Shake Shack $10M کسب و کار کوچک وام spawns واشنگتن whodunit

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این یک کلاسیک واشنگتن whodunit.

هیچ کس می خواهد به سرزنش برای گریز اجازه داده است که با نام تجاری رستوران های زنجیره ای مانند لرزش زیستن به دریافت مبالغ هنگفتی از همه گیر-امداد پول به معنای برای کسب و کارهای کوچک.

لابی قانونگذاران و مقامات آژانس انکار مسئولیت. هنوز انگشتان اشاره بیش از چگونه زنجیره ای ملی از جمله Potbelly Corp. و روت کریس استیک فرود آمد 10 میلیون دلار یا بیشتر در هر کدام در وام در حالی که میلیون ها مادر و پاپ شرکت های چپ شد رشته که برنامه از پول زد.


بسیاری از قانونگذاران در حال حاضر می خواهم که راه گریز بسته با کنگره آماده تصویب $320 میلیارد دلار از منابع مالی جدید این هفته, هر چند پیش نویس یک قانون جدید به دست آمده توسط بلومبرگ آن را برطرف نمی. سنا گذشت و اندازه گیری, سه شنبه و در خانه می تواند رای پنج شنبه.

هنوز هم برخی از شرکت ها و, واشنگتن, سیاست گذاران عجله برای بازیابی در صورت بد مطبوعات بیش از پیش از دور کوچک-کسب و کار امداد رسانی با لرزش زیستن متعهد به بازگشت آن 10 میلیون دلار. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: او می خواهم کار را به مطمئن شوید که شرکت های بزرگ نمی توانید پول در لایحه جدید.

او گفت: وزارت خزانه داری خواهد موضوع راهنمایی برای روشن شدن فرآیند صدور گواهینامه و الزامات مورد نیاز برای شرکت ها به دنبال کسب و کار کوچک وام های زیر دور جدید از بودجه.

مقصر در اوایل لایحه بود سه کلمه ساخته شده است که تمام تفاوت: “در هر مکان فیزیکی است.”

“در طول تحت پوشش دوره هر کسب و کار و نگرانی است که در استخدام بیش از 500 نفر از کارکنان در هر مکان فیزیکی” در بخش مهمان نوازی باید واجد شرایط برای دریافت وام.

زبان نمی روشن شدن این که آیا تک تک مکانها باید برای درخواست کمک و یا اینکه آیا دفتر مرکزی شرکت می تواند شروع به جارو کردن میلیون ها نفر در کمک های مالی و نه آن لزوما اعمال می شود تنها به franchisees.

“ما بیش از یک میلیون شرکت هایی که دریافت کرده اند این کار را با کمتر از 10 کارگر” Mnuchin گفت: روز سه شنبه در کاخ سفید جلسه. وی افزود که “شده اند وجود دارد برخی از کسب و کار گرفته اند که این وام است.” او گفت: وزارت خزانه داری خواهد شد موضوع راهنمایی برای روشن شدن فرآیند صدور گواهینامه و الزامات مورد نیاز برای شرکت ها به دنبال وام به مقصد برای کسب و کارهای کوچک.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این جلسه گفت: که او از شرکت های بزرگتر برای بازگشت به پول است که در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک. “آنها نباید آن را گرفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و آنها در حال رفتن به پرداخت این پول است.”

Mnuchin توییتی دوشنبه و سه تکرار در اوایل روز شنبه که او خوشحالم که زاینده رود گفت: این بازگشت وجوه آن را دریافت کرده است.

رستوران و هتل لابی تن آنها تحت فشار قرار دادند برای صنایع خود به درمان ویژه ای اما رد آنها در پشت زبان است که در را باز کرد به شرکت های بزرگ. یک کلید خانه دموکرات سرزنش جمهوری خواهان یکی از آنها پین گسل در خزانه است. دیگران می گویند که اندازه گیری شده و به دنبال تایید توسط قانونگذاران از هر دو طرف به حفظ و بیکاری از تورم.

وجود دارد حمایت هر دو حزب از جمله اپراتورهای متعدد franchises که هر چند آنها پرواز پرچم یک شرکت تجاری—ماریوت به عنوان مثال—و پشتیبانی بازاریابی اساسا مستقل کسب و کارهای کوچک.

“این ایده زمانی که این بود که تصویب شد به عنوان بسیاری از کسب و کارهای کوچک که ممکن است به این برای کمک به کارکنان خود را” نماینده استیو Chabot از اوهایو بالا جمهوریخواه در خانه کسب و کار کوچک کمیته در مصاحبه ای گفت:. “آنها در حال صدمه زدن درست مثل هر کس دیگری است.”

اندازه گیری شد “طراحی شده برای قرار دادن یک طبقه تحت رستوران و سفر و هتل و صنایع هستند که واقعا تلاش و کسب و کارهای کوچک است که بسیاری از ما با آن آشنا هستند” سناتور دموکرات کریس Coons دلاور گفت: در مارس بلومبرگ مصاحبه تلویزیونی.

در حال حاضر بدنام گریز nestled در چک حفاظت برنامه نظارت توسط اداره کسب و کار کوچک. ابتکار طراحی شده بود به پرتاب مالی تاسیسات به کسب و کار با کمتر از 500 کارمند برای کمک به آنها را نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد.

زاینده رود گفت: آن را با دادن پول و افزایش حقوق کارکنان در حالی که اپراتور از روت کریس استیک گفت: آن را نگه داشتن بودجه و به دنبال دستورالعمل برای حفظ کارکنان و حقوق. یک سخنگوی Potbelly گفت: کنگره اجازه سرمایه گذاری برای رستوران ها به دلیل خود کارگران هستند “حیاتی برای اقتصاد ما.” فیستا رستوران Group Inc., که در هفته گذشته گفت: آن تگزاس تاکو خانه کوچک فرعی دریافت 10 میلیون دلار تحت برنامه کاهش یافته است به نظر فراتر از اوایل تشکیل پرونده.

