سنگاپور و ترکیه پیشنهاد به decriminalise همجنسگرایی

Category: کیو نیوز Comments: No comments

سنگاپور دادگاه عالی رد کرده است چالش های قانونی در برابر یک کهنه قانون جرم همجنسگرایی معنی سکس باقی می ماند یک جرم و جنایت در کشور است.

تعقیب نادر هستند اما استعماری دوران بخش 377A تعریف رابطه بین رضایت مردان به عنوان “اعمال ناخالص شرمی” مجازات تا دو سال در زندان است. این قانون صدق نمی کند اما طرفداران می گویند آن را ایجاد یک فرهنگ همجنسگرا ستیزی و تبعیض در سنگاپور است.

تبلیغات

در سال 2014 این کشور در دادگاه تجدید نظر کاهش یافته است به لغو بخش 377A. اما پس از آن در سال 2018 هند دیوان عالی کشور زده بسیار شبیه قانون ممنوعیت گی, رابطه جنسی در هند است.

پس از آن حاکم و به عنوان سطح LGBTIQ پذیرش افزایش سنگاپور وکلا و فعالان شروع یک حقوقی جدید به چالش بکشد.

سه چالش های جداگانه در برابر بخش 377A راه اندازی شد در سال 2019 توسط سه نفر از فعالان محلی از جمله بنیانگذاران سنگاپور سالانه صورتی دات غرور, جشنواره, Dr روی قهوهای مایل به زرد.

Dr قهوهای مایل به زرد استدلال قانون نقض ماده 9 از سنگاپور اساسی است. که ارائه متحده هیچ فرد باید چهره محرومیت از زندگی و یا آزادی شخصی.

او همچنین استدلال کرد بخش 377A است مغایر با ماده 12 بیان کرد همه مردم از حمایت مساوی در برابر قانون.

اما در روز دوشنبه دادگاه عالی دو برابر کردن در احکام قبلی رد تجدید نظر و تایید بخش 377A.

سنگاپور حکم دادگاه ‘مجددا گی سنگاپور در حال مجرمان’

انگلستان گروه حقوق بشر کرامت انسانی اعتماد گفت: دادگاه عالی تصمیم بود “بسیار ناامید کننده بود”.

اعتماد مدیر Téa براون گفت: نگه داشتن این قانون به طور موثر اعلام کرد تمام مردان همجنس گرا در سنگاپور “unapprehended جنایتکاران”.

“شاکیان و گسترده تر جامعه همجنسگرایان در سنگاپور [تا به حال] امیدوار است که شواهد ارائه شده به دادگاه خواهد آن را روشن است که این قوانین سخت گیرانه نمی تواند مقاومت در برابر صحیح قانون اساسی نظارت.

“حاکم خواهد شد و همچنین اکو harmfully در سراسر آسیا. [قوانین مشابه criminalise] میلیون ها نفر از مردم به سادگی به دلیل گرایش جنسی یا هویت جنسیتی.”

در ماه مه گذشته, تایوان, قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان در یک تاریخی برای اولین بار در آسیا است.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>