کلانتر: North Carolina مرد جان 6 بستگان و خود را

Category: آرکانساس Comments: No comments

PITTSBORO, N. C. — 66-سال-پیر مرد به ضرب گلوله شش بستگان در ایالت کارولینای شمالی جامعه بیش از آخر هفته و سپس خود را به قتل مقامات روز دوشنبه گفت:.

تیراندازی رخ داده در اواخر بعد از ظهر یکشنبه در Moncure منطقه Chatham County, شهرستان کلانتر دفتر در بیانیه ای گفت. شواهد نشان می دهد که لری دان ری به ضرب گلوله کشته و شش نفر دیگر قبل از تبدیل به اسلحه خود را در دگرمن. سارا پک یک سخنگوی آژانس در بیانیه ای گفت:. ری پیدا شد در میان مردگان است. مقامات گفتند آنها هنوز هم در حال بررسی انگیزه ممکن است.

کلانتر را در توصیف این منطقه به عنوان یک “آرام جامعه نزدیک گره که در آن خشونت است که از هنجار شده است.” Moncure یک جامعه حدود 30 مایلی جنوب غربی رالی.

قربانیان شناخته شدند Jeanie ری, 67, هلن ماسون, 93; الیس منسفیلد 73; Lisa منسفیلد 54; John Paul Sanderford, 41; و نیکول Sanderford, 39.

“به از دست دادن هر یک از اعضای خانواده است ویرانگر اما به از دست دادن چند در یک بار غیر منتظره خشونت غیر قابل تصور است,” کلانتر مایک رابرتسون در بیانیه ای گفت. “وجود دارد هیچ کلمه ای برای توصیف حس از دست دادن و احساس ما به عنوان یک جامعه در پی این رویداد وحشتناک.”

مقامات منتشر شده از نوار یک 911 تماس اواخر بعد از ظهر دوشنبه.

“وجود یک مرد در خانه تیراندازی در حال حاضر” تماس گیرنده شنیده می شود گفت: در این نوار به دست آمده توسط News & Observer, بعد اضافه کرد: “لطفا کسی اینجا به خانه”

فرد می گوید این اپراتور است که پدر و مادر او بود در این خانه که او شنیده ام حدود شش عکس. تماس گیرنده باقی مانده در خط تا زمانی که ماموران وارد شدند. آن را بلافاصله روشن آنچه در ارتباط با او و یا پدر و مادر خود را به مسلح.

روز دوشنبه علامت Childress به این روزنامه گفت که او برادر پدر و پسر و مادر در قانون کشته شدند.

“در حال حاضر آنها هنوز هم در شوک و آنها نمی خواهید به صحبت کردن با کسی” Childress گفت: از اعضای بازمانده خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>