آواز خواندن یک آهنگ برای پر حرف جدید قهرمان

لاس وگاس — جهان هرگز دیده می شود یک قهرمان سنگین وزن کاملا مانند تایسون خشم انگلیسی ها کرگدن که به دئوتای وایلدر ضرب و شتم را به نفع خود سنگین وزن عنوان و سپس جشن پیشرو طرفداران خود را در گروه کر “پای آمریکایی” از حلقه در MGM Grand hotel.

او می تواند به مبارزه با او می تواند آواز بخواند و او می تواند صحبت کنید. اوه می توانید با او صحبت کنید.

قبل از مبارزه با خشم صحبت nonstop در مورد چگونه او را به سوئیچ از بوکسور به ضر به عنوان سنگین وزن از وایلدر. پس از مبارزه با او صحبت کردن در مورد چگونه آن — و بهتر خواهد شد به عنوان حرفه خود می رود.

“بد نیست برای یک مرد که نمی تواند پانچ” 6-پا-9 خشم اعالن پس از توزیع وایلدر اولین شکست در مبارزه خیلی یک طرفه است که وایلدر گوشه در نهایت پرتاب در حوله در 1:39 هفتمین دور خود را سنگین وزن مسابقات شنبه شب. “من تا به حال یک رویا از آمدن به لاس وگاس و مصرف بیش از. در حال حاضر من اینجا هستم.”

قرار نبود به بازی شبیه به این. نه در برابر یک شکست نخورده قهرمان سنگین وزن خیلی می ترسید او زدم 41 43 مردان قرار داده و در حلقه در برابر او.

نه پس از خشم سقوط به اعماق ناامیدی چند سال به عقب زمانی که زندگی او خارج از کنترل فزاینده و کوکائین و الکل ساخته شده بود خود را وزن بالون 37 پوند است.

اما در حال حاضر خشم است که عنوان سنگین وزن بار و پنج سال پس از اولین پیروزی آن از طرف Wladimir Klitschko.

و بدون توجه به آنچه او انگلیسی آنتونی جاشوا ممکن است می گویند او باید مورد ستایش قرار داد همه در بوکس به عنوان بهترین سنگین وزن در جهان است.

مسیر عظمت در شهر گناه شد یک مشکل یکی. خشم تا به حال به ضرب و شتم شیاطین او قبل از او می تواند ضرب و شتم بهترین سنگین وزن ها و پس از آن تا به حال به ضرب و شتم منتقدان به عنوان بهترین از بهترین.

در برابر وایلدر او ثابت کرد او بود که در یک مبارزه بسیاری را دیدم. بیشتر که فکر کردم خشم بود بلوف میزند هنگامی که او گفت که او می خواهم پس از وایلدر از زنگ باز در مسابقه برگشت خود را در قرعه کشی از 14 ماه پیش از آن.

او قرار دادن در یک نمایش در تئاتر ورودی پوشیدن تاج و انجام بالاترین نقطهء کشتی در تاج و تخت. سپس او را نشان می دهد در در حلقه ضربه زدن وایلدر در دور سوم با دست راست به سر و دوباره در پنجم را با سمت چپ بدن است.

زمان وایلدر گوشه ای پرتاب در حوله نتیجه مبارزه مدتها بود که تصمیم گرفته شده است. وایلدر بود مشت به سر و بدون فرود هر یک از خود و هر گونه فکر کردم که او ممکن است به طور ناگهانی از بند باز کردن دست راست به تغییر چیزهایی بود بلند رفته است.

و آواز پس از آن? خوب خشم نمی ممکن است بخواهید به ترک او شب کار — یکی که از او ساخته شده $30-40 میلیون شنبه.

“شما را سرگرم نمی کند؟” “من در حال حاضر به پایان رسید مجموعه من. من برنده ام هر کمربند در بوکس.”

متاسفانه برای خشم او را نگه ندارد هر کمربند در بوکس حتی پس از قرار دادن در یک نمایش تماشایی در بزرگترین مبارزه سنگین وزن در آمریکا پس از Lennox Lewis ضرب و شتم مایک تایسون 18 سال پیش در ممفیس. دیگران متعلق به یوشع به دست آورد که آنها را در عربستان سعودی در ماه دسامبر پس از متوقف شدن توسط اندی رویز جونیور در اولین مبارزه.

اول ممکن است وجود دارد برخی از کسب و کار بیشتر با وایلدر که یک قراردادی مناسب برای سومین مبارزه است که او باید ظرف مدت 30 روز. اما پس از یک طرفه ضرب و شتم او از خشم وجود دارد به نظر می رسد اشتهای کمی برای یک مسابقه برگشت حداقل بلافاصله.

خشم-جاشوا مبارزه خواهد بود عظیم در بریتانیا و انبوه سودآور برای هر دو مبارزان. اما خشم در بالای بخش سنگین وزن و تصمیم گیری خود را.

“ما هرگز دیده می شود یک مرد از این اندازه با این توانایی” پروموتر باب Arum گفت. “این پسر هیولا در 6-9 و او نشان داد امشب او می تواند پانچ به عنوان به خوبی به عنوان او می تواند جعبه.”

در واقع او در مبارزه به خود جلب کرد که یک رکورد سنگین وزن عنوان دروازه $16.9 میلیون و احتمال دارد به خوبی در pay-per-view فروش. در این شب خشم استعدادهای شد بر روی صفحه نمایش کامل به عنوان او در زمان جای خود را در بالای یک سنگین وزن را بدست آورد که به طور ناگهانی گرم یک بار دیگر.

و این چیزی است که به آواز خواندن در مورد.

ورزش در 02/24/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید