SITAONAIR های صنعت حمل و نقل هوایی هواپیما ارتباطات متخصص بوده است در گسترش فرکانس بسیار بالا (VHF) پوشش در سراسر ترکیه در توسعه کشور بزرگترین فرودگاه جدید hub در استانبول که باز در آوریل 2019.

SITAONAIR را گسترش زمان VHF زیرساخت های افزایش عملیات برای شرکت های هواپیمایی در خدمت منطقه ای در بازار داخلی و کشور های اصلی فرودگاه.

در علاوه بر این به 29 موجود VHF آنتن که در حال حاضر در خدمت ترکیه را در شهرهای اصلی از جمله استانبول و آنکارا و آنتالیا SITAONAIR در حال برنامه ریزی برای نصب بیشتر 14 در شش سایت های اضافی در سراسر کشور است. این شامل شش جدید آنتن در فرودگاه استانبول که درهای خود را در 6 آوریل 2019.

فرودگاه استانبول را پوشش می دهد در حدود 76.5 کیلومتر مربع و قصد دارد به جای 200 میلیون مسافر در هر سال پس از اتمام تمام مراحل. این تحولات در زمانی که استانبول حمل و نقل هوایی, خدمات مدیریت صورت به طور فزاینده ای مشغول ترافیک از طریق پرواز راهرو بین اروپا و آسیا که از دهانه این منطقه زیر اخیر بسته شدن Istanbul Atatürk فرودگاه.

SITAONAIR کار کرده است به طور مداوم برای بهبود و تکامل از آن VHF ریشه با استقبال از خدمات ماهواره ای و VHF Digital Link (VDL) برای مقابله با شیب تند بالا می رود در ترافیک هوایی.

استفان Egli تجاری VP, Middle-East, Africa & Europe نظرات: “گسترش VHF پوشش در منطقه می آید در یک زمان حیاتی برای این کشور در فرودگاه مهاجرت روند. ذاتی ما تخصص در خدمت حمل و نقل هوایی صنعت را SITAONAIR حق شریک در یک زمان بسیار مهم که در آن ترافیک هوایی پررونق است و نیاز به یک انتقال بدون درز در کنار حامل مانند خطوط هوایی ترکیه Pegasus و خورشید بیان که در حال آماده کردن خود برای حمایت از این منطقه را افزایش مسافر خواسته است. مثل همیشه SITAONAIR افتخار برای حمایت از بخش حمل و نقل هوایی در طول رشد آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im