باید به شما ضربه بزنید صندوق های بازنشستگی در یک بحران ؟ مردم می گویند بله.

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این بیماری همه گیر کوروناویروس برخورد یک و دو پانچ به اردن واسالو یک استرالیایی که صاحب یک شرکت تئاتر و با این نسخهها کار به عنوان یک ثبت نام برگذار ازدواج.

رزرو برای 10 مراسم عروسی از بین رفت زمانی که قانونگذاران محدود مهمانان در مراسم به پنج تا $6,937 سوراخ در امور مالی خود را. اجتماعی-دورى قوانین بسته مکانهای تفریحی, از دست دادن او $20,747 به عنوان برنامه ای برای تولید “Midsummer night’s Dream” لغو شد و نشان می دهد که دیگر به تعویق افتاد.

صورتحساب نصب او وزن بازنشستگی روزی در برابر پرداخت وام مسکن امروز. او تصمیم گرفت خانه اش و غارت $6,937 از $69,416 حساب بازنشستگی.

“اگر این بانک طول می کشد خانه من و سپس من در آینده این است که کمی کمتر امن به هر حال, بنابراین من می خواهم به جای گرفتن پول در حال حاضر گفت:” آقای واسالو 36 ساله, که, همسر, لورا, co-صاحب تئاتر کسب و کار.

اردن واسالو در ماه فوریه است.

عکس: لورا واسالو

برای چند دهه, دولت باید با استفاده از کد مالیاتی برای بر انگیختن مردم به پول خود را کنار بگذارند برای سن. در مواجهه با یک بیماری همه گیر است که طرح میتوانست به کسب و کار و زندگی قانونگذاران در حال ساخت آن را آسان تر برای مردم برای حمله به این حساب. اگر آنها به طور ناگهانی صورت مالی فاجعه ایده این است که نباید آنها دسترسی به پس انداز خود را ؟

دولت پاسخ این است که به طور فزاینده ای بله. یک حرکت به شل بازنشستگی-حساب قوانین تأکید رشد پذیرش این ایده که حساب های بازنشستگی که به نگه داشتن تریلیون در ثروت انجام دو وظیفه به عنوان بودجه اضطراری.

تغییر در تفکر همزمان با گرایش های راه قبل از آخرین رکود است. مردم در حال زندگی و کار دیگر در حالی که دستکاری مشاغل قطع شده توسط جادوها بیکاری و حرفه ای تعویض. صرفه جویی در به طور پیوسته به مدت 40 سال به صندوق شاید سه دهه از بازنشستگی دیگر مسابقات این چرخه زندگی از یک رشد تکه از جمعیت است.

ایالات متحده اجازه داده است کسانی که مبتلا به کروناویروس و رکود اقتصادی را تا 100.000 دلار از پس انداز بازنشستگی حساب یا حساب های بازنشستگی شخصی و یا اشتغال مرتبط 401(k)-نوع طرح—بدون اوایل خروج مجازات است. آن را اجازه داده است آنها را به قرض گرفتن تا یکی دیگر از $100,000 از برنامه 401(k).

استرالیا اجازه دادن به افرادی که بیکار هستند و یا به حال خود ساعت برش درخواست برداشت تا $13,883 از آنچه که به نام superannuation حساب بازنشستگی. دولت تصویب بیش از 1.6 میلیون برنامه های کاربردی به عنوان از آوریل 24 و انتظار استرالیایی به برداشت 18 میلیارد دلار توسط این برنامه تا پایان سپتامبر. 24.

در مالزی و دولت-حمایت و بازنشستگی طرح پس انداز کارکنان اندیش صندوق مجاز است, اعضای, به درخواست برداشت تا $1,408 تا مارس سال آینده.

یک بسته shopfront در سیدنی.

عکس: جنی Evans/گتی ایماژ

قانونگذاران در حال شرط بندی است که با قرار دادن بازنشستگی پول به جیب مردم زود هنگام آنها می تواند کمک به خانواده های دفع پیش فرض اخراج و ورشکستگی با حداقل تاثیر بر مخارج دولت و کسری.

در ایالات متحده “به عنوان گلدان پول در 401(k)رشد کرده است و آن را تبدیل به یک محل قانونگذاران به نوبه خود به منابع” در زمان بحران گفت: بن Norquist مدیر اجرایی همگرا طرح بازنشستگی Solutions LLC فراهم می کند که خدمات به برنامه های بازنشستگی.

شل شدن قوانین در یورش بازنشستگی پس انداز مستلزم مبادلات. افرادی که در حال حاضر برداشت و اصلا بالا تا پس انداز خود را هنگامی که زمان بهتر می رسند خواهد بود فقیر که ترک آنها کار می کنند. آنها خواهید بود از دست رفته نه تنها پول آنها در زمان اما همچنین بازده آن را می تواند به دست آورده اند را از طریق سال از مالیات مزایای سرمایه گذاری.

اگر اضطراری آنها صورت گسترده اقتصادی یکی از آنها به احتمال زیاد کشیدن پول از بازارهای مالی هنگامی که آن پایین هستند. و اجازه دادن به مردم صرف پول بازنشستگی خطرات muddling دولت پیام به عمومی در مورد اهمیت در دراز مدت صرفه جویی.

چه خواهد برداشت پس انداز بازنشستگی شما هزینه?
ببینید چقدر کمتر خود را اندوخته خواهد بود اگر شما در زمان بخشی از آن را در حال حاضر.

برنامه ریزی بازنشستگی سن

بازار فرض

فرض کنید شما بازنشسته در سال با سالانه بازار بازگشت شما را از دست داده اند:

اولیه خروج ترکیب بازگشت = مجموع

یادداشت: ورودی و خروجی در دلار ایالات متحده است. هیچگونه اوایل خروج مجازات و شامل مالیات بر درآمد. تهاجمی نمونه کارها دارای یک 90/10 سهام/اوراق قرضه تقسیم در حالی که متوسط و محافظه کار پرتفوی یک 78/12 و 57/43 سهام/اوراق قرضه تقسیم شد.
منبع: محاسبات توسط کالج بوستون مرکز تحقیقات بازنشستگی با استفاده از میانگین سالانه واقعی بازده منتشر شده توسط Morningstar را Ibbotson همکاران 1951 تا سال 2016 تنظیم شده برای تورم است.

“این خطر وجود دارد که مردم در حال حاضر دیده می شود [بازنشستگی حساب] به عنوان در دسترس” است و ممکن است تعداد چنین کمک هایی در آینده گفت: David ناکس یک شریک ارشد شرکت مشاوره ای مرسر LLC که با این نسخهها کار در ملبورن.

“پس از بحران است,” او گفت: “ما باید مطمئن شوید که مردم درک کنند که این فوق العاده بود استثنا.”

فرو بردن به بازنشستگی پس انداز به نظر می رسید به کلارا لی تنها چاره coronavirus تبدیل جهان خود را وارونه.

در ماه ژانویه در شیکاگو ساکن ترک کار خود را در یک رستوران شهر برای دیدار با پدر و مادر خود را در آسیا و تعطیلات. او رشد کرده بود تا حدودی در هنگ کنگ و نگاه به جلو به دیدن اقوام.

به عنوان coronavirus گسترش و کشورها شروع به بستن مرزهای خود را خانم لی, 35 خریداری $600 بلیط هواپیما صفحه اصلی. بدون شغل او قرار داده $2,300 در کارت های اعتباری خود را به اجاره یک آپارتمان و یک ماشین. در ماه مارس او در بر داشت یک موقعیت در یک شرکت غذا با تحویل کسب و کار.

برای پرداخت بدهی او تا به حال اجرا خانم لی منحل او $8,000 ایرا. خانم لی گفت: او قصد دارد برای کمک به کارفرمای جدید را طرح 401(k) هنگامی که او می شود واجد شرایط در ماه جولای.

“من آموخته بود که گرفتن پول از یک حساب کاربری برای آینده است که واقعا اشتباه” او گفت:. “همانطور که از در حال حاضر من هیچ پس انداز. من لازم نیست که چیزی به سقوط.”

