Shmaya دیوید “عشق ساده” – دانلود رایگان فردا (3/23/2020)

Category: وب وایر Comments: No comments

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار Shmaya دیوید’snew کتاب “عشق ساده: عملی عادات به ایجاد نهایی در رابطه با محبت.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در مارس 23rd.

عشق باید به اندازه کافی آسان است. همه انسان ها متولد می شوند با ظرفیت عشق و همه ما در طلب آن است. در عین حال بسیاری از شکست در عشق. چرا ؟ چرا بسیاری از ازدواج ناراضی و طلاق? مهم تر – یکی باید چه کار به ضرب و شتم آمار و موفق شوند ؟

این کتاب به شما هر دو پاسخ. در این کتاب شما را پیدا خواهد کرد یک درک جدید از آنچه که عشق واقعا است و مجموعه ای از عملی مرحله ساده را دوست دارم شکوفه در زندگی خود و رابطه خود را در حال حاضر و برای همیشه لطفا برای.

“مردم تمایل به فکر می کنم از عشق به عنوان یک احساس و در نتیجه توسط اداره منطق و انتخاب عقلانی” می گوید Shmaya. “این ممکن است درست باشد و در حال سقوط در عشق اما عشق بیش از فقط یک احساس و این می تواند و باید با نزدیک شدن عمدی فکر و هدفمند نیت.” این کتاب همه چیز در مورد آموزش به شما چگونه به انجام این کار است.

لذت غیر معمول سطح از عشق و شادی در زندگی خود را Shmaya همیشه اعتقاد بر این است که رویکرد خود را به عشق می تواند مفید باشد برای دیگران و همچنین, اما تا همین اواخر او فاقد چارچوب نظریه زمینه ای لازم برای ترجمه تجربه های شخصی خود را به جهانی یک.

“دستیابی به موفقیت رسید که من تا به حال ظهور” Shmaya توضیح می دهد. “من ناگهان متوجه شدم که همان اصول است که باعث ایجاد ورزشکاران المپیک بالا پرواز اجرائی جهانی هنرمندان مشهور و میلیونرهای خود ساخته حکومت خود را موفقیت در عشق و توانایی خود را برای ایجاد و حفظ طولانی مدت خوشحال روابط است.”

در این کتاب Shmaya ترجمه این اصول به ده روش ساده ‘عشق عادات” است که هر کسی می تواند تکرار برای برنده شدن جایزه نهایی – شاد و پایدار انجام رابطه عاشقانه. این کتاب همراه با تفکر برانگیز کمی تمرین است که شما را منجر به انطباق خود را به تفکر و طرز فکر برای تبدیل شدن به یک “عملکرد بالا با محبت فرد’ که دیگر نمی تواند کمک کند اما عشق به عقب.

“عشق ساده” توسط Shmaya Davidwill رایگان و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (3/23/2020 – 3/27/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B085F2Y63Y.

“عشق ساده” تا 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم تا به حال به می گویند:

“طبق معمول Shmaya ارائه در بطرز شگفت انگیزی مستقیم و آسان به درک سبک. آیا این به معنی آن است که droning و خسته کننده-به دور از آن — او به ارمغان می آورد درک عادات واقعی عشق به زمین و بدون روح پری قلعه در آسمان اینجا.

او بافت خود را دوست دارم/داستان زندگی مورد Limor همسر اول خود را که در گذشته به مارینا فعلی خود را به ظرافت و در عین حال سادگی آن است که سخت به دست آنچه که او بدان معنی است و آنچه او تدریس است. او عالی (بله عالی) ارتباط برقرار. او به شما را از طریق کتاب خود را به عنوان اگر او در حال صحبت کردن تنها به شما. او در حال نوشتن فقط برای شما. وجود ندارد یک فرد است که نمی خواهد سود از خواندن این کتاب روشنگری. اگر شما در یک رابطه آن است که آیا عالی, خوب, متوسط و یا بد این کتاب به شما کمک خواهد کرد روشن شدن آنچه در آن است که شما دنبال آن هستید و سپس ایجاد تغییرات است که شما نیاز به منظور تا حد زیادی بهبود آنچه که شما و یا به حرکت در.

Shmaya نیز منابع را برای شما به تحکیم افکار خود را در چه رابطه خود را به نظر می رسد و می تواند مانند نگاه.

