ارسال پیام پلوسی می گوید

واشنگتن — مجلس نانسی پلوسی روز پنج شنبه در دفاع از پاره کردن کپی از سخنرانی رئیس جمهور بعد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه و در زمان هدف تناسب اندام خود را برای دفتر.

“بود که دولت از اتحادیه” پلوسی گفت. “این بود که دولت خود را از ذهن است.”

پلوسی گفت که او احساس “بسیار توجیه” توسط او خرد از مغلوب ساختن پیشی جستن طی یک عمل است که منجر به یک توافق-حمایت قطعنامه مخالفت.

“رفتار سخنران پلوسی بود نقض ادب و تخریب مجموعه مقالات مشترک جلسه به بی اعتبار ساختن خانه” قطعنامه بخوانید. اکثریت دموکرات ها تبدیل شده آن را کنار پنج شنبه بعد از ظهر.

آمریکا تا به حال ساخته شده و قصد دارد به زور رای پنج شنبه بعد از ظهر به توبیخ پلوسی برای او انجام و یک جمهوری خواه کنگره تشکر. مت Gaetz از فلوریدا گفت که پرونده یک اخلاق شکایت.

در اوایل صبح روز پنج شنبه در صبحانه ملی نماز پلوسی نشسته در همان افتا به عنوان برگ برنده در حالی که رئیس جمهور پیشنهاد کرد که خود دشمنان سیاسی بودنش هستش در استناد به ایمان خود را در مخالفت با او.

پلوسی یک کاتولیک ها گفت: “دعا برای مغلوب ساختن پیشی جستن و در روز چهارشنبه دیابت میت رامنی جمهوریخواه یوتا ذکر او مورمون در رای گیری را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در یکی از دو استیضاح مقالات — سوء استفاده از قدرت.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=-yicNZSle7I]

Pelosi ستایش رامنی — “خدا او را برکت دهد برای شجاعت خود را” — و به نام تهمت حملات بر او “به خصوص بدون کلاس” سپس گفت: خود او نماز برای رئیس جمهور واقعی هستند و مورد نیاز است.

“من دعا می کنم برای او چرا که او را بسیار کردن آهنگ از قانون اساسی ما ارزش های ما, کشور ما, هوا فرزندان ما تنفس آنها نوشیدنی و بقیه” او گفت:. “او می تواند می گویند هر آنچه او می خواهد. اما من برای او دعا و من این کار را صادقانه و بدون غم و اندوه.”

پنج شنبه نزدیک شدن پایان دشوار هفته برای دموکرات ها در کنگره و سراسر کشور آغاز با آیووا انجمن مشکلات در روز دوشنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال قلدر منبر — و تقریبا جامد جمهوری خواه حمایت پشت سر او — در پلوسی چمن در طول شنبه شب دولت از آدرس اتحادیه. روز بعد مجلس سنا تبرئه او از خانه استیضاح اتهامات که پلوسی منجر شده بود.

روز تهمت بود با تکان دادن عناوین روزنامه خواندن “تبرئه” و جشن vindication در طول یک ساعت به علاوه کاخ سفید در کنفرانس خبری.

در کنگره پلوسی دوباره رفت و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را بیان و در دفاع از تصمیم خود برای تبدیل کردن کپی پشت سر خود را بر روی دوربین.

“من به تمدید هر ممکن است حسن نیت ارائه میدهد. من نشان داده شده در هر سطح از احترام به” پلوسی گفت: توصیف عمومی او انجام است که شامل “گسترش دست دوستی” به او تهمت وارد شده است. “او نگاه کمی تسکین یافته است,” او گفت:.

او نه لرزش دست او است.

پلوسی به نام تهمت آدرس شنبه “در زیر کرامت کاخ سفید” و “توهین به کنگره ایالات متحده و مردم آمریکا است.” به جای یک دولت از آدرس اتحادیه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود که “دولت از ذهن است که تا به حال هیچ ارتباطی با واقعیت ندارند.”

