سایه بانک ها در حال حاضر بیش از حد بزرگ به شکست, به دنبال کمک دولت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

“بانکداری سایه” یک بدهی خصوصی در بازار است که در آن وام دهندگان و وام گیرندگان نیست تنظیم به عنوان بانک در این صدا ممکن است مانند یکی از کسانی که از نظر طراحی شده برای دلسرد کردن مردم از فکر کردن در مورد آن بسیار است.

دریافت به دانستن آن بهتر است. آن را زخمی و درخواست کمک دولت.

خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت های سرمایه گذاری املاک و مستغلات تراست, صندوق های تامینی و توسعه کسب و کار شرکت همه اشخاص ملاقات شما در سایه بانکداری محله که رشد کرده و به حدود 1.2 تریلیون دلار در دارایی های, با توجه به تحقیقات توسط استیو کاپلان استاد در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار. باند-رتبه شرکت DBRS قرار می دهد ایالات متحده رقم در 15 $تریلیون 75% افزایش پس از بحران مالی به پایان رسید.

سایه-بانکداری نیز در معرض ضرر و زیان گسترده هیچ شگفتی بزرگ در یک سقوط آزاد اقتصاد که گلدمن ساکس انتظار دارد که ایالات متحده تولید ناخالص داخلی به سقوط سالانه نرخ 24 درصد در سه ماهه دوم. (تولید ناخالص داخلی کاهش یافت 15.5 درصد بین سال های 2008 و 2009.)


مورموری در حال ظهور است که در سایه بانکداری بازیکنان نیاز به کمک دولت از مرتب کردن بر اساس داده به دولت-بیمه بانک ها 12 سال پیش. آنها می خواهم آن را انجام داده بدون “نجات” چمدان اگر شما لطفا.

سایه-بانکداری استدلال برای کمک می رود مثل این: در حالی که ما قطعا نمی بانک های ما بسیاری از بزرگترین مشتریان و در دهه گذشته ما آنقدر بزرگ شما واقعا نمی خواهید ما را به شکست است. شما می شود ؟

سایه بانک ها در حال بزرگ صاحبان املاک و مستغلات. خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت های قرض گرفته شده مقدار زیادی از پول را از بانک های تجاری و یا دیگر سایه بانک ها به خرید ساختمان های اداری و هتل ها و مراکز خرید. این اهرمی خواص حمل حدود 3.7 تریلیون دلار ارزش بدهی تا از $2.4 تریلیون دلار در سال 2007.

به عنوان پرداخت اجاره خشک تا سه عموم معامله REITs–نیویورک وام مسکن Invesco وام مسکن سرمایه و AG وام مسکن–نتوانسته اند و یا می گویند که آنها خواهد بود قادر به برآوردن حاشیه تماس از وام دهندگان. که فقط نوک نیزه.

“این سیستم است که به سادگی آماده برای پاسخ به موج [forebearance] درخواست که به احتمال زیاد به دریافت” مورگان استنلی گفت: در گزارش این صبح است.

این شرکت توصیه می شود فدرال رزرو شروع به خرید تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار به “کاهش گسترش گسترش.”

“اجازه دهید فراموش نکنید که S&L بحران باعث شد تجاری املاک و مستغلات و تا به حال معنی دار مفاهیم گسترده تر اقتصاد در 1980s-اوایل 1990s” مورگان استنلی گفت: آنچه برای تلفن های موبایل مانند خوف به واشنگتن لابی بشه.

در بازگشت برای فدرال کمک صاحبخانه متعهد به کاهش مستاجران شل حداقل برای مدتی. املاک و مستغلات میزگرد که اعضای آن عبارتند از: استون و مرتبط Cos., به نام از همه صاحبان املاک تجاری و مسکونی به “مثبت و سازنده” کار با “Covid-19-نهفته مستاجران.”

نیست که کاملا و گفت: “ما با هر کسی کار” اما آن را برای تلفن های موبایل ،

سایه بانک ها در حال هل دادن سخت برای کمک به دست چون خود را در گزارش بعدی کارت به نهادی سرمایه گذاران و وام دهندگان بر آنها تکیه می کنند برای کمک های مالی است که با توجه مارس 31.

مگر اینکه ناخواسته بازار اوراق قرضه در اطراف تبدیل سریع–فدرال رزرو اعلام کرد که این خرید تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار واقعا کمک است–پس از آن صندوق های تامینی خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت های REITs, BDCs و بقیه تبدیل خواهد شد در برخی از واقعا زشت اعداد به سرمایه گذاران خود را.

برخی از سرمایه گذاران فقط ممکن است اذیت کننده به اندازه کافی به آنها را تعطیل و سپس روز خود را از جمع آوری هزینه از آنجا که 2 ٪ از دارایی ها و 20 درصد از سود خواهد شد تاریخ است. که چگونه بسیاری از بچه ها در سایه بانکداری عرصه پیش بینی خود را از داستان ،

در خصوص بازار سهام را تار و مار می تواند آخرین هورا برای کسب و کار در جهان مشهور سهامداران شناخته شده به عنوان مدیران صندوق های تامینی. به عنوان یک گروه حقوق صاحبان سهام صندوق های تامینی همواره underperformed S&P 500 پس از بحران مالی است.

“تعداد بسیار کمی بودند قرار است برای چه اتفاق افتاده است” وال استریت اجرایی گفت. “وجود خواهد داشت بسیاری از سرمایه گذاران از خود می پرسند” چرا من پرداخت این بچه ها تا این حد؟'”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>