تیراندازی مظنون دستگیر شده است پس از لیتل راک تعقیب به پایان می رسد در سقوط مرگبار

Category: آرکانساس Comments: No comments

Little Rock, پلیس می گویند افسران به دنبال تیراندازی مشکوک در بعد از ظهر یکشنبه هنگامی که وسیله نقلیه مرد بود و رانندگی برخورد با وسیله نقلیه دیگری به ضرب مجروح شدن راننده در وسیله نقلیه دیگر.

قربانی زخمی در خراب کردن و بعد از درگذشت باپتیست بهداشت و درمان مرکز پزشکی لیتل راک سخنگوی پلیس سرهنگ مایکل فورد گفت: در یک کنفرانس خبری در خارج از مقر پلیس یکشنبه شب.

پلیس خواهد شد به دنبال به روز رسانی اتهامات مشکوک در نور از مرگ قربانی فورد گفت.

تصادف رخ داده در غرب 36th خیابان و جان بارو جاده با توجه به پلیس.

پلیس به دنبال تیراندازی مشکوک فردریک جونز 40 پس از وسیله نقلیه خود شناسایی شد با توجه به فورد است. جونز دچار صدمات در تصادف از جمله پا شکسته که در نظر گرفته نمی شد زندگی را تهدید. او همچنین گرفته شده برای باپتیست.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=3Dpt0g0ek18]

جونز بود که در پی یک تیراندازی در شنبه شب در غرب خیابان 13 که در سمت چپ یک فرد مجروح با زخم گلوله که تهدید کننده زندگی فورد گفت.

جونز به احتمال زیاد خواهد شد در صورت اتهام از جمله درجه اول باتری و بازداشت دو تن ماین گزار عمل همراه با اتهامات مربوط به پیگیری که ممکن است شامل باتری در حال فرار و رانندگی بی پروا هر چند او بوده است نه متهم و در عین حال فورد گفت.

تعقیب و گریز کوتاه بود با توجه به فورد با افسران دنبال جونز از Kanis و بارو جاده ها به تقاطع که در آن تصادف رخ داده در فاصله حدود 1.5 مایل است.

قربانی شد و در خودرو در زمان تصادف و او نیز گرفته شد به باپتیست برای صدمات در نظر گرفته نشده تهدید کننده زندگی فورد گفت. افسران کشیده او را از سوختن ماشین فورد گفت.

پلیس عموم نیست شناسایی قربانی هنوز در انتظار اطلاع از خانواده اش.

[مرتبط: اینجا را کلیک کنید برای نقشه های تعاملی + پوشش کامل از جرم و جنایت در لیتل راک ” arkansasonline.com/lrcrime/]

فرد دیگری در این ماشین با جونز بود که مجروح در تصادف مصاحبه شد توسط پلیس در یک پست پس از برخورد. او رزرو شده برای نامربوط ترافیک حکم فورد گفت. او گفت که پلیس در روز دوشنبه طرح شناسایی دومین فرد در ماشین با جونز.

فورد کاهش یافته است به نظر علت مرگ قربانی تعویق انداختن به پزشکی قانونی و نتایج حاصل از برنامه ریزی کالبد شکافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>