ششمین نفر جان خود را از ویروس در دولت; موارد افزایش به 426

Category: آرکانساس Comments: No comments

تعداد تایید مثبت coronavirus موارد در آرکانزاس افزایش یافته است به 426 و اضافی فرد فوت شده به عنوان یک نتیجه از ویروس و بینالملل آسا هاچینسون یکشنبه اعلام کرد.

هاچینسون ارائه به روز رسانی شماره در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران. آن را نشانه افزایش 17 مورد از شنبه بعد از ظهر. در مجموع شش نفر فوت کرده از ویروس ها که از روز یکشنبه جلسه.

وزارت بهداشت, وزیر Nate اسمیت گفت: ششمین فرد به مرگ گذشت در راه خانه بود و کسی که “در بیمارستان بستری شده بود و به نظر می رسید به گرفتن بهتر است.”

“متاسفانه بسیاری از چیزهایی که در حال به چالش کشیدن در مراقبت از یک بیماری جدید که در آن ما پزشکان ندارد, سال تجربه,” او گفت:. “آنها خود را انجام دهد اما گاهی اوقات مردم به نظر می رسد بهتر و سپس آنها می توانند به نوبه خود برای بدتر است.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=MvwLhX4NXQY]

فرماندار گفت: 43 نفر بستری شده اند که از 48 که در بیمارستان بستری شده بود روز شنبه.

با توجه به اسمیت 67 از کل موارد گزارش شده هستند و کارکنان مراقبت های بهداشتی. جدید شهرستانهای باید موارد گزارش شده او گفت:.

هاچینسون گفت که او “تشویق کرد که ما در حال شتاب به عنوان سریع به عنوان برخی دیگر از نقاط کشور” نسبت به دولت کاهش شتاب نرخ های اجتماعی فاصله تلاش.

در این جلسه فرماندار همچنین اعلام کرد که او امضا بیانیه خواستار جنسبرو و منطقه اطراف آن را یک فاجعه منطقه است. یک گردباد پاره پاره را از طریق شهرستان شنبه شب مجروح شدن 22 نفر و باعث آسیب های قابل توجهی مقامات گزارش شده است.

این سرعت در دسترس بودن منابع به مقامات وجود دارد با توجه به هاچینسون.

فرماندار گفت که او برنامه ریزی شده برای ترک این شهرستان در مدت کوتاهی پس از صحبت با خبرنگاران گفت که او در نظر دارد برای دیدار با مقامات محلی و بررسی آسیب انجام می شود.

“این قطعا یک زمان دشوار برای Arkansans,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>