طرح اولیه از خزانه و جمهوری خواهان مجلس سنا در ماه مارس نا امید گروه های لابی گری برای هتل و رستوران در صنایع و همچنین به عنوان فرانشیز که در آن علامت های تجاری بزرگ و زنجیره ای مشترک هستند.

آنها استدلال می کنند که بسیاری از مستقل franchises عملا کسب و کارهای کوچک است که درد و رنج به عنوان خاموش شدن و گسترش در سراسر کشور است. تجارت گروه خواست نمایندگان مجلس با تدوین مقررات به ویژه سناتور جمهوریخواه مارکو روبیو از فلوریدا و سوزان کالینز از مین به مطمئن شوید که فرانچایز و کسب و کار مهمان نوازی با مکان های مختلف می تواند دسترسی به منابع مالی.

“برای که گذاشته شده سرور یا خط طبخ آنها اهمیتی نمی دهند چه آرم بر روی لباس خود گفت: Sean Kennedy, معاون اجرایی رئیس جمهور برای امور عمومی برای انجمن ملی رستوران بود که یکی از گروههای لابی برای توجه ویژه است. “آنها در حال دعا که رئیس خود را اعمال می شود برای این کار به طوری که آنها می توانید اقامت در حقوق و دستمزد.”

این گروه که نشان دهنده هزاران نفر از صاحبان رستوران و زنجیر از جمله مک دونالد Corp. و Chipotle Mexican Grill Inc., بود و “هل دادن این پیام با هر کسی که گوش دادن” در وزارت خزانه داری در کاخ سفید و کنگره کندی گفت. آنها برای اولین بار ساخته شده در مورد رستوران خاص کمک در مارس 18, نامه, اما کندی گفت: آنها نمی آیند تا با قانونگذاری زبان در اطراف محل.

کندی اشاره کرد که با وجود اعتراض بیش از Shake Shack, خدمات مواد غذایی و هتل ها هم نشان داده اند کمتر از 10 درصد از وام های, با توجه به SBA تعداد.

عنوان واکنش گرم کردن خانه رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی گفت: در فاکس نیوز که به او گفته بود به Mnuchin و مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد رفتن “پس از آن شرکت های بزرگ است که تقلب در این سیستم است.”

روبیو که صندلی مجلس سنا کسب و کار کوچک کمیته توییتی دوشنبه که او در تلاش بود به در “به طور مستقل متعلق به فرانچایز” به جای “چند شعبه از یک برند ملی” و سرزنش خزانه داری آمریکا برای صدور یک حکومت به اجرای قانون است که نمی “منعکس قانونی قصد & باید اصلاح شود.”

یک سخنگوی وزارت خزانه داری نمی دیدگاهها برای روبیو به مشاجره شد که در آن مقررات راهنمایی است که اجازه زنجیره ای بزرگ برای دریافت وام کسب و کار کوچک اما گفت که این گروه دنبال شد در مورد چگونگی ساخت برنامه های بهتر در رسیدن به آن در نظر گرفته شده دریافت کنندگان.

راهنمایی از خزانه ممکن است تنها راه برای تغییر برنامه در کوتاه مدت. اگر چه کنگره به رای گیری برای پر کردن برنامه بودجه با اکثر اعضای پناه در محل قانونگذاران نیاز به باریکترین لایحه ممکن است در یک “طرفدار forma جلسه” را به نفع خود تصویب به اتفاق آراء رضایت.

روبیو روز دوشنبه گفت که کمیته را به انجام “تهاجمی نظارت” از PPP در پاییز امسال از جمله با استفاده از حکم قدرت برای تعیین اینکه آیا شرکت های نادرست گواهینامه برای به دست آوردن وام.


سناتور مارتا McSally یک جمهوری خواه آریزونا سرزنش “بانک های بزرگ” برای اجازه دادن به شرکت های بزرگتر در یک برنامه با وجود مزایای خود را در شرکت های کوچک در دسترسی به سرمایه در یک صدای جیر جیر شنبه و خواست “بهتر نظارت و شفافیت است.”

نماینده Nydia Velazquez, نیویورک از حزب دموکرات که ریاست خانه کوچک, کسب و کار, کمیته گسله جمهوری خواهان برای گریز. “من به شما قول می دهم که نه زبان” دموکرات پیشنهاد او در مصاحبه ای گفت:. او گفت که او مخالف عمده زنجیره ای’ استفاده از PPP به این دلیل که برنامه نیست در نظر گرفته شده به عنوان یک “کمک مالی به ثروتمند و به خوبی متصل شده است.”

پول “برای رفتن به کسب و کارهای کوچک خیابان اصلی کسب و کار, کسب و کار در خدمت جوامع زنان متعلق به کسب و کار,” اقلیت متعلق به کسب و کار و کسانی که در “روستایی آمریکا,” او گفت:.

آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط با اشاره به اینکه بودجه نیز به صنایع است که رنج می برد کمتر عواقب ناشی از این بیماری همه گیر مانند بخش ساخت و ساز گفت: Brian Crawford, گروه اجرایی معاون رئیس جمهور در امور دولتی.

بین المللی حق رای انجمن گفت که گروه هدف این بود که مطمئن “است که مستقل از صاحبان حق رای باید درمان شود همان است که هر صاحب کسب و کار” با توجه به مت Haller, گروه, معاون ارشد رئیس جمهور برای روابط دولت.

“چه غیر منتظره بود این است که بسیاری از کسب و کار از تمام اندازه ها خواهد بود در خارج گیر کرده به دنبال” Haller گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>