کسب و کار کوچک صاحبان انفجار SBA بیش از وام های فدرال برنامه های

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شهر کوچک-صاحبان کسب و کار در حال از دست دادن صبر و شکیبایی با دولت فدرال است که وعده داده شده $349 میلیارد دلار در pandemic-بودجه امداد اما تا کنون تحویل داده شده است.

روز چهارشنبه کوچک کسب و کار دولت و وزارت خزانه داری اعلام کرد که چک برنامه حفاظت و اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام را به طور موثر اجرا از بودجه.

“ما نمی توانید EIDL ما نیست و PPP. هیچ پول وجود دارد” گفت: جو Rojas یک توسعه کسب و کار مربی در Sapiens در منهتن. “ما در یک وضعیت بد مرد.”


“من اعمال می شود و مانند هر کس دیگری هیچ چیزی دریافت نکرده اند و در عین حال گفت: Stavros Aktipis یک صاحب چهار رستوران در منهتن. “هیچ چیز آمده است تا با وام و ما همه در انتظار است.”

“آنها حتی نمی داده شود و پول” گفت: Helana افراد مدیر اجرایی بیشتری نیویورک اتاق بازرگانی که نظارت 40,000 کسب و کارهای کوچک و مدنی و رهبران. “من در حفظ و بر روی درخواست آنها را لطفا به من بگویید اگر شما در حال گرفتن پول است.”

Natt گفت تیم او شروع به پر کردن برنامه های کاربردی وام سه هفته پیش هدایت بیش از 2000 کوچک-صاحبان کسب و کار از طریق فرایند. وقتی پرسید که چگونه بسیاری از این کسب و کار را دریافت فدرال پول Natt جواب داد: “هیچ کدام. صفر است.”

“من صحبت نمی شود به هر کسی که دریافت هر گونه پول در حساب خود را,” او گفت:. “SBA است از ارسال ایمیل تایید که آنها دریافت کرده اند وام خود را.”

این هفته بروکلین اتاق بازرگانی در زمان یک نظرسنجی از 350 کسب و کارهای کوچک که اعمال می شود برای هر دو EIDL یا PPP. تنها 3 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که دریافت کرده بود PPP بودجه; 4 درصد گفت: آنها دریافت EIDL بودجه.

شیدا همسالان اتاق رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت واجد شرایط این بررسی با توجه به تیم خود خواسته هرگز پاسخ دهندگان اگر وام خود را تایید شده یا نه.

“آنچه که به وضوح در حال ظهور است یک عکس از کمبود بودجه روبرو برنامه های آشفته و نورد که به نظر می رسد علاقه بزرگتر بیشتر به خوبی تاسیس کسب و کار با روابط موجود به وام دهندگان بیش از کمی بچه ها” همسالان گفت.

صاحبان کسب و کار دیگر پیدا کرده اند که حتی پس از پر کردن EIDL و PPP وام برنامه های کاربردی برنامه های کاربردی خود بودند و از درجه اعتبار ساقط دلیل ناگهانی وام نیاز تغییرات ساخته شده توسط SBA که در برخی موارد حتی اطلاع صاحبان کسب و کار از برنامه تعمیرات اساسی.

“ما به طور مداوم ایمیل, آیا کسی هر چیزی ؟ از آنجا که ما می خواهم به دانستن” Rojas گفت. “هیچ کس دیگری چیزی گفت.”

Rojas در حال از دست دادن امید است که این پول را به نظر می رسد در همه.

“من نه امیدوار. من نگران هستم” او گفت:.

پس از وعده وام تا 2 میلیون وام—از جمله فوری گرانt از $10,000—SBA عقب کشیده و تغییر شرایط EIDL capping وام بین $25 ، 000 و $35,000 با فوری اعطای تغییر به $1,000 برای هر یک از کسب و کار کوچک کارمند با تعداد کارکنان به بیش از 10. تقاضا شده است قریب به اتفاق با یک گزارش میخ وام درخواست در بیش از 3 میلیون نفر از برنامه های کاربردی.

PPP وام تامین شد توسط $349 میلیارد دلار از پول مالیات دهندگان و قرار بود به نگه داشتن کسب و کار با کمتر از 500 کارمند شناور در گسترش اقتصادی shutdown ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. این برنامه راه اندازی شد برای توزیع بودجه از طریق یک شبکه ملی از SBA مورد تایید بانک ها و nonbank وام دهندگان.

“برای هیچ یک از این [امداد] و یا بسیار کوچک بوده و جریان” گفت: کارن Kerrigan, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت کسب و کار کوچک و کارآفرینی شورای.

پیام از کسب و کار کوچک صاحبان و رهبران جامعه را به شدت تضعیف این پیام مطرح شده توسط برگ برنده دولت است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شده در مارس 4 که برنامه “راه جلوتر از برنامه است.” وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت: بودجه خواهد بود توزیع در عرض چند هفته پس از این قانون به تصویب رسید.

در عوض وزارت خزانه داری و SBA اعلام کرد که اگر کنگره با تصویب قانون به افزایش بودجه برای دو کسب و کار کوچک وام برنامه های آنها را به زودی اجرا از پول است.

“شما چگونه اجرا می شود؟” Natt گفت. “کنگره آن را تصویب. بانک ها باید پول است. یا کنگره در حال برگزاری بر روی آن و یا بانک ها باید پول است. آنها پول قبل از آنها آن را بدهد؟”

“من تعجب نیست چرا که من فکر نمی کنم آنها تا به حال زیرساخت به حرکت” Rojas گفت. “من استفاده می شود به کار برای DOD (وزارت دفاع) و من دیده ام برخی از تغییراتی که اتفاق افتاده در دولت فدرال و من امید زیادی است.”

حتی با این ملال انگیز انتظارات از صاحبان کسب و کار در حداقل یک بانک در نیویورک گفت: این تخصیص PPP بودجه: M&T Bank گزارش 1,264 کسب و کار کوچک وام از PPP برنامه تایید شده اند تا کنون برای $375 میلیون دلار برای کسب و کار در شهر نیویورک است.

“در حالی که ما با افتخار از تیم ما کار سخت و شور و شوق خود را برای مشتریان و جوامع از جمله سخت ضربه New York metro منطقه که هنوز هم وجود دارد بیشتر کار انجام شود. بیشتر کسب و کار هنوز هم نیاز به کمک” گفت: Gino Martocci, M&T Bank سر از بانکداری تجاری.

دیگران در حال تعجب آنچه که آن را برای دریافت مقدار مورد نیاز فدرال پول وام.

“من نمی دانم اگر آن را نیاز به ارتباط با بانک ها قادر به دریافت برخی از اولویت برای دریافت وام گفت:” Aktipis رستوران صاحب. “کسب و کار بسته شده و در آینده نزدیک ناشناخته است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>