کلانتر دفتر: Arkansas قاضی بازداشت شده در شکستن-در

Category: آرکانساس Comments: No comments

سرسی شهرستان قاضی جیم مهار دستگیر شد و پس از وادار کردن راه خود را به همسر خود جدا محل اقامت با توجه به انتشار اخبار از کلانتر ،

در حدود ساعت 11 شب روز جمعه کلانتر, دریافت تماس از جوزی مهار مارشال که اعلام کرد که جیمی دیل “جیم” مهار مجبور کرده بود راه خود را به اقامت بدون اجازه با توجه به انتشار.

معاونین کلانتر و مارشال اداره پلیس ماموران پاسخ داد و بازداشت جیم مهار, 52, از مارشال در صحنه است.

“در طول تحقیقات اولیه مأموران اجرای قانون یاد گرفتم که جلوی درب محل اقامت كند و لگد و یا مجبور به در “بود و غیر قابل جراحی و همچنین به عنوان یک پنجره” با توجه به انتشار. “هنگامی که آقای مهار شد و در خانه او شروع به آزار و اذیت خانم مهار و مهمان او. آقای مهار همچنین تلاش برای جلوگیری از خانم مهار برای فراخوانی برای کمک به با در نظر گرفتن تلفن همراه خود را.”

جیم مهار دستگیر شد و حمل و نقل به سرسی زندان شهرستان است. او روز دوشنبه منتشر شد با هیچ باند مورد نیاز است.

اتهام رسمی به حال هنوز به ثبت همانطور که از شنبه بعد از ظهر. کارول خدمه تعقیب قانونی وکیل برای آرکانزاس’ 20 قضایی مدار گفت: مدار قاضی H. G. پرورش امضا منظور سهشنبه برای تعیین یک دادستان ویژه برای این مورد است.

مهار نمی توان در پنج شنبه بعد از ظهر.

در آرکانزاس, شهرستان قاضی ارشد اجرایی شهرستان است.

با توجه به سرسی شهرستان مدار سوابق دادگاه جیم مهار ثبت طلاق در مارس 5 با استناد به کلی indignities.

جوزی مهار ظ دعوای متقابل برای طلاق در روز دوشنبه پس از دادخواست برای یک منظور حفاظت از روز شنبه. حفاظت سفارش داده بود روز دوشنبه و در محل تا 22 ژوئن.

در این طومار جوزی مهار نوشت که او به نام 911 از دیده بان اپل دوشنبه شب به دلیل جیم مهار گرفته بود تلفن همراه او از او.

“او برداشت مچ دست من و من مجبور به نشستن بر روی نیمکت و صحبت در مورد ازدواج ما,” او نوشت. “جیم لگد درب در خیلی سخت ترک خورده کنار پنجره کنار درب جلو و درب و درب مربا. یک تصویر سقوط کردن از دیوار و بخشی از ورق سنگ ترک خورده است در کنار درب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>