پناهگاه رشد سرمایه به دنبال $71M نمونه کارها وام فروش

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

پناهگاه رشد Capital Partners, LLC کاوش فروش املاک تجاری ایالات متحده وام نمونه کارها با ارزش اسمی $711 میلیون, با توجه به مردم با آگاهی از این موضوع و بازاریابی سند ارسال شده به خریداران آینده نگر.

در استمفورد ایالت کانکتیکات-شرکت مبتنی بر رهبری رئیس اجرایی دن جرقه کار با Eastdil امن در بازاریابی نمونه کارها از 18 نیم اشکوب و ارشد وام مسکن وام های چند مهمان نوازی دانشجو-مسکن ارشد-زندگی و دیگر خواص و حدود یک چهارم از آن ها در کالیفرنیا این سند نشان می دهد.

یک سخنگوی پناهگاه رشد تا به حال هیچ اظهار نظر فوری و یک Eastdil سخنگوی کاهش یافته است به نظر.


پتانسیل معامله در حال کاوش در بخشی به آزمون اشتها از سرمایه گذاران نهادی مانند املاک و مستغلات صندوق اعتباری گفت: یکی از افرادی که نمی خواست فاش شود به این دلیل که مذاکرات خصوصی هستند. نمونه کارها تقسیم شده است به چهار استخر: انجام, ارشد, وام, وام ساخت و ساز انجام اشکوب وام و مهمان نوازی وام. بدهی یک میانگین وزن بلوغ تاریخ مارس 2024 و میانگین موزون نرخ کوپن از 6.6% سند نشان می دهد.

جرقه سابق Goldman Sachs Group Inc. شریک زندگی که منجر به شرکت وام مسکن بازوی تاسیس پناهگاه رشد با کوین Gasvoda و جاستین Mahoney همچنین گلدمن جانبازان.

در میان بازار اختلال ناشی از Covid-19 گیر برخی از شرکت های تجاری املاک و مستغلات اعتبار منابع را به دنبال نقدینگی از طریق وام-نمونه فروش. ماه گذشته در هتل متمرکز شرکت HDDA LLC دنبال خریداران برای $325 میلیون نمونه کارها انجام و nonperforming وام و Bayview Asset Management LLC قرار داده و حدود 430 میلیون وام نمونه کارها در بلوک.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>