SL سبز در مذاکرات برای فروش شهر املاک و مستغلات بدهی به کوشنر, CIM

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

SL سبز Realty Corp است در پیشرفته مذاکرات به فروش حداقل سه وام متصل به نیویورک خواص به تقویت آن تعادل نقدی با توجه به مردم با آگاهی از این موضوع است.

املاک و مستغلات سرمایه گذاری اعتماد در مذاکرات برای فروش یک نیم اشکوب وام موقعیت پشتوانه بروکلین صنعت شهرستان به CIM گروه و وام به منهتن ساختمان اداری به Rockwood سرمایه مردم گفت. همچنین در پیشرفته بحث و گفتگو با کوشنر Cos. در مورد بدهی یک ملک مسکونی در بروکلین.

قیمت گذاری از وام فروش نمی تواند آموخته شود اما سطح مورد بحث قرار گرفته به شرح زیر همتراز برخی از مردم گفت.


SL, سبز, عمده نیویورک صاحبخانه دیده است سهام خود را به ضرب و شتم این سال نگرانی که coronavirus همه گیر وزن در ارزش املاک و مستغلات به خصوص در شهرهای بزرگ ضربه سخت توسط ویروس. این شرکت اعلام کرد در ماه گذشته است که یک $815 میلیون معامله به فروش سابق اخبار روزانه ساختمان در منهتن فرو ریخت و گفت: آن را تعلیق به اشتراک گذاری buybacks.

آن را به عنوان به دنبال تقویت ترازنامه خود را SL سبز شنود گذاشته نیومارک کریگ نایت فرانک و Eastdil امن به بازار حداقل هشت وام های مختلف با توجه به اسناد دیده می شود خبری بلومبرگ.

نمایندگان برای SL سبز کوشنر Cos., Eastdil, نیومارک کریگ و Rockwood کاهش یافته است به نظر. CIM نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Rockwood است که در بحث خرید REIT را 25 میلیون دلار junior نیم اشکوب وام مربوط به 95 مورتون سنت در غرب روستا می پردازد که نرخ بهره در حدود 7.6%. CIM در مذاکرات برای خرید این شرکت $71.5 میلیون نیم اشکوب وام به صنعت شهرستان می پردازد حداقل 7.5 درصد است و تنها بودجه تا $54.1 میلیون. علاوه بر این کوشنر Cos. در حال مذاکره برای خرید یک $30 میلیون نیم اشکوب وام پرداخت 8% بهره حمایت چند ساختمان در 365 Bond Street, Brooklyn, با توجه به افراد آشنا و اسناد و مدارک.

کوشنر Cos. درگیر شد در معاملات به ارزش یک ترکیب 3 میلیارد دلار در سال 2019 با توجه به وب سایت خود را. CIM که توصیف خود را به عنوان یک مالک اپراتور دهنده و توسعه دهنده از دارایی های واقعی و متعلق به اداره دارایی به ارزش حدود 30 میلیارد دلار از دسامبر. 31 با توجه به وب سایت خود را. Rockwood, سرمایه گذاری املاک و مستغلات شرکت مدیریت بیش از $8.8 میلیارد دلار از سرمایه سرمایه گذار, با توجه به وب سایت خود را.

SL سبز به رهبری مارک هالیدی بود نیم اشکوب سرمایه گذاری بدهی حمل یک کتاب ارزش $967 میلیون از دسامبر. 31 با توجه به براده. آن است که میله میله به گزارش درآمد در روز چهارشنبه.

این شرکت ارزش بازار حدود 3.5 میلیارد دلار است. سهام آن کاهش یافته است بیش از 50 ٪ در این سال پیشی کاهش در شاخص S&P 500.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>