“ما نمی خواهد اجازه می دهد هر رئیس جمهور به استفاده از این کنگره که مجلسی از مجلس نمایندگان مردم را به عنوان پس زمینه,” او گفت: قبل از مراجعه به مدال آزادی ریاست جمهوری با توجه به محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان Rush Limbaugh در آدرس. “آیا آن را در خود ، ما نمی آیند در دفتر خود و فراموش کنگره کسب و کار. چرا شما انجام می دهند که در اینجا؟”

گالری: پلوسی در مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی, نماز, صبحانه انجام

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/27response/]

هفته گذشته Limbaugh اعلام کرد که او تشخیص داده شده است با پیشرفته سرطان ریه و هنگامی که تهمت قرآن از تشخیص سرطان در آدرس پلوسی گفت: او فکر او در مورد به افتخار Rep., John Lewis, D-Ga., یک حقوق مدنی شکل است که در مبارزه با سرطان لوزالمعده است.

“یک قهرمان در کشور ما,” او گفت: Lewis.

پلوسی می تواند دیده می شود در دوربین های کوه در می رم از طریق یک کپی از آدرس که برگ برنده دست او را به عنوان او رفت منبر سه شنبه. او به خبرنگاران گفت: او به عنوان خوانده شده به سرعت از طریق گفتار و تصمیم گرفت او تا به حال برای ارسال یک پیام.

“من شروع به فکر می کنم: به وجود دارد چیزی است که به وضوح نشان می دهد به مردم آمریکا که این حقیقت نیست,” او گفت:. “او خرد و حقیقت در سخنرانی خود. او را خرد اساسی در رفتار خود. من خرد خود را “دولت خود را از ذهن’ آدرس. با تشکر از همه شما بسیار سپاسگزارم.”

‘مهار نظرات خود را’

سخنران همچنین هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران او باید “مهار نظر در” وقتی پرسیده شد که در مورد مشکوک ماده موجود شنبه در نزدیکی دفتر رئیس هوش Rep. Adam Schiff بود که بالا خانه مدیر در طول استیضاح در مجلس سنا.

کنگره پلیس هشدار داد کارکنان و پرسنل برای جلوگیری از این منطقه در نزدیکی شیف دفتر روز شنبه در حالی که مقامات در حال بررسی. آنها بعد از آن به همه روشن است.

“من فکر می کنم آنها باید مهار نظرات آنها” پلوسی گفت: وقتی پرسید که آیا کاخ سفید دیدگاه ممکن است تحریک تهدید به دموکرات ها. “آنها می گویند وجود دارد باید بازپرداخت به ما برای حفظ سوگند ما به قانون اساسی است.”

او در پاسخ با اشاره به روز چهارشنبه در بیانیه ای از کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام که گفت شیف “دروغ به کنگره و مردم آمریکا است.” گریشام بیانیه در ادامه به بپرسید: “آیا هیچ عذاب?”

پلوسی با ذکر نمونه های دیگر که در آن تهمت پیروان به نظر می رسد به عمل در برخی از نارضایتی او پخش علنا از جمله سفید ملی, تجمع در Charlottesville, Va.

“آنها باید بدانند که زمانی که در کاخ سفید صحبت می کند این واژه ها و وزن یک تن” پلوسی گفت.

پلوسی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه شناخته شده به عنوان یک استیضاح رئیس جمهور سوم در کشور ،

“او را استیضاح برای همیشه بدون توجه به آنچه او می گوید:” پلوسی گفت. “شما هرگز خلاص شدن از شر است که اسکار. تاریخچه همیشه رکورد که شما استیضاح برای تضعیف امنیت کشور ما به خطر انداختن یکپارچگی ما در انتخابات و نقض قانون اساسی ایالات متحده است.”

او نیز رد نکرد ادامه خانه, تحقیق در مورد اوکراین امر است که موجب استیضاح و یا به دیگر اتهام ناروا كرده است ،

اطلاعات اين مقاله کمک توسط لوری tanya warren از آسوشیتد پرس; توسط مایک DeBonis از واشنگتن پست; و توسط اریک Wasson و آنا Edgerton خبری بلومبرگ.

یک بخش در 02/07/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید