‘بیشتر در خدمت مردم’

Category: آرکانساس Comments: No comments

ده سال پیش زمانی که دیوید دروازه بود مصاحبه برای موقعیت مدیر اجرایی برای شهرستان Lonoke سازمان مسکن یکی از چیزهایی که ایستاده بود در مورد او اعتماد به نفس خود را و دانش خود را از شهرستان.

“من باور دارم او در پایان مدرک کارشناسی ارشد خود را و او واقعی بود آگاه در مورد سازمان مسکن و ساختمان مسائل گفت:” ماری Abshure که در خدمت به عنوان رئیس برای این سازمان مسکن هیئت مدیره بود اما همچنین در استخدام کمیته.

“در مدرسه او تا به حال سفر به مکان های مختلف او و ارائه خود را به خوبی. او دانش نگهداری و ساختمان و چیزهایی که ما در برخورد با. او انجام یک کار عالی با ما مسکن سازمان,” او گفت:.

“من همیشه علاقه مند در این زمینه ماموریت کمک به همسایگان و فقط مراقبت از مردم — آن است که فقط یک شور و شوق من — خب این به نظر می رسید مانند یک طبیعی مناسب از دیدگاه من” گیتس گفت. “من یک پس زمینه در ساخت و ساز با پدرم شرکت الکتریک و من با کار ساخت و ساز دارد و من همچنین می خواهم برای کمک و خدمت به کسانی که به آنها نیاز دارید.”

گیتس گفت: شهرستان Lonoke سازمان مسکن ارائه شده مسکن کمک به خانواده های کم درآمد از اواسط 1960s. او گفت که در حال حاضر این شهرستان دارای 121 خانه های عمومی گسترش در میان Cabot Ward, Lonoke و کارلایل. او گفت: وجود دارد عمومی-مسکن واحد در چهار تمام جوامع وجود دارد و در لیست انتظار برای کسانی که.

“ما باید عمومی-برنامه های مسکن واحد است که ما مدیریت و حفظ و ما همچنین یک بخش 8 برنامه است که مسکن-پرداخت کمک برنامه” گیتس گفت. “آن وجود دارد که در آن ما امضای قرارداد با ساکن و مالک به ارائه اجاره کمک به که ساکن با پرداخت بخشی از اجاره.”

بخش 8 یک برنامه برای کم درآمد ساکنان که مایل به زندگی در خصوصي مسکن و دریافت اجاره کمک.

در حال حاضر حدود 225 ساکنان در حال دریافت بخش 8 کمک و گیتس گفت که این برنامه می تواند کمک به 243 اما بودجه بر اساس چه مقدار اجاره کمک های ارائه شده برای هر ساکن ، او گفت: این برنامه ممکن است قادر به به طور کامل صندوق 243 ساکنان چرا که اگر به طور متوسط نیمی از میزان اجاره است تا این برنامه است که قادر به کمک به عنوان بسیاری از ساکنان.

گیتس گفت: در حال حاضر COVID-19 همه گیر تحت تاثیر قرار نمی, تعداد برنامه های کاربردی برای اجاره, کمک, که تا حدودی تعجب آور است چرا که مقامات انتظار می رود یک افزایش دهد.

“از آنجا که آغاز همه از خدمات ما حفظ شد در طول این بیماری همه گیر. ما نمی از یک وقفه از خدمات است. هر کس مشغول به کار از راه دور و ما همه چیز را ما می تواند به حفاظت از ساکنان کارکنان و خانواده خود را,” او گفت:.

“ما نمی ارائه هر گونه کمک های اضافی, اما ما همچنان انتظار ما لیست باز شده و در ادامه به قبول برنامه های کاربردی” گیتس گفت. “ما باید کوپن جلسات در طول تعطیلی بنابراین کسانی که آماده بودند به قرار خواهد بود قادر به دریافت کوپن تخفیف.

“حتی از طریق همه گیر و shut-down دوره ما هنوز انجام کسب و کار و اجازه خانواده ها به حرکت در و محافظت می شود.”

