سیلوام اسپرینگز — سه شهر سازمان ها و کسب و کار برنده جوایز از خیابان اصلی آرکانزاس برای مرکز شهر بهبود Feb. 12.

جوایز ارائه شده در سال 2020 تعالی در مرکز شهر تجدید حیات مراسم اعطای جوایز به میزبانی آرکانزاس تاریخی حفظ برنامه در خانه ملت مرکز کنوانسیون در لیتل راک. در این مراسم بخشی از آرکانزاس شهرداری در لیگ ضیافت در اولین روز لیگ زمستان کنفرانس با توجه به Whitnee Bullerwell معاون مدیر آرکانزاس شهرداری لیگ. در مجموع 775 نفر با حضور در دوسالانه ضیافت, او گفت:.

محلی جوایز به بهترین تاریخی توانبخشی اعتبار مالیاتی پروژه آجر سالن; برجسته کمپین بازاریابی برای تلاش های صورت گرفته برای ترویج گردشگری در سیلوام اسپرینگز; برجسته, مدیر اجرایی, برای, Kelsey, Howard, مدیر اصلی خیابان سیلوام اسپرینگز; و بهترین مرکز عمومی پروژه بهبود (خیابان) برای bump-outs در برادوی و خیابان و پارک یادبود پروژه.

هدر Lanker صاحب آجر سالن برنده جایزه برای او کار بر روی تبدیل پیر Feemster ساختمان به رسمیت شناخته شده عروسی و رویداد مرکز.

“این فوق العاده بود به سیلوام اسپرینگز به رسمیت شناخته شده تاریخی خیابان اصلی و ساختمان گفت: Lanker. “من خیلی افتخار می کنم به زندگی در این شهر و به رسمیت شناخته شده برای کار سخت در ایجاد کسب و کارهای جدید در Feemster ساختمان است.”

Lanker کار می کرد برای به دست آوردن دولت و اعتبار مالیاتی فدرال در سال 2018 به نوسازی Feemster ساختمان را به یک مقصد برای عروسی و رویدادهای. این 12,000 فوت مربع ساختمان نیز به کلمبیا رستوران انبار آپارتمان و زنان بوتیک با توجه به برنامه از مراسم اعطای جوایز. در طول سال اول خود را در کسب و کار آجر سالن بود رای شماره یک محل در آرکانزاس در جنوب جشن مجله با توجه به آجر باله سایت.

“کارکنان شهرستان و هیئت مدیره بسیار هیجان زده بودند که هدر Lanker اهدا شد بهترین تاریخی توانبخشی اعتبار مالیاتی پروژه برای کار در Feemster ساختمان” شهر مدیر فیلیپ پترسون گفت. “او باور نکردنی کار rehabbing ساختمان و سزاوار شناخت و این جایزه است.”

خیابان اصلی سیلوام اسپرینگز برنده جایزه برجسته بازاریابی کمپین تلاش برای ترویج گردشگری در سیلوام اسپرینگز برنامه متحده است. یکی از پروژه های اصلی و خیابان سیلوام اسپرینگز متعهد شد برای ایجاد یک مشترک سایت با شهر و سیلوام اسپرینگز اتاق بازرگانی به نام DiscoverSiloam.com برنامه متحده است. وب سایت لیست رویدادهای رخ داده در مرکز شهر سیلوام اسپرینگز و همچنین به عنوان لیست از چیزهای مختلف را به انجام به ناهار خوردن در رستوران و مکان برای اقامت با توجه به DiscoverSiloam.com.

خیابان اصلی سیلوام اسپرینگز همچنین ایجاد ویژگی های ویدئو به نام “یک دقیقه در تاریخ” برنامه متحده است. این شلوارک بحث در مورد تاریخ های مختلف اماکن تاریخی به آموزش مردم و به آنها بیشتر قدردانی از مرکز شهر Siloam Springs, برنامه متحده است.

“این جایزه یک عهد به جلو پیشرفت کیفیت زندگی در سیلوام گفت:” همین کلارک, جامعه, مدیر برای شهرستان.

خیابان اصلی سیلوام اسپرینگز و شهر برنده بهترین مرکز عمومی پروژه های بهبود برای برادوی پروژه خیابان و پارک یادبود برنامه متحده است. این خیابان پروژه شامل ایجاد bump-outs در تقاطع های شرق آلپ و جنوب خیابان برادوی و جنوب خیابان برادوی و شرق مرکزی خیابان. ضربت-outs گسترش پیاده رو و کاهش فاصله مردم باید برای عبور از خیابان. این باعث می شود عبور و مرور بیشتر قابل رویت به ترافیک می دوزند برنامه متحده است.

ضربت استراحتی هم نصب پد به صورت موقت مجسمه های برنامه متحده است. وجود دو مجسمه قرار داده شده مورب در هر تقاطع.

پارک یادبود یک $3.4 میلیون پروژه نتیجه مستقیم از سیلوام اسپرینگز جامعه کار تیمی برنامه متحده است. پارک یادبود 4 هکتار فضای سبز واقع بین مرکز شهر و کتابخانه جدید که تبدیل به یک پارک جدید است که ویژگی های Chautauqua سالن آمفی تئاتر کشاورز بازار, یک کشته در عمل یادبود یک نقاشی دیواری ایجاد شده توسط تولسا-بر اساس هنرمند Yatika زمینه و یک چلپ چلوپ پد. پارک یادبود همکاری بین خیابان اصلی سیلوام اسپرینگز و شهر Siloam Springs, برنامه متحده است.

جایزه برجسته مدیر اجرایی ارائه شد به هوارد مدیر اصلی خیابان سیلوام اسپرینگز. هوارد گفت: او بوده است و موقعیت خود را پس از سال 2016 کار کرده است و به این شهر رشد می کنند.

“دیدن Kelsey هوارد بود که نامزد دریافت جایزه توسط همسالان خود دریافت برجسته مدیر جایزه برجسته واقعی” گفت: Jimmy برایانت از آرکانزاس میراث مدیر. “او شایسته دریافت و واقعا شگفت زده کرد.”

هوارد گفت: او می خواهم به رسمیت شناختن تیم او Stacy موریس خیابان اصلی بازار کشاورزان مدیر و ابی ترینیداد حوادث و هماهنگ کننده بازاریابی برای خیابان اصلی سیلوام اسپرینگز. هوارد همچنین می خواستم به اذعان خیابان اصلی Siloam Springs,’ مدیران گذشته شلی سیمونز و مردیت Bergstrom برای کمک خود را در هموار کردن راه برای پروژه هایی مانند پروژه خیابان و “سلام از سیلوام اسپرینگز” کارت پستال نقاشی دیواری.

هوارد اعتبارات پس زمینه خود را به عنوان یک هنر تاریخچه عمده و زمانی که او به عنوان یک معلم انگلیسی در کره جنوبی برای شور و شوق او را برای هنر, گردشگری و فرهنگ های دیگر. هوارد همچنین اعلام کرد که آرکانزاس وزارت میراث فرهنگی تصویب 10 ، 000 دلار کمک مالی برای ایجاد یک نقاشی دیواری در خیابان اصلی شرق. جدید نقاشی دیواری را جشن اسپانیایی فرهنگ صنعتی و تاریخچه از شرق خیابان اصلی هوارد گفت. تطبیق بودجه ارائه خواهد شد توسط یک اهدا کننده که در حال حاضر مایل به ناشناس باقی می ماند.

“من افتخار به نمایندگی از این شهر دارم و بزرگ شده در” هوارد گفت. “مرکز شهر سیلوام اسپرینگز متعلق به ما کل شهر و مجریان آن همه ما را به ما تاریخ منحصر به فرد و پر جنب و جوش مقصد آن امروز است.”

NW اخبار 02/19/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im