سهامداران تصویب تمام AGM قطعنامه و SES مدیره برگزیدگان فرانک اسر به عنوان رئیس

Category: وب وایر Comments: No comments

SES S. A. برگزار شد نشست عمومی سالانه (AGM) در بتزدورف لوکزامبورگ است که در آن تمام قطعنامه های تصویب شد توسط سهامداران است.

این جلسه برگزار شد و بر اساس قوانین تعیین شده در Grand وابسته به دوک مقررات از 20 مارس سال 2020 با سهامداران شرکت از راه دور با انتصاب SES تعیین شده proxyholders به نمایندگی از آنها در این نشست و خود را به انجام رای گیری از دستورالعمل های داده شده پیش از این نشست است. مطابق با رای گیری دستورالعمل تایید شد توسط اداره AGM.

تصویب قطعنامه شامل شرکت 2019 حساب های مالی و سود سهام پیشنهادی یورو 0.40 هر یک-به اشتراک گذاری آن پرداخت خواهد شد به سهامداران در 23 مارس سال 2020 است. بر این اساس SES را 2019 گزارش سالانه منتشر شده و در دسترس است برای دانلود در http://www.ses.com/annual-report.

سهامداران نیز به تصویب یک کاهش در اندازه هیئت مدیره از 14 به 12 مدیره.

علاوه بر این سهامداران انتخاب Béatrice de Clermont-تننرر و Peter van Bommel اولیه دو سال فرصت و انتخاب پل Konsbruck و فرانک اسر برای سه سال فرصت. آنها همچنین انتخاب مجدد Ramu Potarazu, Kaj-اریک molly mccook و Anne-Catherine سمپوزيوم به مدت سه سال.

در زمینه کاهش اندازه هیئت مدیره و سهامداران همچنین با اشاره به استعفای ویکتور Casier, Hadelin د لیودوکرک بیوفورت مارک Serres و فرانسوا Tesch به عنوان مدیران SES. AGM تشکر شده آن دسته از مدیران برای کمک به آنها.

در نتیجه هیئت مدیره است که در حال حاضر تشکیل شده به شرح زیر است: یک-سهامداران توسط (همه آنها مستقل) رومن Bausch, Béatrice de Clermont-تننرر, فرانک اساسا بیانگر Tsega Gebreyes, Ramu Potarazu, Kaj-اریک molly mccook Peter van Bommel, کاترین ور-Seiter; و ب-سهامداران توسط سرژ Allegrezza پل Konsbruck, Anne-Catherine پژوهشکده غدد, Françoise Thoma.

در AGM رومن Bausch رئیس SES هیئت مدیره و رئیس جمهور سابق و مدیر عامل شرکت به اطلاع سهامداران که او نمی خواهد به دنبال یک حکم جدید به عنوان رئیس. آقای Bausch باقی خواهد ماند در هیئت مدیره به عنوان یک مدیر مستقل.

بر این اساس در جلسه خود پس از AGM هیئت مدیره منتخب فرانک اسر به عنوان رئیس هیئت مدیره برای یک دوره یک سال و انتخاب مجدد هر دو Tsega Gebreyes و Anne-Catherine سمپوزيوم به عنوان معاون رؤسای هیئت مدیره نیز برای یک دوره یک سال است.

“داشتن شده است در راس این شرکت برای 25 سال ابتدا به عنوان مدیر عامل و latterly به عنوان رئیس و با این شرکت در حال حاضر ورود به دوره هیجان انگیز تحول تحت استیو یقه رهبری و با عنوان یک قوت بخشیده و کارآمد هیئت مدیره به نظر من این زمان مناسب به تصویب باتوم به یک صندلی جدید در تمدید هیئت مدیره گفت:” رومن Bausch. “آن شده است امتیاز به خدمت SES در این نقش های مختلف و من می خواهم برای تشکر از ما سهامداران برای ادامه حمایت خود.”

“من مفتخر به انتخاب رئیس در این مهم و هیجان انگیز برای شرکت ما با SES بودن در یک موقعیت عالی برای توسعه بیشتر گفت:” فرانک اسر. “من خوشحال هستم برای پیوستن به هیئت مدیره با چند مدیران جدید خواهد شد که هر یک را قوی شایستگی تکمیل آن از بقیه از ما هیئت مدیره همکاران. من همچنین می خواهم این فرصت را به پرداخت ادای احترام به رومن و سهم خود را تعهد و در حال خدمت به صوتی خود را با ادامه حضور به عنوان یک مدیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>