رفتن به نوشته‌ها

شهردار سئول از دست رفته گوشی خود را خاموش جستجو در جریان

سئول کره جنوبی — مقامات جستجو در روز پنج شنبه برای شهردار کره جنوبی پایتخت سئول که از بین رفت در میان آزار و اذیت جنسی اتهامات پس از دادن دختر خود یک پیام است که او را به عنوان صدایی مانند یک خواهد شد, پلیس گفت:.

پلیس گفت: آنها به دنبال شهردار پارک برنده-به زودی در تپه های پوشیده شده از درخت کشش در سراسر شمال سئول که در آن تلفن همراه خود را سیگنال گذشته شناسایی شده است. آنها گفتند: این گوشی در حال حاضر خاموش است.

دختر خود را به نام پلیس در روز پنج شنبه بعد از ظهر و گفت که پدرش به او داده بود “را مانند” کلامی پیام قبل از خروج از خانه خود ساعت زودتر. دختر توضیح نداد محتویات پیام گفت: یک افسر در Seoul Metropolitan Police آژانس که مسئول عملیات جستجو.

دخترش گفت او تصمیم گرفت به پلیس تماس بگیرید چرا که او نمی تواند رسیدن به پدرش در تلفن افسر گفت: درخواست گمنامی چون او مجاز به صحبت با رسانه ها در مورد این موضوع.

Kim Ji-داداش یک Seoul Metropolitan Government official گفت: پارک نمی آمد به محل کار در روز دوشنبه به دلایل نامشخص بود و لغو همه برنامه های خود را از جمله دیدار با ریاست جمهوری رسمی در سئول شهرستان سالن ،

دلیلی برای پارک ناپدید شدن روشن نیست. سئول-بر اساس SBS شبکه تلویزیونی گزارش داد که یکی از پارک دبیر شکایت کرده و با پلیس در شب چهارشنبه بیش اتهام آزار و اذیت جنسی مانند شماره تماس فیزیکی آغاز شد که در سال 2017. SBS گزارش که نمی استناد به هر گونه منبع گفت: وزیر امور خارجه گفت: محققان پلیس که نامشخص تعداد دیگری از کارکنان زن در Seoul City Hall دچار مشابه آزار و اذیت جنسی توسط پارک.

MBC تلویزیون انجام شده مشابه گزارش.

هر دو Seoul Metropolitan Police آژانس و دفتر گفت: آنها نمی تواند تایید گزارش.

افسر پلیس Lee Byeong-seok به خبرنگاران گفت که پارک بود و آخرین شناسایی شده توسط یک دوربین امنیتی در 10:53 صبح در ورود به تپه بیش از شش ساعت قبل از اینکه دختر خود را به نام پلیس به او گزارش شده است.

حدود 600 پلیس و ماموران آتش با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین جستجو ناموفق برای ساعت پنج شنبه شب. آتش افسر Jeong Jin-hyang گفت: امدادگران با استفاده از سگ به جستجو در مناطق خطرناک روی تپه ها و هلیکوپتر خواهد بود مستقر صبح روز جمعه اگر پارک یافت نشد یک شبه.

پارک, 64, دیرین فعال مدنی و وکیل حقوق بشر انتخاب شد شهردار سئول در سال 2011. او در این شهر برای اولین بار شهردار به رای به یک سوم مدت در ماه ژوئن سال گذشته است. یک عضو از رئیس جمهور مون جائه در حزب لیبرال دموکرات او در نظر گرفته شده است یک نامزد بالقوه ریاست جمهوری در سال 2022 انتخابات است.

پارک بیشتر حفظ خود را فعال رنگ به عنوان شهردار انتقاد از آنچه که او به عنوان توضیح داده شده در این کشور در حال رشد نابرابری های اجتماعی و اقتصادی و فاسد روابط بین کسب و کارهای بزرگ و سیاستمداران است.

به عنوان یک وکیل او اعتبار برای برنده شدن در این کشور برای اولین بار آزار جنسی محکومیت. او نیز یک منتقد صریح از ژاپن استعماری دوران سیاست های کره جنوبی از جمله بسیج کره و دیگر زنان به عنوان بردگان جنسی به سربازان.

پارک همچنین تاسیس خود را به عنوان یک حریف شدید از سابق محافظه کار رئیس جمهور Park Geun-hye و آشکارا به حمایت از میلیون ها نفر از افرادی که آب گرفتگی خیابانهای شهر در اواخر سال 2016 و 2017, تماس برای فردی گری بیش از یک رسوایی فساد.

Park Geun-hye, یک دختر از اواخر استبدادی رهبر پارک چانگ هی شد به طور رسمی از حذف در مارس 2017 و در حال حاضر در خدمت یک دهه حبس در رشوه خواری و اتهامات دیگر.

سئول شهر از 10 میلیون نفر شده است یک مرکز جدید از شیوع کروناویروس در کره جنوبی از این کشور کاسته آن سفت و سخت اجتماعی فاصله قوانین در اوایل ممکن است. مقامات در حال تلاش برای ردیابی تماس های میان موج در موارد مربوط به کاباره ها, کلیسا, خدمات, بزرگ, تجارت الکترونیکی, انبار و درب-به-درب فروشندگان در سئول.

پارک برنده-به زودی منجر تهاجمی ضد ویروس, کمپین خاموش کردن هزاران نفر از nightspots و ممنوعیت تظاهرات در عمده خیابان های مرکز شهر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در آرکانساس

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول