امضای بانک ‘مادری و پای سیب’ را تایید می کند وال استریت را شرط می بندم که بدترین ویروس است که بیش از

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

امضای بانک یکی از شهرستان های پیشرو دهندگان به صاحبخانه دیروز ارائه برخی از اطلاعات کلیدی برای وال استریت bulls که می گویند بدترین Covid-19 رسیده است.

این موسسه گفت: 75 درصد از مستاجران پرداخت اجاره خود را در زمان ماه گذشته به مراتب بهتر از ماه آوریل تکان دهنده از 50 درصد بزهکاری هستند. وام-درخواست تعویق کاهش یافته است به $400 میلیون دلار در چهار هفته گذشته از 5.7 میلیارد دلار در سه ماهه اول.

“این برای تلفن های موبایل مانند مادری و پای سیب” مدیر اجرایی, یوسف DePaolo گفت: در یک کنفرانس. او هشدار داد که به عنوان شهر بازگشایی “البته ما می دانیم که وجود دارد رفتن به کاهش کیفیت اعتباری.”


در حال حاضر مادری و اپل پای همه جهان مالی می خواهد به شنیدن در مورد. سهام بازار بسیج انفجاری در طول چند هفته گذشته—اگر چه آن کاهش یافت امروز—به عنوان وال استریت شد تا کنون-بیشتر متقاعد بدترین Covid-19 مستندات بیش از. برخی می گویند حتی افزایش موارد جدید را متوقف نمی گاو اجرا شود.

“مگر اینکه موج دوم فاجعه بار است, از آن خواهد شد به احتمال زیاد ارائه یک فرصت خرید” استراتژیست در Evercore ISI خبر داد.

وال استریت را با تکبر راه رفتن هنگامی که ده ها میلیون نفر از کار هستند و 25 درصد از نیویورک نیست پرداخت اجاره و Covid-19 هنوز در حال گسترش را می توان در دو کلمه: فدرال رزرو.

نه تنها اتحاد فدرال ریزرو نرخ های بهره را پایین نگه داشته اما وجود دارد یک دفتر سیاسی در سطح توافق میان سیاستگذاران است که نرخ نمی خواهد تا برای آینده قابل پیش بینی. بانک فدرال “طرح نقطه” که آهنگ وقتی که بانک مرکزی روی چیزی حساب کردن نرخ افزایش خواهد یافت و با چه مقدار است معمولا یک آشفته بازار اما در حال حاضر بار خوانده شده به عنوان یک خط مستقیم. در نتیجه یک منبع اصلی عدم اطمینان حذف شده از بازار است.

اگر بازار دریافت شامپانی تغذیه خوب با آن است. در مصاحبه دیروز رئیس بانک فدرال Jay Powell گفت که او نمی دوم-حدس بزنید چه سرمایه گذاران فکر می کنم قیمت دارایی ها باید بود زیرا کار او این است که انجام همه چیز را او می تواند به کاهش نرخ بیکاری و جلوگیری از کاهش قیمت ها. “فقط به این مفهوم است که ما را عقب نگه دارید چرا که ما فکر می کنیم قیمت دارایی ها بیش از حد بالا هستند دیگران ممکن است فکر می کنم,” او گفت:. شما می توانید منطقی تفسیر این بیت مرکزی-بانک-صحبت می کنند به معنی “حزب!”

برای نیویورک احیا وال استریت بدون شک خبر خوبی است. دولت متکی بر صنعت حدود یک پنجم از همه مالیات مجموعه مشغول بانکداران بهترین امید ما برای تولید درآمد مورد نیاز برای فراغت هر کس از تیز کاهش در خدمات. شاید گیج کننده هنگامی که وروم یک سود منهتن مبتنی بر استفاده می شود-فروشنده ماشین دیدم آن سهام دو روز گذشته و پس از اتمام آن ارائه عمومی اولیه. اما این حس بیشتر از هرتز سهام افزایش زمانی که دلالان تصمیم ورشکسته خودرو مستاجر ساخته شده برای سرگرم کننده اسباب بازی جویدن.

مایکل هاول اجرایی CrossBorder سرمایه و سابق Salomon Brothers اجرایی خلاصه تا دیوانگی کاملا هنگامی که او مشاهده کرد: “اگر این پول را در هر نقطه آن را کردم به جایی.”

مناسب ترین نسبت به امروز است که احتمالا در سال 1998 هنگامی که پس از آن–آلن گرینسپن کاهش نرخ بهره در پاسخ به بدهی-به طور پیش فرض بحران های مسابقه در سراسر جهان است. در این روند او کمک کرد تا از بند باز کردن دوران دات کام. در نیویورک به سر تعداد در وال استریت رسیده 200,000 سطح هرگز مساوی تا حباب ظهور ferociously در مارس 2000.

تاریخچه نشان می دهد وال استریت در حدود 18 ماه به بازی; پس از آن همه چیز می تواند واقعا دشوار است برای بازارهای نیویورک و ملت به عنوان یک کل.

بیش از امضا DePaolo است که همه چیز را به آرامی. دیگر بانک ها ارائه وام شش ماه deferrals اما او ارائه شده تنها سه. در ماه آینده گفت: کارکنان خود را به بررسی آسیب انجام شود تا مشتریان قبل از گسترش هر گونه کمک.

“ما می خواهم به دانستن آنچه که ما در برابر” او گفت:.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>