حزب دموکرات-بسته مشاوره غول بزرگ شدن خود را در چادر و آغاز این هفته با جذب نیویورک شرکت روابط عمومی خانه.

SKDKnickerbocker یک شرکت است که به شمارش برخی از قدرتمند ترین سیاستمداران در نیویورک و ملت در میان مشتریان خود اعلام کرد آن را به دست آورد کسب و کار ارتباطات لباس اسلون و شرکت برای جمع نامعلومی در روز پنج شنبه. این اولین مرحله از آنچه SKDKnickerbocker مدیر عامل جاش ایسی سابق مدیر کمپین و رئیس ستاد به رهبر اقلیت سنا چارلز شومر می گوید که مهاجم گسترش کمپین که گشوده خواهد شد در ماه های آینده.


“ما در حال رفتن به بیرون بروید و به دنبال شرکت هایی هستند که سرمایه گذاری استراتژیک,” ایسی گفت Crain را. “ما به دنبال در مکان های که در آن ما می تواند ارائه خدمات بهتر به مشتریان ما. بنابراین اگر یک شرکت است که بهترین در کلاس در ارتباطات ارائه نداریم پس ما به طور فعال به دنبال آن است.”

“مکان های خوب و خوب استعداد ما فعالانه به دنبال است که به عنوان خوب,” او اضافه شده است.

ایسی مورد تحسین قرار گرفته اسلون و شرکت که نشان دهنده مشتریان اعم از Altice به Exelon به سلام تازه برای مهارت های خود را و ظرفیت برای روابط سرمایه گذاری و پشتیبانی از مشتری در سراسر ادغام و معاملات. گفتگو در مورد خرید آغاز شد در اواخر سال گذشته. او گفت: اسلون باقی خواهد ماند مستقل “فرعی” و حفظ آن زمان رهبری و کارکنان را با همکاری SKDKnickerbocker در تعدادی از حساب های هر چند او نمی تواند به جزئیات.

“ما در حال رفتن به قادر به ارائه شرکت ما فهرستی از تقویت عرضه,” او گفت:. “ما می تواند کمک به شما را به صحبت خیابان ما می تواند کمک به شما در صحبت کردن با تنظیم کننده های ما می تواند به شما کمک کند صحبت به تصمیم گیرندگان.”

هر دو اسلون و SKDKnickerbocker هر در حال حاضر استخدام جانبازان از دیگر شرکت است. آنها همچنین ارتباط از طریق شکل علامت پن ناظر انتخابات و استراتژیست به هیلاری کلینتون آمریکا مناقصه و 2008 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری و بنیانگذار Stagwell گروه شرکت سهام خصوصی که خریداری SKDKnickerbocker در سال 2015.

در سال 2019 پن شد مدیر عامل شرکت MDC همکاران برگزار شد که اکثر علاقه اسلون و شرکت قبل از فروش به SKDKnickerbocker.

ایسی مشخص Stagwell را تامین مالی SKDKnickerbocker خرید اسلون به عنوان نشانه ای از ایمان در شرکت است.

“آنها نشان داده اند که اعتماد به نفس در حال حاضر به سرمایه گذاری سرمایه خود را در دیدن ما رشد” ایسی گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im