SIGLENT معرفی فن آوری های جدید RF تجزیه و تحلیل

Category: وب وایر Comments: No comments

SIGLENT فن آوری معرفی دو محصول جدید را برای خط خود را از RF ابزار دقیق برای پاسخگویی به نیاز رو به رشد برای افزایش پهنای باند در تست مدار طرح برای 5G برنامه های کاربردی. مدل های جدید SVA1075X یک طیف و Vector Network Analyzer با محدوده فرکانس تا 7.5 GHz.
مدل های جدید SSA3075X به علاوه قدرتمند تجزیه و تحلیل طیف با قابل اعتماد به طور خودکار اندازه گیری در محدوده فرکانس تا 7.5 GHz. این دو محصول جدید نشان دهنده بالاترین پهنای باند محصولات به تاریخ SIGLENT فن آوری و می توان توسعه یافته با بردار تجزیه و تحلیل سیگنال ها و گزینه های دیگر برای افزایش تنوع برای ملاقات با چالش های منحصر به فرد از RF circuit design.
 
هر دو سری دنبال همان انعطاف پذیر و کارآمد رابط کاربری مفهوم ساخته شده است که SIGLENT RF محصولات برخی از محبوب ترین در بازار است. این شامل 10.1″ صفحه نمایش لمسی وب سرور های آسان برای کنترل از راه دور و قابلیت اتصال به خارجی ماوس و صفحه کلید راحت رایانه-مانند استفاده به عنوان به خوبی به عنوان یک بصری ساختار منو.
 
این سند سری را می توان با تکمیل اضافی پخش اندازه گیری توابع مانند کانال برق (CHP) اشغال پهنای باند (OBW) حامل به نویز (CNR), هارمونیک سوم به منظور رهگیری (TOI) و طیف – همه همراه در یکی از گزینه (SVA1000X-AMK).
 
اختیاری بردار تجزیه و تحلیل سیگنال (SVA1000X-AMA/DMA) ارائه می دهد دقیق مدولاسیون تجزیه و تحلیل. سیگنال اعوجاج و تداخل می تواند به راحتی مشاهده در صورت فلکی نمودار. فاز و یا قدر خطا و همچنین خطا بردار قدر (EVM) تعیین می شود برای PSK MSK یا QAM سیگنال های مدوله شده. این گزینه ها هم قادر به تجزیه و تحلیل و تبدیل به قدرتمند فرستنده و گیرنده ابزار اشکال زدایی.
 
برای الکترومغناطیسی قبل از تست پذیرش این ابزار جدید نیز از ویژگی های EMI filter (200 هرتز 9 کیلو هرتز و 120 هرتز و 1MHz) و نيمه اوج آشکارساز بسته است که می تواند مجهز با نرم افزار برای ساده سازی EMC قبل از انطباق اندازه گیری.
 
برای رسیدگی به نیازهای آنتن نصب این SVA1000X سری می تواند به روز رسانی با یک فاصله به گسل اندازه گیری تابع را قادر می سازد که کاربر برای تشخیص نقص در کابل و یا نادرست اتصال است. بنر مشخصات مانند DANL پایین به 161dBm/Hz فاز سر و صدا -98dBc/هرتز و در مجموع دامنه دقت پایین به 0.7 dB را به این محصولات ایده آل برای بسیاری از RF برنامه های کاربردی.
 
قیمت شروع در $6,999.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>