کوچک biz دهنده دره بانک را افزایش می دهد پول نقد قبل از اقدامات امداد باد کردن

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بازار سهام را تعجب آور واکنش نشان می دهد که وال استریت انتظار اقتصاد ضربه محکم و ناگهانی به شدت. ولی بانک اجرایی ایرا رابینز نیست بنابراین مطمئن شوید.

نه همه کسب و کارهای کوچک را دریافت چک های برنامه حفاظت از وام و به زودی هزاران نفر ممکن است مجبور به پرتاب در حوله. برای تقویت سیستم دفاعی خود را در برابر انتظار می رود موج از پیش فرض نیوجرسی مبتنی بر دره که دارای تخصص در اعطای وام به کوچک و متوسط شرکت های مطرح 115 میلیون دلار در سرمایه جدید این هفته.

رابینز توصیف تزریق پول نقد به عنوان “یک سیاست بیمه در یک رای است که حس می کند.” او می خواهد بانک خود را آماده برای زمانی که دولت اضطراری امداد اقدامات باد کردن و وام تحمل برنامه ها به پایان رسید در تابستان.

“زمانی که ما پیدا کردن که وام گیرندگان باید یک مدل کسب و کار ماندگار,” او گفت:.


هیچ کس می داند که چگونه بسیاری از کسب و کار خواهد بود جاروب دور توسط coronavirus بحران اما بانک ها و سرمایه گذاران خود را در حال نیروبخش برای بزرگ شدند. به همین دلیل KBW بانک شاخص همچنان پایین 30 درصد در این سال در حالی که S&P 500 است فقط 8 درصد آن بالا است.

قطع نشان میدهد که چگونه بانک ها در معرض هر بخشی از اقتصاد است که در آن 40 میلیون نفر شغل خود را از دست. بازار سهام را اببس و جریان اما مصمم هستند تا حد زیادی توسط حرکت قیمت Facebook, آمازون, اپل, مایکروسافت, Netflix و گوگل که در مجموع استخدام حدود 1 میلیون نفر است.

سهام بانک به طور معمول تجارت در و یا بالاتر از ارزش دفتری یا ارزش خالص اما این گروه در حال حاضر معاملات در 12% تخفیف در بازارهای سرمایه RBC گفت. سیتی گروپ معاملات حدود 40% تخفیف.

قیمت-به-کتاب سطح بر اساس ناتوانی سنج چه دارایی واقعی ارزش ها در نمونه کارها وام” گفت: دیک Bove یک Odeon سرمایه تحلیلگر.

وام-از دست دادن مقررات برای سه ماهه دوم “به احتمال زیاد مساوی یا بیش از” دراماتیک را افزایش می دهد بانک های ثبت شده در آوریل RBC Capital تحلیلگر جرارد کسیدی گفت: روز شنبه در یک گزارش. میلیون ها بیکار و یا furloughed مصرف کنندگان در حال مبارزه با خود صورتحساب کارت اعتباری اجاره و یا وام مسکن, او گفت:, و گسترده به صورت پیش فرض در میان کسب و کار کوچک وام گیرندگان به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است.

در دره بانک 115 میلیون دلار در پول در هزینه 5.25% آسانسور بانک مبتنی بر ریسک سرمایه نسبت به 11.9% از 11.5%. بانک ها با نسبت 10% یا بیشتر در نظر گرفته بود و با حروف بزرگ به طوری ولی نمی نیاز به پول برای برآورده تنظیم کننده. اما آن را عاقلانه به سرمایه گذاری در کیسه های شن قبل از سیل حملات.

“این یک حرکت هوشمند برای دره” تحلیلگران در Keefe Bruyette & جنگل گفت.

“همیشه بهتر است برای جمع آوری پول زمانی که بازار باز است” دره بانک رابینز گفت: “به جای زمانی که شما به آن نیاز دارید.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>