لرزش زیستن, Potbelly در میان زنجیره بهره برداری کوچک-biz بودجه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بیش از یک دوجین عموم معامله شرکت با درآمد بیش از 100 میلیون دلار از جمله لرزش زیستن, Potbelly Corp. و Tex-Mex رستوران زنجیره ای با بیش از 10 ، 000 کارکنان دریافت وام از طریق یک برنامه امداد با هدف کسب و کارهای کوچک.

با $349 میلیارد وام بسته برای صاحبان کسب و کار کوچک در حال حاضر خسته بررسی نظارتی براده نشان می دهد که رستوران های زنجیره ای و شرکت در صنایع اعم از معدن به تولید کروز سفر به دریافت مقادیر زیاد در حالی که بسیار کوچکتر کسب و کار مانند محله eateries و سالن های قفل شده بودند ،

این آشکار می سوخت خواهان کنگره به ارائه دور دیگری از کمک های مالی برای حفظ هزاران mom-and-pop شرکت های شناور در میان دولت مستندات. مذاکرات برای دوباره پر کردن شنود گذاشته-از صندوق بن بست در هفته گذشته با جمهوری خواهان خواستار اضافه کردن پول بیشتر و دموکرات ها نیز خواستار تغییرات برای اطمینان از شرکت های کوچکتر دریافت وام به علاوه کمک های مالی بیشتر برای دولت و دولت های محلی و بیمارستان ها.


پرسید که آیا چنین بزرگ عمومی-شرکت های معامله باید واجد شرایط برای PPP بودجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه صحبت کرد و در مورد نقش franchisees به عنوان کسب و کارهای کوچک.

“من نمی دانم زیادی در مورد هر یک از این شرکت ها. اما در بسیاری از اوقات آنها متعلق به franchisees جایی که آنها خود را یک یا دو مکان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست خبری. “بنابراین بسیاری از این امر بستگی دارد که چه فرمول است.”

شاخه های خاصی از Potbelly ساندویچ فروشگاه ها و روت کریس خانه استیک, که همچنین دریافت PPP وجوه اداره می شود به عنوان فرانشیز. Shake Shack می گوید در وب سایت خود که آن را حق رای دادن.

به ایران کشیده به تعطیلات آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه مصالحه ممکن است که می تواند اضافه کردن 75 میلیارد دلار برای امکانات بهداشتی در علاوه بر این به 250 میلیارد دلار بیشتر برای کسب و کار کوچک برنامه. مجلس نانسی پلوسی گفت: کنگره “بسیار نزدیک” به قابل توجه مرکب معامله در مصاحبه با ABC News “این هفته با جورج Stephanopoulos” که به پخش در روز یکشنبه.

بسیاری از شرکت های کوچک که آب گرفتگی بانک ها با برنامه های کاربردی در حال کبود که آنها در سمت چپ سرد. یکی از آنها فلوریدا صاحب کسب و کار ادگار Comellas صاحب Aces Wild سرگرمی که لوازم “وگاس به سبک” فعالیت ها و نیروی انسانی برای جشن تولد جمع آوری اعانه و حوادث شرکت های بزرگ. او گفت که او در تلاش برای به دست آوردن $10,000 از Bank of America Corp اما ناموفق بود.

Comellas گفت: او ناراحت است که پول رفت و به کسب و کارهای بزرگتر مثل اموزش نوازی, گروه, Inc., که با دریافت 20 میلیون دلار وام با توجه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل پرونده. اموزش نوازی, نمی, پاسخ به یک درخواست به دنبال نظر. رستوران های زنجیره ای متصلب $468 میلیون فروش در سال گذشته و شاغل در مورد 5,700 مردم است.

اموزش مهمان نوازی است که افراد “کار مقالات و لابی و همه چیز به آنچه که آنها نیاز به دریافت 20 میلیون دلار,” Comellas گفت. “ما نمی کنند.”

لارنس سامرز سابق وزیر خزانه داری ایالات متحده گفت: در روز شنبه است که واجد شرایط برای PPP باید محکم به “باز کردن پنجره برای کوچکترین کسب و کار, گل, پیتزا, مغازه ها و غیره.”

در دور بعدی “ما نیاز به قطع کردن صندوق های تامینی و تقویت کوچکترین کسب و کار است که جوامع با هم” سامرز گفت: در یک صدای جیر جیر به طور خلاصه سی ان ان مصاحبه. “ما همچنین باید به دادن پول به کسانی که در زندگی برای سود اما در اینجا برای کمک به دیگران است.”

برخی از صاحبان کسب و کار مانند Lupe افزایش یافت روند دلسرد کننده است. از بنیانگذاران و مدیر اجرایی از او نوشیدنی Co., یک لنکستر کالیفرنیا آشامیدنی تولید کننده و توزیع کننده ناموفق برای یک وام اعمال شود از طریق Wells Fargo & Co. و همچنین به عنوان شرکت های آنلاین پی پال Holdings, Inc. و Kabbage Inc. رز گفت که او و تیم او “شروع به پریدن کرد در یک کنفرانس تلفنی و به معنای واقعی کلمه گریه با یکدیگر” زمانی که آنها شنیده پول اجرا کرده بود.