401(k) و حساب ایرا درمان به عنوان بودجه اضطراری شروع supplanting حقوق بازنشستگی در 1970s. رویکرد جدید بود برای تشویق مردم به صرفه جویی برای دوران بازنشستگی با اجازه دادن به آنها تسلیم مالیات بر درآمد و پول آنها را در حساب. تا پایان سال گذشته جامعه جراحان ایران و 401(k) نوع حساب برگزار شد حدود 20 تریلیون.

استرالیا $2.1 تریلیون اجباری بازنشستگی سیستم معرفی شده در سال 1992 کارفرمایان را ملزم به سهم خود—در حال حاضر 9.5 ٪ سالانه پرداخت به حساب برای کارکنان. استرالیا همچنین می توانید اضافی مالیات مزایای کمک به بودجه معمولا به عنوان فوق العاده به حساب. قبل از این بهار, استرالیا اجازه دسترسی سریع به آنها را تنها به دلایلی مانند بیماری ترمینال شدید و مشکلات اقتصادی.

کلارا لی چپ در ژانویه هنگامی که او مشغول به کار بود در مرکز شهر شیکاگو رستوران

عکس: جولین Westgor

ایالات متحده در مقابل همواره با توجه دارندگان حساب یک درجه ای از انعطاف پذیری. حدود 30 تا 40 درصد از کارگران ایالات متحده ترک شغل قبل از سن بازنشستگی پول نقد خود را 401(k) حساب پرداخت ها و مالیات و به طور کلی مجازات 10% اگر آنها زیر سن 59½.

در برنامه 401(k) است که اجازه دهید کارکنان قرض گرفتن از حساب حدود یک پنجم از شرکت کنندگان وام برجسته می گوید: شرکت سرمایه گذاری موسسه متقابل-صندوق صنعت و تجارت ، حدود 10 ٪ از وام گیرندگان چنین پیش فرض بر روی وام با توجه به تحقیقات از اقتصاددان اولیویا میچل از دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه وارتون.

حرکت به آن را آسان تر به شیر برنامه های بازنشستگی در شرایط اضطراری چند سال پیش آغاز شد. پس از طوفان کاترینا در سال 2005 کنگره اجازه داده 401(k) و ایرا برداشت بدون مجازات برای افراد متاثر از حوادث مختلف طبیعی است. آن را نیز گسترش یافته 401(k) محدودیت وام.

دو مطالعات مصاحبه شک در اثر هیدروکسی کلروکین و کلروکين در برابر Covid-19 بودند پس گرفت; Elon Musk لعنتی جف بزوس و آمازون برای رد یک کتاب; جورج فلوید را کالبد شکافی می گوید او مثبت برای Covid-19. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین. عکس: جورج فری/ایسنا

در سال 2018 قانونگذاران آرام محدودیت های خاصی در 401(k) مشکلات برداشت که به مردم اجازه می دهد به جلو و پس انداز—پس از پرداخت مالیات و به طور معمول یک ضربه پنالتی—به دلایل از قبیل خرید خانه, جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی و یا پرداخت صورتحساب های پزشکی.

سال بعد کنگره اجازه پدر و مادر برداشت تا به $5,000 مجازات-از حساب های بازنشستگی پس از تولد و یا تصویب.

“مردم قطعا نیاز به پول نقد اضطراری در زمان بحران اقتصادی است. اما این برنامه طراحی شده بودند صرفا برای صرفه جویی در دراز مدت و آمده اند برای خدمت به عنوان عملا پس انداز اضطراری محصولات—تابع آنها نیست تا به خدمت” گفت: تیموتی Flacke مدیر اجرایی مشترک المنافع, یک سازمان غیر انتفاعی است که ایجاد ابزار برای کمک به کارگران کم درآمد را نجات دهد.

می خواهید برای حمله به خود 401(k)? در اینجا چه چیزی را در نظر بگیرید:

در میان مشکلات او را می بیند با فرو بردن به حساب های بازنشستگی در شرایط اضطراری است که مردم به احتمال زیاد برای پایان دادن به فروش دارایی های مالی که اقتصاد بد است و ارزش ها است. او نعمت اضافه کردن اورژانس حساب های پس انداز به کارفرمایان مزایای برنامه های.