آن را واقعا می تواند یک اشتباه برای دور زدن این فرصت را به خود این کتاب است. با تشکر از شما دوباره Shmaya!” –تریش Tagle

“آسان به عنوان خوانده شده, های کوتاه و ایده های بزرگ را به راحتی پیاده سازی!” – Hasancan Gelman

برای کسب اطلاعات بیشتر:

برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل [email protected]

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:

Shmaya David نویسنده هشت کتاب عمدتا در خود به کمک مربیگری و کسب و کار دسته بندی ها.
هنگامی که یک مهندس تبدیل به یک استاد از زندگی و مربی اجرایی (MCI/EMCI) و مشاور کسب و کار با بیش از 19 سال تجربه Shmaya ماموریت برای کمک به انسان موفقیت و شادی در عملی ترین شیوه است.

Shmaya را “ابرقدرت” است که از معلم. Shmaya را فوق العاده خوب است در یکپارچه سازی اطلاعات به دانش و انتقال آن به بعد به دانش آموزان خود را در موثر ترین و به شیوه ای جذاب.
Shmaya ازدواج کرده بود برای 29 سال فوق العاده به دبیرستان عشق Limor بهتر شناخته شده به بسیاری از دوستان به عنوان “عملی پری’. زن و شوهر خواهد به شوخی میگویم که اگر آنها تنها می تواند استخراج و بطری جوهر عشق خود را; آنها می تواند آن را به فروش برساند و پولدار. اما من مردد اجازه دهید به بیگانگان را به حریم خصوصی خود را و هرگز به توسعه این ایده.

پس از از دست دادن Limor به سرطان در ماه ژانویه سال 2016 Shmaya قول داد به رفتن و هرگز در شادی. این ثابت قدرتمند تعهد که منجر به یک رابطه جدید عشق جدید و شاد انجام ازدواج به مارینا. “آن را کاملا شگفت انگیز است” گفت: Shmaya در مصاحبه اخیر “که ما موفق به ساخت یک رابطه فوق العاده از هیچ چیز در سن 52. به خصوص که پس از ما می آیند بسیار از زمینه های مختلف و مارینا متفاوت از Limor در تقریبا در هر گونه قابل تصور مقایسه.”

تجربه متقاعد Shmaya که راه او می رود در مورد رابطه و عشق جهانی کاربرد. این منجر به 8 کتاب – “عشق ساده. عملی عادات به ایجاد نهایی در رابطه با محبت” که Shmaya می گویند “من احساس می کنم که این مهم سهم است. اگر من در تمام یاد در آینده (که چیزی است که من فکر می کنم در مورد خیلی زیاد) من گمان می کنم که این امر می تواند به دلیل این کتاب این ایده ها.”

Shmaya تجربه محدوده از کیفیت-مدیریت در صنایع مختلف به معاونت عملیات اسرائیل مربیگری Association – ICA. Shmaya برگزار شد کلاس به عنوان مربی ارشد و سرپرست در دوره های مربیگری در معتبر اسرائیلی موسسه فن آوری (به تکنیکون) و مکانهای دیگر. داشتن شخصا تدریس بیش از 1000 مربیان Shmaya بود و همچنین یکی از توسعه دهندگان از مربی-مواد آموزشی برای اسرائیل بزرگترین مربیگری مدرسه – IKA مربیگری ltd. در میان مربیگری و مشاوره, مشتریان مدیران و مدیران در رهبری اسرائیل و سازمان هایی مانند Iscar The Phoenix, تارو, دارویی, ندامتگاه اقتدار الماس ارز و متعدد کوچک و متوسط کسب و کار صاحبان. در سال 2011 Shmaya شد شریک آموزش در اسرائیل از مشهور “بازاریابی جادوگر” Jay Abraham.

در سال های اخیر Shmaya منتقل زیادی از تمرکز خود را به اینترنت. Shmaya بنیانگذار eCoachingSuccess یک شرکت اختصاص داده شده به ایجاد و توزیع اطلاعات محصولات از طریق اینترنت در اسرائیل و جاهای دیگر. بسیاری از برنامه ها با هدف بهبود توانایی های بازاریابی و بهتر فرآیندهای کسب و کار ساختمان برای کوچک و متوسط کسب و کار. برنامه او این است که اکثر علاقه کردن است “منتشر شده” – یک برنامه مربیگری برای افراد حرفه ای که مایل به نوشتن مشخصه کتاب که نام تجاری آنها را به عنوان یک متخصص برجسته در این زمینه است. داشتن تمرکز خود را معطوف به رابطه مربیگری Shmaya در حال حاضر مشغول ایجاد برنامه های جدید بر اساس ایده های خود را از جدیدترین کتاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>