Shake Shack سهام سقوط به عنوان رستوران تکه تکه یکی دیگر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

اگر شما یک رستوران اپراتور یک کلمه شما می خواهم به جای جلوگیری از هنگامی که توصیف کسب و کار شما است “تکه تکه.”

اما این اصطلاح Shake Shack استفاده می شود برای توضیح غیر منتظره 5.4% کاهش ترافیک سه ماهه گذشته در آن محبوب برگر و سیب زمینی سرخ کرده مفاصل.

مدیر اجرایی سفت Garutti گفت: رها شد و با توجه به لرزش حاجت عامل بیش از حد نزدیک به یکدیگر است.


“ما آمده ایم پس این سوال در سال های گذشته از ‘هی این حاجت تکه تکه و یا تاثیر دیگر حاجت?'” Garutti گفت: در طول یک کنفرانس پنج شنبه شب. “و پاسخ این است که گاهی اوقات آنها انجام دهد.”

او گفت که او انتظار دارد ترافیک برای بازیابی و گفت: این شرکت قصد دارد برای ادامه اضافه کردن رستوران ها در ایالات متحده و خارج از کشور. اما مدیریت کاهش 2020 اهداف رشد و سرمایه گذاران در پیچ رانندگی, قیمت سهام پایین 14 ٪ در اوایل معاملات روز سه شنبه.

Shake Shack تغییر در این راه بسیاری از نیویورک فکر می کنم در مورد فست فود هنگامی که آن را برای اولین بار باز در میدان مدیسون پارک در سال 2002. در سال 2015 این شرکت رفت ، رستوران های فست فود به حال در طول تاریخ گام زد به آرامی در نیویورک به دلیل گران املاک و مستغلات و خصمانه سیاسی, محیط زیست, اما این شهر به سرعت تبدیل به سرمایه ملت برای مواد غذایی سریع.

پس Shake Shack را IPO تعداد تاکو بل مکان در اینجا شروع به پریدن کرد 38 درصد با توجه به گزارش سال گذشته از مرکز شهری آینده است. Burger King, Chipotle و Popeye را در هر اضافه شده اند بیش از 20 مکان در پنج سال گذشته در مجموع 288 رستوران. وجود دارد بیش از 200 مک دونالد نمرات از مترو و در و در.

همه این انتخاب می تواند به سوزش سر دل خود را. آن را قطعا به نظر می رسد باعث برخی در زاینده رود که دارای دو محل یک پیاده روی کوتاه از من Midtown ، نیز وجود دارد یک پنج بچه ها در سراسر خیابان را از یک جوجه Fil یک چند بلوک دور و بسیاری دیگر از مواد غذایی سریع گزینه.

یک Shackburger بهتر از یک مک و یا اندازه بزرگتر? من فکر می کنم تا. بهتر است از یک پنج بچه برگر یا سرخ شده-مرغ ساندویچ ؟ این یک سوال سخت تر. بر اساس لرزش حاجت رها کردن در ترافیک به نظر می رسد مردم با پای خود رای.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>