کاهش متحده آمریکا ویروس موارد به قرار دادن طبقه تحت سهام جی پی مورگان می گوید

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

کاهش سرعت در رشد نرخ جدید ایالات متحده coronavirus موارد ممکن است کمک به قرار دادن یک طبقه تحت سهام و تعدیل نوسانات با توجه به JPMorgan Chase & Co.


Cboe Volatility Index شده است ردیابی اطلاعات در ارتباط با گسترش جهانی از موارد نشان داده شده در رابطه با رشد در ایالات متحده آمریکا در سطح ویژگی های استراتژیست های Jason شکارچی و Alix Tepper Floman نوشت: در یک توجه داشته باشید جمعه. تعداد متحده با نرخ رشد بالای 20 درصد کاهش یافته و به زیر 10 از بیش از 40 در دو هفته گذشته یک روند است که می تواند نگه داشتن فشار در VIX و متوسط هر سهام کاهش می یابد—اگر آن را در ادامه گفتند.

“بر اساس اخیر همبستگی مورد کاهش سرعت رشد در این گروه می تواند کمک به قرار دادن بیشتر فشار رو به پایین در ضمنی سهام نوسانات و بی پرده طبیعت از یک آزمون مجدد از مارس سهام قیمت پایین” از استراتژیست نوشت. “ما مشکوک است که بازار می تواند لنگر به این آمار با توجه به ابهامات زیادی در ارتباط با یک بیماری همه گیر. تا آنجا که ثابت شده است این مورد است.”

این جی پی مورگان duo انتظار 2,100 s سطح برای برگزاری در S&P 500 در خدمت به عنوان یک طبقه برای بازار این سه ماهه. آنها 2,750-2,850 منطقه دربندی تظاهرات در طول دوره. معیار سنج بسته درست در زیر سطح 2,490 فتح جمعه, داشتن افتاده به پایین و در حدود 2,192 فتح کرد گرفته شد در ماه مارس ،

نیویورک گزارش اول خود را کاهش روزانه coronavirus مرگ و میر در روز یکشنبه هر چند فرماندار اندرو کومو گفت: آن را بیش از حد به زودی به رسم هر گونه نتیجه گیری از این ارقام است. نیوجرسی است که در رتبه دوم بیشترین تعداد متحده موارد نیز شاهد کاهش در نرخ مرگ و میر.

“در هر دو هوبئی چین و ایتالیا پایدار تجمعی مورد نرخ رشد شکستن به تک رقمی هم تراز با توسعه قله در این بیماری همه گیر منحنی” از استراتژیست نوشت. “به نیویورک مشخص شده یکی از زودتر عمده شیوع بیماری در ایالات متحده ما گمان بیشتر نرخ رشد کاهش سرعت طی هفته آینده یا بیشتر می تواند کمک به بهبود تمایلات بازار.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>