“این فقط خیلی منزجر کننده است که می شنوید در مورد همه این کسب و کارهای دیگر شده اند تامین می شود و کسی که قادر به پرداخت هزینه برای کارکنان خود را” رز گفت. “در حالی که شما باید کسب و کار مانند معدن که در حال دفن کسب و کارهای کوچک به خاک سپرده شد چرا که ما اعتقاد بر این آنچه ما شنیده می شود.”

نجات مالی-شناخته شده به عنوان چک Protection Program — در نظر گرفته شده است برای کمک به شرکت هایی که استخدام به 500 نفر پرداخت کارگران و هزینه های خاصی مانند اجاره به مدت دو ماه. وام تبدیل به کمک های مالی اگر یک شرکت حفظ آن حقوق و دستمزد و حقوق.

اما از آنجا که 500 کارمند کلاه اشاره به یک محل عمل توسط هتل و رستوران شرکت های زنجیره ای مانند لرزش زیستن می تواند اعمال می شود.

زاینده رود یکی از سریعترین رشد رستوران شرکت ها در امریکا $595 میلیون دلار فروش سالانه. در حالی که برگر, زنجیره ای کمتر از 500 کارگر در هر سایت آن را تا به حال در مورد 7,600 کارکنان در سراسر مکان های متعدد به پایان سال گذشته است. آن را دریافت حداکثر 10 میلیون دلار تحت برنامه. شرکت نمی پاسخ به یک درخواست به دنبال نظر.

ایالات متحده در مدیریت کسب و کار کوچک برنامه کار با تقریبا 5,000 وام دهندگان که پرداخت وام تایید برنامه های کاربردی برای $342.3 میلیارد دلار فقط در 13 روز با بقیه $349 میلیارد برای رفتن هزینه ها و پردازش. هیچ حسابداری چقدر پول کسب و کارهای کوچک دریافت کرده اند تا کنون.

بیانیه ای از SBA و وزارت خزانه داری گفت: “اکثریت قریب به اتفاق این وام — 74 درصد از آنها را — برای زیر $150,000 نشان دادن دسترسی این برنامه به حتی کوچکترین کسب و کارهای کوچک.”

اما SBA گزارش نشان داد که در حدود 2 ٪ از شرکت های تایید شده برای وام های حساب برای تقریبا 30 درصد از بودجه. فدراسیون ملی کسب و کار مستقل, بزرگترین گروه به نمایندگی از کسب و کارهای کوچک در کشور خواهان در کنگره به تصویب $400 میلیارد بیشتر برای برنامه — و نه کمتر از $200 میلیارد رفتن به شرکت هایی که باید 20 یا کارکنان کمتر.

نه درصد از گلدان رفت و به شرکت هایی مانند Fiesta رستوران Group Inc. که وام حداقل 5 میلیون دلار. فیستا که صاحب و فرانچایز Pollo گرمسیری و تاکو خانه کوچک رستوران گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده است که آن را به 10 میلیون دلار. این شرکت فروش سالانه بالغ بر $661 میلیون و آن را تا به حال در مورد 10,500 کارکنان در پایان سال گذشته است.

ساندویچ, زنجیره ای, Potbelly Corp. که در حال خرید و فروش در سال گذشته از $410 میلیون و شاغل 6,000 مردم نیز با دریافت 10 میلیون دلار.

دیگر شرکت هایی که گزارش گرفتن کسب و کار کوچک مالی هستند Zagg, Inc., که باعث می شود محافظ پوشش برای تلفن های هوشمندs و تا به حال $522 میلیون فروش در سال گذشته; Hallador انرژی شرکت ، زغال سنگ-معدن شرکت با $323 میلیون دلار در سال 2019 درآمد; ماجراجویی-سفر و کروز شرکت Lindblad اعزامی Holdings, Inc. که گزارش شده $343 میلیون فروش در سال گذشته و ذخیره سازی اطلاعات شرکت کوانتومی Corp. با $403 میلیون دلار در فروش.

یک Potbelly گفت: کنگره اجازه سرمایه گذاری برای رستوران ها به دلیل خود کارگران هستند “حیاتی برای اقتصاد ما.” نمایندگان شرکت های دیگر نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

جان Arensmeyer از کسب و کار کوچک اکثریت یک گروه مدافع برای شرکت های کوچک گفت: او نا امید شده است که شرکت های بزرگتر شده اند قادر به استفاده از برنامه وام بیش از کوچکتر.

“بسیاری از پول رفته به مقدار بزرگتر اشخاص و بسیار کوچک اشخاص در بیشتر قسمت ها پشت سر گذاشته شده است,” او گفت:. “ما در حال برخورد با محدود دلار” Arensmeyer اضافه شده است. “حتی اگر پول بیشتری را به سیستم ما واقعا نیاز به اولویت بندی بسیار کوچک کسب و کار بیش از داد و ستد عمومی شرکت است.”

وقتی پرسیده شد که در اوایل اجرای در مورد نگرانی از کوچک و صاحبان کسب و کار است که آنها نمی خواهد دریافت بودجه تهمت ستایش این برنامه است. “آن بوده است بی عیب و نقص تا کنون فراتر از انتظارات ما” او به خبرنگاران گفت: مارس 4. “این وام. این وام که بلافاصله پرداخت می شود. این وام که کسب و کار است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>