Sillimanite میدان گازی با موفقیت همراه در جریان جنوبی دریای شمال

Wintershall Noordzee B. V. (سرمایه گذاری مشترک از Wintershall Dea و گازپروم EP بین المللی) با موفقیت آغاز تولید گاز از آن عمل Sillimanite زمینه است. کشف شده در ژوئن 2015 معمول میدان گازی امتداد در سراسر انگلستان و هلند قاره قفسه و واقع شده است در حدود 200 کیلومتری سواحل Den Helder. “با اولین گاز از Sillimanite ما یک بار دیگر تاکید توانایی ما برای موفقیت در اکتشاف هیدروکربن ها و انتقال پروژه های توسعه با موفقیت به تولید. به عنوان Sillimanite خواهد شد افزایش مقدار گاز تولید شده در اروپا آن تاکید Wintershall Dea قابلیت های به عنوان پیشرو در اروپا و مستقل نفت و گاز تولید کننده” می گوید: هوگو Dijkgraaf ارشد تکنولوژی افسر و عضو هیئت مدیره در Wintershall Dea.

سوم زندگی برای پلت فرم روسازه

Wintershall Noordzee فعال برای بیش از 50 سال به عنوان یک چرخه کامل اپراتور در اکتشاف و توسعه و تولید و انهدام است برای دومین بار بازیافت روسازه از آن به تازگی decommissioned E18-یک پلت فرم که قبلا P14-یک حرکت صعودی در Sillimanite پروژه. “به عنوان بخشی از ما پایداری برنامه ما پرداخت کمترین توجه به استفاده دوباره از سیستم عامل های دریایی که در آن تولید متوقف شده است. در این راه ما می تواند بهبود بیشتر شرکت ما اثرات زیست محیطی و در همان زمان نگه داشتن عملیات ما مقرون به صرفه است. به این پلت فرم روسازه یک سوم زندگی در حال حاضر در Sillimanite است بهترین مورد برای مثال صنعت ما” می گوید: Dijkgraaf. “علاوه بر این Sillimanite خواهد بود نظارت 24/7 از راه دور-کنترل عملیات مرکز در دن هلدر. این را قادر می سازد ما را به عملیات حتی لاغر و بیشتر صرفه جویی در هزینه. این پروژه تحویل داده شد با خیال راحت در عرض 16 ماه از تصمیم های سرمایه گذاری”, نتیجه گیری Dijkgraaf.

متنوع پروژه خط لوله

علاوه بر Sillimanite, Wintershall Noordzee قصد دارد به سرمایه گذاری بیشتر در فعالیت های خود در جنوب دریای شمال: “ما باید متنوع پروژه خط لوله در جنوب دریای شمال جلوتر از ما! هلندی رامبراند/ورمیر نفت تحولات ما قصد داریم یکی دیگر از پروژه هیجان انگیز. ما در حال حاضر در تعریف فاز و ما برنامه ریزی برای نهایی تصمیم گیری سرمایه گذاری در اواخر سال 2020 است. علاوه بر این ما نیز بررسی پتانسیل توسعه بیشتر Ravn منطقه در دانمارک” می گوید: Dijkgraaf.

مفهوم توسعه به صورت رامبراند/ورمیر خواهد بود ثابت جنوبی دریای شمال از نوع کم عمق آب نصب و راه اندازی. در ورمیر یکپارچه سرچشمه, روند, ابزار و چهارم زندگی پلت فرم در بالای اقیانوس مخزن ذخیره سازی به عنوان به خوبی به عنوان یک تخلیه نصب و راه اندازی برای صادرات نفت با شاتل تانکر ساخته خواهد شد. در رامبراند یک به طور معمول بدون سرنشین سرچشمه پلت فرم با حداقل امکانات برنامه ریزی شده است. همه پروژه ها کمک Wintershall Dea برای امنیت اروپا تامین انرژی از طریق تولید داخلی است.

شما می توانید پیدا کردن یک جامع مطبوعاتی توسط Wintershall Noordzee در اینجا: https://www.wintershall-noordzee.nl/media/detail/wintershall-noordzee-successfully-starts-cross-border-gas-production-from-sillimanite-field.html

در مورد Wintershall Dea

با ادغام Wintershall Holding GmbH و DEA دویچه Erdoel AG دو شرکت های موفق با یک سنت طولانی مدت در حال حاضر تشکیل پیشرو در اروپا مستقل شرکت نفت و گاز طبیعی: Wintershall Dea. این شرکت با ریشه و دفتر مرکزی آن در کاسل آلمان و جستجوها برای, و تولید نفت و گاز در 13 کشور در سراسر جهان در شیوه ای کارآمد و مسئول. با فعالیت در اروپا و روسیه و امریکا و منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (خاورمیانه و شمال آفریقا) Wintershall Dea جهانی دارد و بالادست نمونه کارها و با مشارکت خود در گاز و حمل و نقل و نیز فعال در midstream کسب و کار.

Wintershall Dea است برای بیش از 120 سال تجربه به عنوان یک اپراتور و پروژه شریک در کل E&P زنجیره ارزش. این شرکت با استخدام حدود 4000 نفر در سراسر جهان از بیش از 60 کشور ، این شرکت قصد دارد برای افزایش میانگین تولید روزانه از سراسر 590,000 بشکه معادل نفت به حدود 750,000 بشکه 2023.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید