شری پای رد صلاحیت از rupaul’s Drag Race

Category: کیو نیوز Comments: No comments

Rupaul’s Drag Race امروز با صدور بیانیه ای اعلام رد صلاحیت از شرکت کننده شری پای در غیر این صورت شناخته شده به عنوان جوی Gugliemelli. رد صلاحیت می آید پس از اتهامات catfishing از پنج مردان مختلف.

مردان بودند یا همکلاسی های سابق در دانشگاه ایالتی نیویورک کالج در کورتلند و یا بازیگران Gugliemelli با کار در یک نبراسکا تئاتر شرکت می باشد.

فیلم برداری خود ارضایی

تبلیغات

جوی Gugliemelli ظاهرا مطرح شده به عنوان یک مدیر ریخته گری به گربه ماهی پنج مردان است. یکی از مردان مدعی او موافقت کرد به جلق زدن در دوربین به عنوان بخشی از استماع روند.

استرالیا متولد جاش Lillyman ملاقات Gugliemelli در سال 2017 زمانی که آنها هر دو مشغول به کار در تولیدات اسپری مو و پری دریایی کوچک.

Lillyman گفت Gugliemelli به او گفت برای تماس با مدیر ریخته گری به نام آلیسون Mossie. Mossie ظاهرا کمکی مصاحبه مدیر برای آینده HBO نشان می دهد.

Mossie گفت Lillyman از طریق ایمیل برای کار با Gugliemelli به آماده شدن برای یک آزمون برای جدید نشان می دهد. Gugliemelli ارائه شده به فیلم Lillyman نهایی استماع نوار نگهداری می شوند اما پیدا کردن گسل با محصول به پایان رسید.

او در نهایت پیشنهاد Lillyman افتاد و از جان گذشته برای نقش بازیگر جوان به توافق رسیدند. Gugliemelli مطمئن باشید او تنها مدیر ریخته گری می بینید که نوار.

عذرخواهی از شری پای

جوی Gugliemelli با نام مستعار شری پای دیروز صادر شده عذرخواهی برای catfishing on Facebook.

“این جوی.

“من می خواهم برای شروع با گفتن چقدر متاسفم هستم که من باعث چنین تروما و درد و چگونه به طرز وحشیانه ای خجالت بیزارند و من با خودم. من می دانم که درد و صدمه دیده است که من آن را باعث خواهد شد و هرگز از بین برود و من می دانم که آنچه من اشتباه بود و واقعا بی رحمانه است.

“تا زمانی که در rupaul’s Drag Race, من هرگز واقعا درک چقدر من سلامت روان و مراقبت از همه چیز بنا شده است.”

Gugliemelli همچنین گفت که او یاد گرفته که عشق خود را نشان می دهد و شروع به دریافت درمان پس از بازگشت به خانه از فیلمبرداری.

“من واقعا عذر خواهی به همه من صدمه دیده اند با اعمال و رفتار. من همچنین می خواهم بگویم که چقدر متاسفم من به خواهر فصل 12 و صادقانه کل شبکه و تولید شرکت. همه من می توانید انجام دهید این است که تغییر رفتار و شروع می شود که با انجام آن کار است.”

Rupaul’s Drag Race بیانیه

پس Gugliemelli بیانیه rupaul’s Drag Race امروز با صدور بیانیه ای اعلام شری را رد صلاحیت.

تبلیغات

“در پرتو تحولات اخیر و شری پای بیانیه شری پای شده است رد صلاحیت از rupaul’s Drag Race….”

“از احترام به کار سخت دیگر queens, VH1 خواهد air فصل به عنوان برنامه ریزی شده. شری نمی خواهد به نظر می رسد در فینال برنامه ریزی شده به فیلم برداری می شود بعد از این بهار.”

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>