آسمان را جدید سینما منتشر شده و در دسترس همان روز در خانه

Category: وب وایر Comments: No comments

آسمان را از امروز تایید مراحل آن است که در نظر گرفتن برای کمک به مشتریان ارائه بهترین خدمات ممکن است در این زمان به چالش کشیدن.

Stephen van Rooyen, EVP و مدیر عامل شرکت آسمان انگلستان و اروپا گفت:ما در حال کار سخت در آسمان به مطمئن شوید که ما در ادامه به نگاه پس از مشتریان ما. ما همچنین به معرفی برخی از چیزهایی که برای کمک به زندگی را کمی ساده تر برای هر کسی که در خانه سعی می کند ماندن متصل به عزیزان و یا نگه داشتن خانواده را سرگرم.”

آسمان با همکاری NBCUniversal به طیف وسیعی از فیلم های موجود برای اجاره در صفحه اصلی از طریق آسمان فروشگاه در همان روز به عنوان جهانی برای اولین بار. این آغاز خواهد شد با دریم انیمیشن دیوهای تور جهانی در 6 آوریل عاقبت به دیوهای بمب دارای قدرت تخریبی.

این اولین بار مشتریان شده اند قادر به اجاره NBCUniversal فیلم به عنوان به زودی به عنوان آنها ضربه سینما. این جمعه, شکار, مرد نامرئی و اما نیز خواهد شد در دسترس بر روی تقاضا در آسمان فروشگاه خود را زیر اخیر انتشار در سینما.

با مردم به احتمال زیاد به صرف زمان بیشتری را در خانه در ماه های آینده, آسمان نیز انجام چند چیز اضافی به تلویزیون تجربه حتی بهتر و مطمئن شوید که پهنای باند صحبت کردن با تلفن همراه و خدمات به عنوان قابل اعتماد به عنوان آنها می تواند امکان پذیر شود. این مراحل عبارتند از:

  • آسمان اضافی در دسترس خواهد بود برای همه مشتریان به صورت رایگان مشغول خانه خواهد شد که دسترسی به, آسمان تلویزیون بر روی سه صفحه نمایش در همان زمان
  • تماس به خطوط ثابت در هر زمان از روز رایگان خواهد بود برای موجود آسمان صحبت کردن با مشتریان از آخر این هفته به پایان ماه آوریل
  • تمام آسمان تلفن همراه مشتریان را دریافت کنید 10GB داده افزایش به خود Piggybanks رایگان. این می تواند به اشتراک گذاشته در سراسر سیمز در حساب
  • مراکز تماس و مهندسین را اولویت بندی نیازهای مشتریان موجود برای اطمینان از خدمات خود را نگه می دارد در حال اجرا هموار

این پهنای باند, بحث و تلفن همراه شبکه های طراحی شده برای رسیدگی به ترافیک بالا قله در تمام اوقات روز و شب و آسمان شبکه مهندسان در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود که آنها در حال آزمایش تحت نظارت و بهبود 24/7

  • یوتیوب کودکان و نوجوانان و دیزنی+ خواهد بود که به آسمان Q در هفته های آینده به خانواده و حتی بیشتر گزینه های سرگرمی

یادداشت به ویراستاران

آسمان ذخیره خواهد شد که طیف وسیعی از NBCU عناوین موجود در همان روز به عنوان جهانی خود را در سینما آزادی. آنها خواهد شد در قیمت £15.99. این در دسترس است برای آسمان+ و آسمان Q مشتریان.

در مورد آسمان

با 24 میلیون مشتری در سراسر هفت کشور, آسمان, است, پیشرو در اروپا رسانه و سرگرمی شرکت مفتخر است به عنوان بخشی از Comcast در ، ما 32,000 کارکنان کمک اتصال مشتریان به بهترین سرگرمی های ورزشی, اخبار هنر و به خود ما محلی محتوای اصلی.

پس از موفقیت آسمان اصل مانند چرنوبیل ما طرح را به دو برابر سرمایه گذاری ما در محتوای اصلی توسط 2024. ما همچنین در حال توسعه یک تلویزیون جدید و فیلم استودیو, Sky Studios, Elstree که انتظار میرود منجر به ایجاد بیش از 2000 شغل جدید و تولید اضافی £3 میلیارد دلار از تولید و سرمایه گذاری در انگلستان خلاق بخش در پنج سال اول به تنهایی.

فن آوری ما اجازه می دهد تا مشتریان به تماشای آنچه که آنها می خواهند زمانی که آنها می خواهند و چگونه می خواهند و ما به عنوان اتصال میلیون ها نفر از خانواده ها به محتوای آنها عشق اعتقاد ما آن است که مسئولیت ما را به انجام آن را با خیال راحت. به همین دلیل ما در ارائه خدمات مانند آسمان پهن دوستان و آسمان بچه ها برنامه. و ما جریان آنلاین سرویس در حال حاضر تلویزیون بینندگان به ارمغان می آورد تمام لذت بردن از آسمان با انعطاف پذیری قرارداد-سرویس رایگان.

ما همچنین بر این باورند که شرکت ما در مقیاس یک مسئولیت است که می رود فراتر از کسب و کار ما و به جامعه. ما متعهد به اروپا برای اولین بار خالص صفر کربن سرگرمی شرکت تا سال 2030 دو دهه قبل از ما و ما را به کارفرما به رسمیت شناخته شده توسط بار و Stonewall برای تعهد ما به تنوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>