زیمنس گاز توربین های انتخاب شده برای ارتقاء پروژه با Ascend عملکرد مواد

Category: وب وایر Comments: No comments

زیمنس گاز و برق و به تازگی انتخاب شده به ارائه سه 33-مگاوات (MW) SGT-700B صنعتی توربین گاز برای یک برنامه بلند مدت (LTP) با Ascend عملکرد مواد نایلون متوسط و تخصص مواد شیمیایی تسهیلات در Decatur, Alabama. این پروژه اجازه خواهد داد که Ascend عملکرد مواد بازنشسته دارایی است که در حال حاضر ارائه فرایند بخار برای تسهیلات. تغییر به توربین گاز برای تولید بخار بخشی از صعود بلند مدت استراتژی پایداری برای بهبود اثرات زیست محیطی و سرعت بخشیدن به رشد و گسترش کسب و کار اصلی.

این LTP برنامه ریزی شده است به مدت هشت سال. تحت شرایط زیمنس گاز و برق انجام خواهد شد همه قطع برنامه ریزی شده برای این مدت برنامه. این LTP همچنین خواستار زیمنس گاز و برق و به روز رسانی در زمان بازرسی B-سری ژنراتور به C-series مدل (35 مگاوات امتیاز) به کار در یک کارخانه تولید همزمان در نرم افزار.

این توربین گاز تولید خواهد شد در زیمنس گاز و برق را برو سوئد گیاه در زمان برای پروژه راه اندازی است که انتظار می رود در Q4 2021.

این SGT-700 توربین گاز با یک 6,500-rpm دو مرحله uncooled رایگان-قدرت توربین است که ممکن است در عمل 50 تا 105 درصد از آن اسمی سرعت شفت طراحی شده است برای افزایش تولید و بهره وری در طیف وسیعی از شرایط عملیاتی. و با آن بالا اگزوز گرما و توانایی که مسئولیت رسیدگی ناگهانی بار تغییرات SGT-700 است ایده آل برای ساده چرخه ترکیبی چرخه تولید همزمان و دیگر برنامه های گرمایش.

“Ascend عملکرد مواد می دانستند که gen-مجموعه کمک خواهد کرد که آنها را در دیدار آینده خود را تولید برق نیاز دارد در حالی که همچنین کاهش تولید گازهای گلخانه ای گفت:” گابریل Popescu, معاون رئیس جمهور, زیمنس انرژی نفت و گاز, خدمات, شمال امریکا است. “آنها با بیان این که بخش عمده ای از دلیل آنها انتخاب زیمنس گاز و قدرت اعتماد به نفس آنها در ما و محصول ما است. عرضه شده است و دیگر تجهیزات تولید برق به صعود در گذشته و ما باید تولید و تدارکات تخصص برای حمایت از آنها در آینده قدرت نیاز ظرف مدت بسیار کوتاه تحویل پنجره.”

“این پروژه است و فرآیندی برای شرکت ما و ما خوشحال به زیمنس گاز و برق به عنوان تامین کننده ما” گفت: Phil McDivitt, رئيس جمهور و مدیر عامل صعود. “خود پیشینه ثابت و مشترک ما تعهد به پایداری ایجاد زیمنس گاز و قدرت یک انتخاب طبیعی برای همکاری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>