ادوارد گومز, 44, تبدیل به صندوق های بازنشستگی در ماه مارس به بازپرداخت $325,000 او قرض گرفته شده در سال گذشته پس از سه از پنج نیویورک-منطقه رستوران ها آسیب دیده بودند توسط آتش. این جزیره استاتن مقیم گفت: او به تازگی بازگشایی سالن زمانی که نیویورک گفت غیرضروری کسب و کار را در ماه مارس است.

او مذاکره تعلیق از ابزار و پرداخت وام مسکن و کاربردی برای فدرال کوچک-کسب و کار وام. او موفق به دریافت $46,800 کمتر از او مورد نیاز است. آقای گومز گفت که او نیز قادر به جمع آوری بسیاری از اجاره بها در چهار خانه او صاحب چرا که آنها عمدتا اشغال شده توسط خود furloughed کارکنان.

در ماه مارس آقای گومز گفت: او خود را منحل $630,000 ایرا “در برابر همه توصیه.” پس از پرداخت مالیات معوق او قصد دارد برای بازپرداخت بدهی خود و استفاده از آنچه باقی مانده است برای خرید مواد غذایی که در رستوران ها بازگشایی شده است.

“من رستوران ها در زندگی من” آقای گومز گفت. “من احساس می کنم مثل من خواهد آمد از این باشه. من فقط خطر همه چیز را به بیش از شروع.”

ادوارد گومز با استفاده از دا Noi اتاق ناهار خوری به عنوان یک دفتر برای ادامه مدیریت رستوران دیگر.

عکس: Kholood عید برای وال استریت ژورنال

از اواخر ماه مارس زمانی که کنگره تصویب راحت تر برداشت از حساب های بازنشستگی از طریق مارس 8, 1.5 درصد از افراد واجد شرایط با 401(k) حساب کار گرفته شده توسط Fidelity Investments در زمان برخی از پول با توجه به وفاداری.

رقیب توانمند سازی بازنشستگی گفت: در حدود 1% از 401(k) نکات و ترفندها در برنامه های این اداره است که اجازه می دهد تا در زمان برداشت پول از طریق مه 31. در شعله ور Solutions LLC, 1.2 درصد از مردم در زمان توزیع از طریق پایان ماه مه شعله ور گفت: بیش از نیمی از انصراف $100,000 یا کل تعادل اگر آن را کمتر از آن.

پس انداز بازنشستگی برنامه های اسپانسر شده از طرف کالیفرنیا و اورگان و ایلینوی گزارش افزایش در توزیعهای زیر امور خارجه خاموش شدن ناگهانی. همانطور که از پایان ماه مه 13.7 درصد از جامعه جراحان ایران که ساکنان ایلینوی بودجه از طریق دولت ایلینوی, امن, انتخاب برنامه شده است به طور کامل و یا جزئی منحل تا از 10.7 درصد در ژانویه. 1.

شرکت های کارگزاری است که اداره جامعه جراحان ایران گفت: آنها قادر به پیگیری coronavirus مربوط به برداشت.

برای افرادی که از دست داده ام شغل حساب های بازنشستگی می تواند یک راه نجات است.

هدر Semler گذاشته شد از $105,000-یک سال کار به عنوان یک تولید کننده ویدئو در ماه اکتبر. او فرود آمد مستقل کار می کنند اما او دستمزد پایین تر بود پس از سلامت-هزینه های بیمه و اشتغال خود را مالیات. بروکلین ساکن قرار دادن برخی از هزینه های کارت اعتباری متوقف و بیرون رفتن با دوستان. “من مانده بر روی نیمکت من متوقف زندگی,” او گفت:.

زمانی که شهر نیویورک تا حد زیادی تعطیل در ماه مارس او کار آزاد به پایان رسید. او ادعا کرد که مزایای بیکاری اما با ماهانه دانشجو-وام و کارت اعتباری پرداخت بیش از $1,400 او نمی تواند به استطاعت سهم خود را از اجاره.

“من در مشکل. من به یاد داشته باشید من تا به حال 401(k) و مانند ” من یک تاسیسات,’,” او گفت:.

