Shamblin سنگ با افتخار ارائه کتاب خود با عنوان “پرتره یک عبادت: چگونه خدا ایجاد شده و طراحی شده و ما برای تحقق هدف ما”

Category: وب وایر Comments: No comments

هر کسی که تا کنون زندگی می کردند تا کشتی با پرسش از هدف زندگی انسان است. سنگ پاسخ به این سوال قطعی با کلمه خدا است که انسان را به هدف وجود دارد به ستایش از خدایان شکوه (افسسیان 1:14). از آنجا که خدایان هدف برای ما و سپس راه خدا طراحی و ایجاد شده ما همه چیز را با ما انجام این منظور است.
 
این کتاب به بررسی در جزئیات چگونه خدا ما را در خود شباهت و تصویر و چگونه هر بخشی از ما است که لازم است برای به انجام رساندن خدایان هدف برای ما. این کتاب همچنین به نظر می رسد به خدایان رستگاری طرح به گرو در اوردن تمام قسمت های یک انسان, به طوری که ما می تواند به تحقق هدف است که برای ما ایجاد شد. در نهایت این کتاب توضیح می دهد که چگونه هر یک از ما بخشی از بشریت توابع زمانی که ما در اطاعت از خدایان هدف برای وجود ما و او را پرستش.
 
تجربه خود را در نظر معنوی نشاط بخشی ادبیات Shamblin سنگ با حمایت از او کتاب “پرتره یک عبادت: چگونه خدا ایجاد شده و طراحی شده و ما برای تحقق هدف ما” را به عنوان او آن را ارائه شده این مه 27 سال 2020 به 29 مه سال 2020 در سال 2020 BookExpo جدید عنوان ویترینو یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 

پرتره از یک پرست: چگونه خدا ایجاد شده و طراحی شده و ما برای تحقق هدف ما نویسنده | Shamblin سنگ
ناشر | Westbow مطبوعات
| تاریخ انتشار 14 فوریه 2018
نوع | مسیحی رشد
ISBN-13 | 978-1973613046
شومیز قیمت | $35.95
 
درباره نویسنده
 
Shamblin سنگ است مدیر موسس عبادت کالج, اینترنت مبتنی بر تخصص کالج مستقر در Wichita, Kansas. او شده است پیشگام در زمینه عبادت مسیحی از آنجا که 1970s, داشتن شده است در تقاضا به عنوان یک سخنران کنفرانس و سمینار و معلم هر دو در کانادا و ایالات متحده است. سنگ کلیسا موسیقی و آوازی موسیقی درجه از دوستان دانشگاه با تحصیلات تکمیلی در آموزش و پرورش از دانشگاه فینیکس. او به تدریس گیتار در دانشگاه و مدیر موسیقی و هنرهای زیبا در بخش کامل انجیل مقدس موسسه در ساسکاچوان, کانادا; مسیحی وزارت آموزش مرکز در بریتیش کلمبیا, کانادا; این مژده کالج کتاب مقدس در استان آلبرتا در کانادا; و کلمه زندگی کالج کتاب مقدس در Wichita, Kansas.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>