کسب و کارهای کوچک برای دریافت وام در پی شیوع

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

د Blasio دولت را اعلام کرد کمک برنامه با هدف ارائه کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر شیوع کروناویروس.

ما باید به ارائه برخی از کمک به کسب و کار است که در حال صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر” شهردار, بیل د Blasio گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه ، “بنابراین ما باید دو اشکال امداد ما در حال رفتن برای پیاده سازی حق دور.”


دولت اعلام کرد که کسب و کار با کمتر از 100 نفر می تواند واجد شرایط برای وام های بدون بهره تا 75000 دلار به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند سند 25% به دست مشتری رسید به دلیل coronavirus.

د Blasio دولت نیست بیان دستورالعمل که کسب و کار را به پاسخگویی به واجد شرایط برای وام.

در گفتگو با Crain راکمیسر Gregg Bishop بخش از کسب و کار کوچک خدمات گفت: این وام در نظر گرفته شده است برای کسب و کار در صنعت خدمات مانند رستوران و خدمات مواد غذایی که باید در نگهداری کارکنان در حقوق و دستمزد و شاهد یک کاهش در درآمد. از آن خواهد شد 0% وام با مدت بازپرداخت 15 تا 20 سال است.

“ما می خواهیم به آنها را به حداکثر مقدار سرمایه با بهره صفر در کمترین میزان پرداخت های ما می تواند ارائه” اسقف گفت: Crain را. “ما می خواهیم برای ارائه به طور موقت تسکین.”

برایان هلر یک شریک در شوارتز Perry & هلر گفت: جزئیات بیشتر در مورد نیاز به ارزیابی برنامه وام. “شما می توانید یک کسب و کار کوچک از 10 نفر و این می تواند یک bodega در بروکلین و یا می تواند صندوق های تامینی. آن را قطعا به نظر می رسد مانند وجود دارد باید برخی از مرتب کردن بر اساس ارزیابی برای تعیین آنچه که لازم است.”

حتی اگر وام می تواند تا آنجا که $75,000 اسقف گفت: او انتظار ندارد برای دیدن هر کسب و کار درخواست مبلغ کامل. او گفت: برنامه وام خواهد بود و تامین مالی توسط وام-از دست دادن ذخیره تحت موسسات مالی خصوصی و تضمین شده توسط دولت است.

در علاوه بر این به برنامه وام, دولت اعلام کرد که کسب و کار با کمتر از پنج کارکنان می تواند درخواست برای کمک های مالی نقدی اگر آنها می تواند ثابت کند شبیه درآمد از ضرر و زیان به ویروس.

“ما قادر خواهد بود برای به دست آوردن پول در دست خود را به جزر و مد را بیش از” د Blasio گفت: در طول کنفرانس خبری. “جزئیات است که طرح ما قرار داده است. این چیزی است که ما فقط تایید شده است.”

شهردار به نام گرانت برنامه “تحت اللفظی مستقیم, نقدی, اعطای, به فروشگاه های کوچک که در یک نقطه که در آن آنها ممکن است به وضع کسی خاموش” و پیشنهاد کرد که کسب و کارهای کوچک با کمتر از پنج کارکنان تماس 3-1-1 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دریافت کمک.

اسقف گفت: Crain را کمک reimbursable و تنظیم برای پوشش تا 40 درصد از هزینه های حقوق و دستمزد برای سال مربوط به کاهش درآمد که دولت پیش بینی خواهد شد به طور متوسط 6000 $در هر کسب و کار است. اسقف گفت: این کمک مالی می تواند برای پرداخت مالیات مالیات شبیه به دیگر برنامه های کمک مالی در دولت ترازنامه.

آن هنوز روشن نیست که چگونه de Blasio دولت پیش بینی ثبت نام کسب و کار در دو طرح. وقتی پرسیده شد که برای جزئیات NYC کسب و کار راه حل های مرکز است که بخشی از گروه کسب و کار کوچک خدمات به کارگردانی Crain را به یک “Covid-19 کسب و کار کمک Survey”.

بررسی درخواست اطلاعات تماس اولیه و می پرسد برای یک کارمند سر دفعات مشاهده شده است. یک بخش وجود دارد که درخواست توضیحات از کاهش درآمد و کسب و کار از دست دادن از Covid-19. در غیر این صورت هیچ چیز دیگری در این نظرسنجی که مطرح دستورالعمل و ساختار پرداخت برای کسب و کار استفاده از این برنامه.

وقتی پرسیده شد که در مورد دستورالعمل های برنامه, اسقف گفت: وجود خواهد داشت یک نمره اعتباری جزء به روند و مستندات درخواست سوابق حقوق و دستمزد به احتمال زیاد شامل می شود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>