ارشد WeWork اجرایی خروجی پس از نامناسب دفتر ارتباط

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بالا WeWork فروش اجرایی استعفا داد و از محاصره همکاری شرکت در اوایل این ماه در طول رسیدگی به نامناسب خود را در محل کار رفتار با توجه به مردم با آگاهی از این موضوع است.

اعطای medical. hobbyist, یک معاون ارشد رئيس جمهور از فروش اکانت و اتحاد استراتژیک گفته تا به حال یک رابطه عاشقانه با یک عضو از تیم خود را بخواهد ترویج گفت: افرادی که خواسته نمی شود شناخته شده است.

پس از اتهامات مطرح شده در اوایل این ماه, منابع انسانی, شروع تحقیقات. WeWork آماده شد به آتش سن فرانسیسکو مبتنی بر اجرایی برای علت پس از اتمام آن پروب اما medical. hobbyist استعفا داد و در فوریه. 14 یکی از مردم گفت.


یک سخنگوی WeWork تایید medical. hobbyist خروج است اما به نظر بیشتر است. Medical. hobbyist نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. کسب و کار خودی که قبلا گزارش شده medical. hobbyist خروج بدون شرح دلایل آن است.

Medical. hobbyist که گزارش به WeWork رئیس درآمد افسر نیک Worswick پیوست SoftBank گروه مورد حمایت دفتر-های غول پیکر در سال 2017 در نیویورک قبل از جابجایی به سان فرانسیسکو با توجه به مشخصات مربوط به خود را. او تا به حال شده سر از فروش شرکت نقش کلیدی به عنوان شرکت اهداف شرکت های بزرگ مانند Merck & Co., Microsoft Corp. Salesforce.com Inc. و KPMG به جای کوچکتر راه اندازی مشتریان.

وضعیتی وخیم از آن رها عمومی ارائه WeWork دیده است و فرهنگ آن آمده تحت بررسی نیش زده با ادعای تبعیض در طول تصدی از بنیانگذاران آدم نویمان. سابق مدیر عامل شناخته شده است برای استفاده تفریحی از ماری جوانا و برای تشویق نوشیدن—در خصوص تکیلا—در محل کار حوادث.

شرکت های شرکت های بزرگ در سراسر آمریکا در حال فراق راه با مدیران ارشد که در تعامل با رضایت طرفین روابط در محل کار. شرکت ها از جمله Oaktree گروه سرمایه LLC, BlackRock, Inc. و مک دونالد Corp. باید خاتمه داده شود با مدیران ارشد در بخشی به دلیل این #MeToo عصر به ارمغان آورده است و آگاهی از قدرت و پویایی در محل کار.

WeWork که گذاشته 2,400 کارکنان به عنوان بخشی از یک گسترده تر بازسازی اخراج 13 کارمندان برای نقض سیاست های شرکت خبرگزاری بلومبرگ گزارش سال گذشته است.

در آن زمان رئیس اجرایی Marcelo Claure گفت: کارکنان در یک یادداشت که WeWork “را تحمل نخواهد کرد رفتاری که نسبت به آنها بی احترامی مردم ما اعضا و یا کسب و کار است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>