SL سبز به دنبال ریختن WeWork ملک

عمده شهرستان در دفتر صاحبخانه SL سبز در تلاش است برای کاهش قرار گرفتن در معرض آن به WeWork به گفته یک منبع آگهی Midtown ملک استیجاری به طور کامل توسط دست و پا زدن coworking شرکت در بار بهتر است.

صاحب ساختمان است که بی سر و صدا ساخت ترتیبات برای فروش 609 Fifth Ave. که از 140 ، 000 فوت مربع از فضای اداری آن را اجاره wholely به WeWork در اواخر سال 2018 است.

در طول یک درآمد تماس در ماه ژانویه, SL سبز را اجرایی مارک هالیدی نشان داد که WeWork اجاره تنظیم شده است برای شروع در ماه آوریل و coworking شرکت شده است در جریان ساختمان از اموال.

هالیدی تخمین زده است که آن را WeWork “حداقل تا پایان این سال” را به پایان برساند آماده سازی فضا برای اجاره به مشتریان.


سوالات hounded WeWork که آیا آن خواهد شد که به کاهش نمونه کارها خود را به خصوص در فضاهای مانند 609 Fifth Ave. که نیاز به سرمایه outlays به آماده شدن برای مشتری بالقوه tenancies در تلاش به نوبه خود در اطراف آن بیمار ترازنامه.

سخنگوی WeWork بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد برنامه های خود را برای محل. یک سخنگوی SL سبز گفت: این شرکت تا به حال هیچ اظهار نظر در مورد فروش بالقوه از 609 Fifth Ave.

SL سبز, a $7.6 میلیارد عمومی شرکت املاک و مستغلات با غلظت دفتر منابع در Midtown تنها یک مکان دیگر با WeWork در این شهر تقریبا 124,000 فوت مربع فضا در 2 هرالد Sq. که WeWork subleases به آمازون.

SL سبز مدیران باید به دنبال برطرف کردن نگرانی در مورد پتانسیل های خالی که در آن اموال ناشی از coworking شرکت مسائل نشان می دهد که اگر WeWork کاهش یافته است که محل آنها به دنبال امضای یک قرارداد به طور مستقیم با آمازون برای فضا است.

در درآمد تماس با سرمایه گذاران در ماه ژانویه هالیدی واگذار کرد که از درخشش داشتن اجاره با coworking مستاجران به حال پژمرده از جمله WeWork را رقیب Knotel.

“من می دانم که بسیاری از تمرکز بر WeWork اما Knotel است در خارج وجود دارد نیز به عنوان کسی که رفتن را از طریق بسیاری از همان چیزهایی که ما می شنویم… جایی که آنها به نظر می رسد به عقب کشیدن از معاملات” هالیدی گفت. “قطعا آزادسازي تقاضای خود را تا حد زیادی و تخمگذار کردن کارکنان. بنابراین من فکر می کنم شما در حال رفتن به آن را ببینید که در آن بخش است.”

SL سبز مدیران اشاره کرد در این تماس که هیچ coworking شرکت هنوز لغو اجاره.

بسیاری از صاحبان بزرگ در شهر را محدود به قرار گرفتن در معرض WeWork زیرا آنها اجتناب از انجام معاملات با شرکت.

پس WeWork را نزدیک به سقوط در سال گذشته انعطاف پذیر کاری شرکت های بوت خود را رشد اخیرا با تمرکز بر مدیریت توافق با صاحبخانه جایی که آنها جلوگیری از پرداخت اجاره برای یک فضا در ازای سود های توافق که از آنها محافظت از بحران مالی اگر آنها خالی روبرو می شوند.
 


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید