس نانسی پلوسی وعده داده شده روز شنبه به انجام “در هفته های آینده.”

ماه گذشته دموکرات-کنترل خانه با تصویب مشابه اما nonbinding ایران جنگ قدرت قطعنامه با رای 224-194. تنها سه جمهوری خواهان پیوست و بسیاری از دموکرات ها که برای حمایت از اندازه گیری.

سه سناتور به دنبال نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری — ctq از مینه سوتا برنی ساندرز ورمونت و الیزابت وارن ماساچوست — همه بازگشت به کنگره از مبارزه و حمایت از جنگ قدرت با وضوح.

اطلاعات در این مقاله این بود که با کمک کارون Demirjian از واشنگتن پست; by Catie Edmondson از نیویورک تایمز; و توسط Matthew دالی از آسوشیتد پرس.

سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا چپ و بهداشت ، لامار الکساندر R دنیاست. بازگشت به سنا مجلسی پس از یک جلسه در اکثر رهبران دفتر در طول یک استراحت در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کنگره چهار شنبه ژانویه 31 سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/استیو Helber)

بهداشت ، بیل کسیدی لوئیزیانا صحبت می کند در یک رویداد پنج شنبه, نوامبر. 6, 2014 در باتون روژ. (AP Photo/ملیندا Deslatte)”>
عکس ap
بهداشت ، بیل کسیدی لوئیزیانا صحبت می کند در یک رویداد پنج شنبه, نوامبر. 6, 2014 در باتون روژ. (AP Photo/ملیندا Deslatte)

یک بخش در 02/14/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید