کوتاه در خریداران و توسعه دهندگان از بالا-قیمت آپارتمانهای خوش مستاجرها

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

زمانی که توسعه دهنده فرانسیس Greenburger پرده برداری از هفت آپارتمان لوکس داخل یک تبدیل کلیسا و صومعه در گوشه ای از مات و شاهزاده خیابان معتقد بود كه او تا به حال تمام مواد تشکیل دهنده برای موفقیت حتی در بد بازار فروش.

این ساختمان در آرزو Nolita محله برجسته اسراف داخلی سقف بلند و نور طبیعی و متوسط تعداد واحد های موجود پیش بینی شده حس انحصار.

به جای خوراکی آپارتمان که قیمت در یک رفیع 6 میلیون دلار به 12 میلیون دلار در هر خریداران بالقوه به حال یکی دیگر از ایده. بسیاری می خواستم برای اجاره به جای خود.


“ما حتی نمی شد به آنها ارائه برای اجاره, اما ما تا به حال بسیاری از مردم نشان می دهد و اجاره سوالات” گفت: Greenburgerکه شرکت زمان سهام دارای 33 میلیون فوت مربع جهانی نمونه کارها از مسکونی و صنعتی و تجاری املاک و مستغلات.

این شرکت به فروش می رسد پنج نفر از هفت واحد اما در تابستان گذشته آن را اجاره یکی برای $25,000 در ماه مبلغ که شوکه شده و حتی Greenburger شده است که در کسب و کار برای نزدیک به 60 سال است.

“من حدس می زنم من شگفت زده شد چرا که بسیاری از اجاره” توسعه دهنده گفت. “اما مردم علاقه مند هستند.”

هفتم واحد نیز برای اجاره—برای $35 ، 000 در ماه است.

در مواجهه با مرگ فروش در بازار است که در آن بالا و قیمت آپارتمان ها می تواند معطل unsold برای ماه ها یا حتی سال ها تعداد بیشتری از توسعه دهندگان محل سکونت در حال تبدیل شدن صاحبخانه و اجاره واحد است. آنها نمایش درآمد اجاره به عنوان یک راه نجات برای پوشش یک پروژه را بدهی و هزینه های دیگر مانند مالیات بر املاک. اجاره آنها می گویند را حفظ خواهد کرد آنها را شناور از نظر مالی در کوتاه مدت به طوری که آنها می توانید فروش آپارتمان زمانی که بازار را بهبود می بخشد.

سعی کنید قبل از شما خرید

اجاره نیز یک راه برای آشنا کردن خریداران بالقوه با یک آپارتمان و متقاعد کردن آنها در نهایت خرید.

مگنوم گروه املاک و مستغلات است که به کارگیری استراتژی در 100 بارکلی سنت سابق Verizon متعلق به مخابرات ساختمان که توسعه تبدیل به 156 فوق العاده-گران آپارتمانهای. مگنوم گفت که 31 unsold در آن زمان واحد—تقریبا 20 درصد از ساختمان در حال عرضه شده از طریق اجاره به برنامه های خود. با توجه به شهرستان سوابق 42 آپارتمان باقی می ماند unsold در اموال اما مگنوم ادعا می کند که 11 از کسانی که در قرارداد.

در حصار خریداران اساسا می توانید سعی کنید از یک آپارتمان به عنوان اجاره برای حداقل شش ماه.

کسانی که انتخاب می کنید برای خرید پس از شش ماه می توانید اعتبار 75 ٪ از اجاره آنها پرداخت می شود نسبت به خرید یا 50 ٪ از اجاره بها از یک yearlong اجاره. مگنوم درخواست شده است تا آنجا که $24,000 یک ماه برای یک سه خوابه چهار-واحد حمام, با توجه به لیست در StreetEasy.

“وجود دارد دو راه مختلف به دنبال آن گفت:” اردن بریل یک شریک مدیریت در مگنوم. “وجود دارد” آه خدای من شما نمی تواند به فروش برساند و در حال حاضر شما باید برای اجاره.’ و دیگر این است که نگاه بازار در یک حالت فلج و اگر شما یک محصول خوب است که می تواند ارزش خود را نگه دارید در دراز مدت شما می تواند در معرض خطر و انجام این کار است.”

بریل گفت: مگنوم به اجاره بیش از 20 از 100 بارکلی را 31 در دسترس آپارتمان در شش ماه گذشته.

او معتقد است که مستاجرها هنگامی که آنها دریافت راحت در اموال را چنگال بیش از میلیون ها دلار باقی بماند. واحد های موجود قیمت از 4.6 میلیون دلار به $12.5 میلیون نفر است. ساختمان unsold پنت هاوس از بازار کشیده شد به دنبال پس از 60 میلیون دلار و سپس به تازگی دوباره به راه افتادند با برچسب قیمت کمتر از 40 میلیون دلار یک کاهش 30٪. که واحد است نه بخشی از اجاره بها را-به-خود برنامه.

بریل گفت: او نمی تواند فاش چگونه بسیاری از مستاجرها که تا کنون تصمیم به خرید اما برخی از به حال.

مرکزی به مدل جدید این پایان نامه که غنی از خریداران وجود دارد. آنها فقط spooked توسط جریان اپیدمی جهانی, سیاسی, بی ثباتی و ضعف بازار است. بسیاری انتظار دارند که قیمت ها همچنان به سقوط با توجه به مازاد موجود آپارتمان لوکس.

“وجود دارد با این احساس که قیمت به تازگی ساخته شده پایان آپارتمانهای رفته اند ممکن است تا بیش از حد و بیش از حد سریع و مردم تردید دارند خرید در این قیمت ها گفت:” نانسی stephen mason, اصلی, مسکونی شرکت مشاوره نانسی stephen mason اطلاعات خدمات. “پس از آن که ما نمی باید مردم را به خرید. ما هرگز متوقف ضرب میلیونرها و میلیاردرهای. آن را [که] هیچ کس می خواهد به خرید یک واحد امروز که آنها باور دارند که در حال رفتن به بی ارزش فردا حتی اگر آنها می توانید آن را استطاعت. این روانشناسی است.”

حتی چند شهر بزرگترین و عمیق ترین حفره بیافتد توسعه دهندگان را تبدیل به اجاره. مربوط است به بازار عرضه شده برای اجاره 21 از 39 واحد در آن ناامید کننده زاها حدید طراحی شده محل سکونت پروژه در 520 W. 28 سنت در امتداد خط بالا که در آن خرید و فروش پرچم اند.

اخیرا توسعه بی سر و صدا شروع به ارائه حداقل 11 آپارتمان برای اجاره در 285-واحد 15 هادسون متری آن به تازگی به اتمام 88-داستان محل سکونت spire در سمت غرب. آپارتمان وجود دارد طیف وسیعی از $2 میلیون دلار برای یک خوابه به بیش از 13 میلیون دلار برای یک پنت هاوس. مرتبط خواسته است تا 30.000 دلار در ماه برای یک آپارتمان.

مرتبط با: سخنگوی شرکت خواهد نظر نیست اما یک منبع آگاه گفته است که با ارائه آپارتمان هم به عنوان اجاره و از طریق اجاره-به-خود ارائه می دهد در 15 هادسون متری و 520 W. 28th St.

این شرکت نیز دیده می شود آهسته فروش در 143-واحد منار مخروطی 35 هادسون متری که در آن آپارتمان قیمت هستند به عنوان بالا به عنوان $60 میلیون برای یک پنت هاوس.

چه کسی برنده است ؟

سوال وجود دارد که آیا اجاره نشان دهنده پیروزی های مالی برای صاحبان.

محل سکونت پروژه ها اغلب بودجه با بدهی طراحی شده پرداخت می شود در عرض چند ماه یا چند سال به فروش می رسد و در جانشینی سریع. حتی واحد است که می تواند واکشی اجاره در ده ها هزار دلار ممکن است به تولید درآمد کافی برای پرداخت بخش قابل توجهی از بدهی های متحمل شده برای ساخت و ساز خود را و یا سیر رفیع می گرداند سرمایه گذاران انتظار داشتند.

“شما در حال رفتن برای دیدن این انتخابی زیرا هر محل سکونت می تواند خوب اجاره” گفت: Gary بارنت بنیانگذار و رئیس پرکار مسکونی شرکت توسعه Extell است که ارائه اجاره به واحد خود در آن سمت شرق پایین برج 1 منهتن مربع است. “وجود دارد بسیاری از پروژه های که در آن توسعه هزینه های خیلی بالا شما نمی توانید انجام دهید اجاره. حتی آن را به 2% بازگشت شما می خواهم نیاز فوق العاده ای اجاره و چقدر عمیق است که بازار ؟ من نمی دانم.”

بارنت کاهش یافته است به مشخص کنید که چگونه بسیاری از واحد بوده است اجاره ای در 815-واحد برج های شیشه ای بود که به پایان رسید در سال گذشته است. او همچنین نمی خواهد فاش آیا Extell است و با توجه به اجاره در جای دیگر.

رشد موجودی فوق العاده بالا-قیمت مناسب اجاره می تواند اگزوز تقاضا در این بخش از بازار ، سیل نه تنها از توسعه دهندگان به دنبال تبدیل به آپارتمانهای اجاره. بسیاری اخیر خریداران به جای زندگی در این واحد نیز با قرار دادن آنها را برای اجاره. یک تجزیه و تحلیل توسط StreetEasy در بر داشت وجود دارد 357 خانه در شهر با اجاره ماهانه از $15,000 یا بیشتر در حال حاضر در دسترس است.

“همیشه وجود دارد محدود جهان به خوبی پاشنه بلند فوق العاده-افراد ثروتمند و البته بالا پایان بازار اجاره می تواند تبدیل به اشباع بیش از حد” گفت: دونا Olshan رئیس مسکونی شرکت کارگزاری Olshan ملک. “توسعه دهندگان در حال انجام این کار به دلیل … آنها نیاز به جریان نقدی, اما در عین حال این بازار می تواند به سقوط بیشتر است. بسیاری از توسعه دهندگان فقط نیاز به کاهش قیمت. به طور کلی انتظار در بازار نیست شما هر چیزی است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>