امضای یک همبستگی اجتماعی توافقنامه حفاظت از سلامت کارکنان و شرکت

Category: وب وایر Comments: No comments

  • توافق نامه امضا شده توسط 4 از 5 نماینده فرانسه در اتحادیه های کارگری سازمان به نمایندگی از بیش از 80 درصد از کارکنان
  • اجرای پروتکل برای تقویت سلامت اقدامات ساخته شده و با اعتبار تیم پزشکی شامل اتحادیه همکاران و نظارت توسط حسابرسان
  • ایجاد یک صندوق همبستگی به تضمین 100% حقوق و دستمزد پرداخت غرامت به همه کارکنان
  • امکان انطباق سالانه سایت بسته تقویم با تضمین 12 روز متوالی از ترک بین 1 ژوئیه و اوت 31

این توافق ما به ارمغان می آورد با هم و آماده آینده ما است. این نشان می دهد کیفیت, اجتماعی, گفت و گو در گروه ما کمک می کند که برای حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان در حالی که حفظ پایداری شرکت ما است. این نشان می دهد توانایی ما برای حرکت رو به جلو با هم در همه شرایط با مسئول عمل و قدرت برای کسب و کار ما می گوید:” خاویر Chéreau, EVP منابع انسانی و تحول Groupe PSA

در این زمینه در حال انجام coronavirus شیوع این گروه اولویت است برای حفاظت از کارکنان خود را. امروز در حالی که این سایت ها تا حد زیادی بسته Groupe PSA فعال باقی می ماند و متحد و نشانه همبستگی اجتماعی توافق در فرانسه با شرکای اجتماعی است که محافظت از سلامت کارکنان و شرکت.

این گروه عمل می کند و بدون سازش و پیاده سازی یک پروتکل از تقویت اقدامات بهداشتی در تمام آن تولید فروش خدمات پس از فروش و در آن سوم سایت. این پروتکل تایید شده توسط ما خدمات بهداشتی و با آن تجارت اتحادیه سازمان همراه شده است در حال حاضر تا حد زیادی مستقر شده اند. افزایش پروتکل اقدامات منوط به طور منظم ممیزی های داخلی و ارزیابی توسط CSSCTs از هر سایت.

علاوه بر این توافق شامل ایجاد یک صندوق همبستگی درون گروهیحصول اطمینان از جبران خسارت کامل به تمام کارکنان مشغول به کار در فرانسه در این دوره از جزئی فعالیت است. از آن خواهد شد ساخته شده با کسر دو ماه از “تعطیلات” از مدیران حساب یک روز از کارگران و توسط یک سهم از این شرکت است.

در نهایت این توافق مجموعه چارچوبی برای اقتباس از سالانه بسته شدن تقویمکه خواهد شد را به حساب تحولات بازار خودرو. هدف این است که در حالی که حفظ زمان تعطیلات تابستان برای همه, برای باز کردن این امکان برای هر سایت به تنظیم سالانه بسته شدن دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>