آلن Turnbo است که مدیر اجرایی کابوت سازمان مسکن برای 43 سال گفت: گیتس سختکوش خوب کسی که مراقبت در مورد خود را مستأجر و کارکنان خود را.

“او می خواهد به رشد برنامه های خود را به طوری که او می تواند در خدمت بیشتر به مردم” Turnbo گفت. “او واقعا کارآمد عملیات خود را و او واقعی است, ویژگی های زرنگ و دانا. که تا به حال مشکل شده است و واقعا در یک سوراخ قبل از او در زمان بیش از.

“او نمی آمد از یک مسکن پس زمینه — من اعتقاد دارم که او تا به حال یک مدرک کسب و کار — به طوری که او قادر به آن نگاه متفاوت تر از بسیاری از ما که در آن برای مدت طولانی است که ما قادر به دیدن است.”

گیتس متولد شد و در آرکادلپیا (آرکانزاس) اما زندگی در کابوت از سال 1992 فارغ التحصیلی از کابوت دبیرستان در سال 2000. او به دست آورده کارشناسی رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه آرکانزاس در فایت در سال 2004 و دریافت مدرک کارشناسی ارشد در کسب و کار در سال 2012 از دانشگاه ایالتی آرکانزاس در جنسبرو. او یک عضو سابق هیئت مدیره و رئیس هیئت شهرستان Lonoke پناهگاه امن غیر انتفاعی.

نه تنها دروازه مدیریت شهرستان Lonoke مسکن سازمان, اما او نیز نظارت DeValls بلوف سازمان مسکن و نیز نیوپورت McRae جکسون و سرسی. Turnbo گفت که از آنچه که او دیده است از دروازه های مدیریت مهارت های او در چیدن افراد کلیدی برای قرار دادن در یک موقعیت است که کمک خواهد کرد که عملیات رشد.

“مسکن مقامات زیادی مانند مدرسه کوچک منطقه است که تا به حال به تحکیم و پایان می رسد دیدار و تکراری نیست خدمات” Turnbo گفت. “او شده است در بالای آن است.”

“من آگاه بود یک نیاز وجود دارد [برای مسکن مقرون به صرفه] اولین و مهمترین در آرکانزاس” گیتس گفت. “من شده اند در تعدادی از ماموریت سفر از طریق اوزارک پروژه ماموریت و من از نزدیک با خانواده های کم درآمد و shut-in.

“بنابراین من نیاز دارید و از آن آگاه بود. من اصلا یک پس زمینه کامل از صنعت مسکن در گفت, بنابراین من تا حدودی شگفت زده کرد اما من آگاه بود از این نیاز است.”

او گفت: از آن شده است یک افتخار قادر به کمک به خانواده ها و چیزی است که او و کارکنان خود را افتخار.

“ما مطمئن شوید که ما در حال مراقبت از شهروندان ما خدمت می کنند و آن را لذت بخش برای رفتن به محل کار هر روز با دانستن اینکه شما در حال ساخت یک تفاوت” گیتس گفت.

او گفت که او امیدوار است به گسترش تعداد خانه های در دسترس به طور فعال با رفتن پس از کسر مالیات-اعتباری خواص برای توسعه های جدید و یا بازسازی اموال موجود از طریق همکاری با توسعه دهندگان و ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری است.

“ما درک و تشخیص است که مسکن برای سالمندان چیزی است که مورد نیاز است و برخی از تلاش های ما برای کشف این گزینه نیز” گیتس گفت.

در جکسون ویل گیتس گفت: سازمان مسکن قرار داده و در یک برنامه به redevelop قدیمی مدرسه ابتدایی به 62 واحد مسکن برای سالمندان معلول ساکنان. او گفت که در ماه آینده باید بداند اگر قدرت اهدا شد کم-درآمد-مسکن مالیات-برنامه های اعتباری برای شروع کار در مسکن.

برای کسب اطلاعات بیشتر در شهرستان Lonoke مسکن سازمان, بازدید وب سایت خود را www.lonokepha.org و یا تماس بگیرید (870) 552-3554.

نویسنده کارکنان سام پیرس را می توان در رسید (501) 244-4314 و یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>