هدر Semler در تولید فیلم شلیک در سال 2017

عکس: هدر Semler

خانم Semler انصراف $14,000 از یکی از دو 401(k) حساب های بازنشستگی او از گذشته اشتغال است. استفاده از آن را به پرداخت کارت اعتباری صورتحساب و خرید یک ماشین نگه داشتن 3000 $برای شرایط اضطراری. او همچنین نقل مکان کرد و به خانه پدرش در شهرستان بندر تخم مرغ, N. J., که در آن او زندگی می کند اجاره-رایگان.

خانم Semler است مستقل دوباره. او می گوید هنگامی که او می شود یک کار دائم با 401(k) او ممکن است با استفاده از $25,000 در او باقی مانده حساب بازنشستگی برای از بین بردن بقیه بدهی.

“من همیشه در زمان غرور و افتخار در این واقعیت است که من تا به حال 401(k),” او گفت:. “من 35 و فکر می کنم من به اندازه کافی زمان به شکل یک طرح جدید برای بازنشستگی. هدف من این است که به عقب بر گردیم در مسیر و تبدیل شدن به بیشتر از نظر مالی امن به طوری که پس از 40 من واقعا می تواند تمرکز بر بازنشستگی.”

در استرالیا, Andrea Glynn شنود گذاشته فوق العاده حساب پنج سال پیش است و هیچ تاسف.

با او تنها درآمد در آینده از مزایای بیکاری و حمایت از او در امور مالی بودند “واقعا تنگ و من پشت در بسیاری از” صورتحساب گفت: خانم Glynn که به زندگی در حومه ملبورن. یک موسسه خیریه به او گفت که او ممکن است واجد شرایط برای گرفتن پول بازنشستگی در زمینه مشکلات و او ساخته شده یک برداشت برابر با $6,804 امروز ،

خانم Glynn, 50, در حال حاضر با این نسخهها کار در یک فروشگاه که مبادرت به فروش پرده و سایبان. آن باقی مانده است باز در طول همه گیر اما او ساعت قطع شد 20 درصد. ضربه به درآمد او درخواست خانم Glynn به درخواست برای خروج $6,937 از $75,607 بازنشستگی-صندوق تعادل به پرداخت بدهی و اطمینان از امنیت برای خودش و دخترش را در حال حاضر در کالج. او گفت که او ممکن است یکی دیگر از $6,937 قبل از دولت متوقف می شود اجازه می دهد دسترسی آسان تر در ماه سپتامبر.

پول او انصراف پنج سال پیش “من از بدهی” خانم Glynn گفت. “من نمی ساخت به پایان می رسد دیدار با, و من باید هر کسی در خانواده است که می تواند به من پول است. اما حتی اگر آنها من تا به حال هیچ راهی برای پرداخت آن را به عقب.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

آن را یک ایده خوب به شیر پس انداز بازنشستگی خود را در طول دوران سخت? پیوستن او گفتگو نمایید.

در ایالات متحده, کالج بوستون مرکز تحقیقات بازنشستگی تخمین زده است که حتی قبل از coronavirus اولیه برداشت شد کاهش بازنشستگی-مانده حساب حدود یک چهارم بیش از 30 سال با توجه به از دست بازده پس انداز است که دیگر در حساب.

“برای کسانی که از دست دادن شغل 401(k) توازن در تیررس” گفت: Alicia Munnell مدیر مرکز. “آن را به مخاطره می اندازد امنیت بازنشستگی” و سرعت بخشیدن به روند نسبت به تعویق افتاد و بخشی از بازنشستگی او گفت:.

آقای گومز صاحب رستوران در جزیره استاتن گفت که در حالی که او متنفر ایده یورش خود به صندوق بازنشستگی او احساس می کند او تا به حال هیچ انتخاب است.

او گفت: برای افرادی مانند او که عشق را به آنچه “وجود دارد هیچ چیز مانند بازنشستگی. یک حساب بازنشستگی فقط یک ابزار استفاده می کنیم به صرفه جویی در پول است.”

نوشتن به آن Tergesen در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>