پیراهن ماندن تولید کننده تولید پارچه ماسک صورت برای پلیس نظامی و اولین پاسخ

Category: وب وایر Comments: No comments

پیراهن اقامت به علاوه یک تولید کننده انحصاری پیراهن باقی می ماند کمک به حفظ لباس پیراهن و لباس های منظمی جمع در, به تازگی اعلام کرد که این شرکت روشن است که اکثریت آن کارخانه به تولید پارچه ماسک صورت برای کمک به با COVID-19 بحران است. این شرکت ساخته شده اولیه اهدای ماسک صورت نیز مطابق تمام خرید از آن ماسک صورت با کمک های مالی داده می شود به افسران پلیس و پرسنل نظامی دیگر پاسخ اول.

تاسیس شده توسط یک افسر پلیس سابق این شرکت از مدت ها به دنبال به خدمت مأموران اجرای قانون در هر راه ممکن است.

“پیراهن اقامت به علاوه دارای بیشترین احترام را برای این مردان و زنان در آنها به عنوان کمک به کشور ما از طریق این زمان دشوار است. ما مفتخر به عرضه اولین پاسخ دهندگان با پارچه با کیفیت ماسک های صورت, و ما در حال ساخت آن ماموریت ما به عنوان بسیاری از ماسک به ما اولین پاسخ دهندگان به عنوان امکان پذیر است” گفت: جان پین یکی از همکاران در شرکت است.

ماسک های صورت هستند avialble برای خرید توسط هر کسی اما کمک های مالی اختصاص داده شده تنها برای اولین پاسخ دهندگان.

این ماسک که شرکت تولید 3 لایه با کیفیت بالا “quilter پنبه” است که در یک تنگ تر بافت نسبت به نمونه های پنبه ای مورد استفاده در لباس. این ماسک نیز پلیسه و برگشت (دو رنگ طرف هر ماسک) و ویژگی های الاستیک گوش تسمه است که آن را آسان برای قرار دادن در و را.

بازدید https://shirtstayplus.com/pages/face-masks به محل و جهت پارچه ماسک صورت یا به درخواست کمک های مالی (برای اولین پاسخ تنها).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>