ده جوان برجسته هادی انتخاب شده اند برای کوتاه در زیمنس Hallé بین المللی هادی رقابت است. در مجموع 287 نوازندگان از 55 کشور جهان وارد رقابت است که یک همکاری بین زیمنس هنر برنامه و Hallé ارکستر منچستر (انگلستان). ده شارت هادی متشکل از سه زن و هفت مرد آمده از نه کشور. یک نمای کلی از semifinalists در دسترس است در پایان این اطلاعیه مطبوعاتی.

در فینال برگزار خواهد شد که در منچستر در فوریه 22, رقابت هادی باید نشان دادن تسلط خود را از بسیار گسترده ای مجموعه ای از آثار آهنگسازان مانند بتهوون, Brahms, Britten و وردی. در دور نهایی بالا چهار رقبا انجام خواهد شد Hallé ارکستر قبل از اینکه مخاطبان زیادی در کلیسای Hallé سنت پیتر. بهترین استعداد جوان ارائه خواهد شد دو سال نامزدی به عنوان دستیار رهبر ارکستر به سر علامت بزرگتر از Hallé موسیقی ارکستر مدیر. جایزه اول شامل انتصاب به عنوان مدیر موسیقی از Hallé جوانان ارکستر و جایزه نقدی از £15,000. برنده خواهد شد و همچنین فرصتی برای پیشرفت حرفه ای خود را از طریق تعداد زیادی از حضور مهمان در سراسر جهان است.

“موقعیت دستیار هادی در حال حاضر کمک به یک خط طولانی از ستاره مشتاق در به انجام رسیدن به جهان تعیین کننده موفقیت است. ما خوشحالیم که با همکاری زیمنس در این پروژه است. همکاری ما باعث می شود آن را ممکن است برای ارائه این رقابت ها به مخاطبان بین المللی را به بهترین استعداد موسیقی به منچستر گفت: جان سامرز, مدیر اجرایی Hallé ارکستر.

دیجیتال جزء استفاده می شود برای بار اول: انجام از طریق آواتار

یکی از ویژگی های خاص این رقابت عملکرد دیجیتال کار. در یک به اصطلاح دیجیتال چالش رقابت هادی مستقیم آثار ریچارد واگنر و Igor Stravinsky در مقابل یک دوربین است که سوابق خود را با حرکات و نمایش آنها را به طور همزمان به این ارکستر به عنوان یک نماد بر روی صفحه نمایش. این دیجیتال جزء به شمار فوق العاده چالش – یک آزمایش است که یک هادی شخصیت تر از خود و یا توانایی های موسیقی خود را. این اولین بار است که یک دستگاه از این نوع گنجانده شده است که در یک هادی رقابت است. جزء که توسعه یافته در همکاری با زیمنس انگلستان فارغ التحصیل برنامه است که فقط یکی از زیمنس’ و Hallé بسیاری از پروژه های مشترک.”همکاری ما با Hallé ارکستر است که چیزی خاص. نه تنها ارکستر به اشتراک گذاری اشتیاق ما برای تعالی آن را نیز یک کلید بخشی از تعهد ما به شهر منچستر. با آن منحصر به فرد دیجیتال چالش این رقابت یک مثال فوق العاده از راه های که در آن تکنولوژی و هنر می تواند همکاری و سود حاصل از یکدیگر به منظور ایجاد چیزی جدید و نوآورانه گفت:” کارل انیس مدیر عامل شرکت زیمنس انگلستان است.

زیمنس راه حل های ساختمان ایجاد شرایط مطلوب برای ابزار

وجود دارد و در عین حال یکی دیگر از لینک زیمنس در محل رویداد: کلیسای آنگلیکان از Hallé سنت پیتر مجهز شده است Siemens زیرساخت راه حل. با ساخت این امکان را به دقت کنترل دما و رطوبت در هر اتاق این راه حل ایجاد شرایط مطلوب برای ذخیره سازی و نواختن آلات موسیقی. این راه حل های ساختمان نیز کاهش می دهد CO2 تولید گازهای گلخانه ای و کاهش هزینه های انرژی تا 35%. “انجام یک ارکستر و مدیریت یک کسب و کار مشترک زیادی دارند. زیمنس همیشه قرار داده شده یک ارزش در فرهنگ و هنر. همین دلیل است که ما دائما در حال تبادل نظر با نوازندگان و هنرمندان – فقط به عنوان ما با دانشمندان و مهندسین گفت:” استفان Frucht, هنری, مدیر زیمنس هنر برنامه. در علاوه بر این به استفان Frucht و جان سامرز هفت-عضو هیات داوران از هادی رقابت شامل اقا علامت بزرگتر (مدیر موسیقی از Hallé ارکستر), Carola Reul (مدیر عامل Junge دویچه Philharmonie) جفری اوون (Hallé ارکستر سر هنری برنامه ریزی) جولیا آلبرشت (مدیر هنری گروه مدیریت در Konzertdirektion Schmid) و Arna Kristín Einarsdóttir (مدیر عامل مرکز ملی هنر ارکستر در کانادا) – همه بسیار کارشناسان محترم در موسیقی جهان است.

زیر هادی بودند شارت برای رقابت:

Rodolfo Barráez, 26

زادگاه: ونزوئلا اقامت: آلمان
Barráez برنده OFUNAM بین المللی ارکستر انجام جایزه در مکزیک در سال 2018 است. آینده خود را شامل درگیری حضور ملی ارکستر سمفونیک از مکزیک, Jalisco ارکستر فیلارمونیک این Minería ارکستر سمفونیک و بوگوتا ارکستر فیلارمونیک.

Diogo کوستا 30

زادگاه: پرتغال, اقامت: پرتغال
کاستاریکا آموزش دیده در رویال شمال دانشکده موسیقی در منچستر. خود درگیری که شامل ظاهر با بی بی سی ارکستر ملی ولز به پورتو ارکستر سمفونیک Casa da Música و پرتغالی ارکستر سمفونیک.

Chloé Dufresne, 28

محل تولد: فرانسه, اقامت فرانسه
Dufresne مورد مطالعه در اکول نرمال de Musique de Paris و تکمیل مدرک کارشناسی ارشد در Sibelius آکادمی در هلسینکی در حالی که خدمت به عنوان اصلی رهبر ارکستر ارکستر اینتر-Universitaire de Paris.

جوناس Ehrler, 27

زادگاه: سوئیس, اقامت: سوئیس
داشتن خود را تکمیل انجام مطالعات در زوریخ دانشگاه هنر Ehrler ساخته شده و اولین بازی خود را بیش از فصل گذشته با ارکستر Philharmonique سلطنتی de Liège این ارکستر de Chambre de Genève و این گروه مدرن فصل است.

یکndres Kaljuste, 37

زادگاه: استونی, اقامت: ايران
پس مطالعات خود را در Sibelius آکادمی در فنلاند Kaljuste انجام داده است, در میان دیگران, استونیایی جوانان ارکستر سمفونیک و تالین ارکستر مجلسی با او باز خواهد شد 2020 استونیایی موسیقی روز جشنواره است.

Delyana Lazarova, 34

تولد: بلغارستان, اقامت: سوئیس
Lazarova دریافت جیمز Conlon انجام جایزه معتبر Aspen Music Festival در سال 2019. او با هاردک-کارلوف ارکستر فیلارمونیک در کشور جمهوری چک تسالونیکی دولت ارکستر سمفونیک در یونان و ماینینگن و کنستانس ارکستر سمفونی در آلمان است. آنتوان Petit-Dutaillis, 23محل تولد: فرانسه, اقامت فرانسه
Petit-Dutaillis پیوست آلن Altinoglu را انجام کلاس در کنسرواتوار پاریس در سال 2017 کار کرده است و منطقه ای, ارکستر, از, آوینیون گروه Intercontemporain و میشکولتس ارکستر سمفونیک در مجارستان.

الینور Rufeizen, 32

زادگاه: اسرائیل محل سكونت: ایالات متحده آمریکا
یک دریافت کننده برونو والتر یادبود بورس و چارلز شیف انجام جایزه Rufeizen به تازگی فارغ التحصیل از مدرسه جولیارد با مدرک کارشناسی ارشد در, ارکستر, انجام, داشتن مطالعه با مربیان آلن گیلبرت و دیوید رابرتسون.

جوئل Sandelson, 25

محل تولد: انگلستان, اقامت: ايران
Sandelson در حال حاضر یک Leverhulme انجام همکار در رویال کنسرواتوار اسکاتلند و دستیار هادی به توماس Dausgaard در بی بی سی اسکاتلند ارکستر سمفونیک. او قبلا مورد مطالعه انجام و در آکادمی سلطنتی موسیقی تحت سیان ادواردز.

فرانسیسکو والرو-Terribas, 44

محل تولد: اسپانیا اقامت, اسپانیا
والرو-Terribas مورد مطالعه در Conservatorio برتر de Música “Joaquin Rodrigo” د والنسیا. او شده است دستیار هادی در Palau de les Arts خانه اپرا در والنسیا و مدیر موسیقی در موسیقی معاصر در آکادمی ملی جوانان, ارکستر, از, اسپانیا.

Siemens AG (برلین و مونیخ) یک فن آوری جهانی نیروگاه که ایستاده بود برای تعالی مهندسی و نوآوری و کیفیت و قابلیت اطمینان و internationality برای بیش از 170 سال است. این شرکت فعال در سراسر جهان با تمرکز در زمینه تولید برق و توزیع هوشمند زیرساخت برای ساختمان ها و توزیع سیستم های انرژی و اتوماسیون و دیجیتال در فرآیند و صنایع تولیدی. از طریق به طور جداگانه موفق شرکت زیمنس تحرک تامین کنندگان پیشرو در حمل و نقل هوشمند راه حل برای راه آهن و حمل و نقل جاده زیمنس در حال شکل گیری بازار جهانی برای مسافر و حمل و نقل خدمات. با توجه به اکثریت سهام در عموم شرکتهای زیمنس Healthineers AG و زیمنس Gamesa انرژی های تجدید پذیر زیمنس نیز جهان-تامین کنندگان پیشرو در تکنولوژی پزشکی و دیجیتال خدمات بهداشتی و درمانی و همچنین سازگار با محیط زیست راه حل برای خشکی و دریایی تولید برق بادی. در سال مالی 2019 که به پایان رسید در تاریخ 30 سپتامبر سال 2019 زیمنس تولید درآمد از €86.8 میلیارد دلار و درآمد خالص €5.6 میلیارد دلار است. در پایان ماه سپتامبر سال 2019 این شرکت تا به حال در اطراف 385,000 کارمند در سراسر جهان. بیشتر اطلاعات موجود در اینترنت www.siemens.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین