شهرهای کوچک در آرکانزاس هدفمند به عنوان سایبر دزد علائم آسان

یک سال پیش در کلرندن شهردار جیم Stinson از خواب بیدار یک روز صبح به این خبر که یک ناشناس جنایی بود swindled بیش از $92,000 از شهر خود و پس از خارج-از-بانک دولتی صدها مایل دور.

کلرندن جمعیت مورد 1,450 مردم پس از سرقت سمت چپ یک سوراخ خمیازه در آن 5 میلیون دلار بودجه است. هر یک از این شهرستان در بخش های احساس اثرات آن Stinson گفت و سرویس مخفی ایالات متحده نامیده می شد در بررسی.

“مثل کسی که به من سیلی زد در چهره” شهردار گفت. “این واقعا زدم باد از من. … من تعجب که چگونه ما می رویم برای بهبود یافتن از این است.”

بازرسان فدرال اختصاص یافته به این موارد در حال نگه داشتن مشغول به دلیل موارد نگه داشتن ستون ، کلرندن یکی از 114 آرکانزاس شهرداری ها هدف حملات سایبری طی چند سال گذشته با توجه به آرکانزاس شهرداری لیگ.

اخیرا حملات سایبری تحت تاثیر دولت شهر بزرگ و کوچک در سراسر کشور اما جنایتکاران را آغاز کرده اند باریک دامنه خود را به شهرداری با منابع کمتر و تقویت و شهرستانها که بیشتر وسوسه به پرداخت عاملان گفت: Stephen ادیسون رئیس دانشکده علوم و ریاضی در دانشگاه آرکانزاس مرکزی و یک متخصص امنیت سایبر.

ادیسون گفت: بسیاری از مجرمان در سراسر کشور با استفاده از ransomware است که در آن یک کارمند دولت را بر یک به ظاهر بی ضرر لینک. پس از آن با کلیک بر روی آن و آن را در کامپیوتر کاربر و هر آنچه که شبکه آن است که در ارتباط با یک ویروس مخرب.

“کسی که یک پیام پاپ آپ [پنجره],” او گفت:. “این بدان معناست که سیستم خود را ربوده است.”

هکرها بگویید قربانیان که در جهت آنها را به دست آوردن مجدد دسترسی به ماشین آلات و شبکه آنها باید واریز پول به هکرها در قالب بیت کوین یک untraceable cybercurrency. یک بیت کوین ترجمه برای حدود $9,800 در پول نقد.

“آنچه که در این [مجرمان] آموخته اند این است که شهرهای کوچک تمایل به منسوخ سیستم” ادیسون گفت. شهرستانها “استخدام افرادی که آموخته در کار است. آنها تمایل دارند که تجهیزات قدیمی.”

یکی از بالاترین مشخصات حملات سایبری در یک شهر بزرگ بود و در مارس سال 2018 است. هکرها خواستار $51,000 ارزش بیت کوین از آتلانتا برای انتشار داده های رمزگذاری شده. این شهر مدیریت اطلاعات مدیر پرسید: این شهرستان سال آینده برای $9.5 میلیون دلار برای کمک به پرداخت هزینه برای بازیابی هزینه های از این حمله با توجه به مقاله ای با رادیو فردا.

ادیسون با اشاره به این که شهرهای بزرگتر می تواند جذب بازیابی هزینه های گزاف اما در شهرهای کوچکتر نمی تواند. به همین دلیل موارد وجود دارد در سراسر کشور است که در آن باج است که در واقع پرداخت می شود.

Ransomware حملات رایج ترین در سراسر کشور اما یکی دیگر از روش معمول استفاده شده توسط سایبر کلاهبرداران است که بررسی تقلب. جنایتکاران طعمه بر شهرهای کوچکتر با اخذ چک کردن اطلاعات آنلاین اغلب با تصرف الکترونیکی را بررسی کنید. این چیزی است که اتفاق افتاده است به کلرندن. هنگامی که یک چک یا حواله پول به دست آمده است حتی اگر آن است که یک نسخه الکترونیک آن به راحتی می توانید counterfeited.

“این است که قطعا یک مشکل گفت:” آلن برایانت نماینده ویژه مسئول سرویس مخفی آمریکا در لیتل راک. “وجود دارد ثابت حملات سایبری اتفاق می افتد مانند است که در سراسر کشور.”

برایانت گفت: او نمی تواند نظر به طور خاص در هر باز موارد است. Stinson گفت: بررسی بررسی تقلب به شهر خود راه اندازی شد از یک سال پیش است و هنوز در حال کار می کرد تا آنجا که او می داند.

“من هر چیزی را شنیده و در عین حال در مورد بررسی” شهردار گفت.

از اوایل سال 2018 اضافی 16 محلی در سطح سازمان های دولتی در آرکانزاس نیز هدف بالا بردن تعداد کل شهرداری قربانیان به 130. همه به جز یکی رو پول خود را به عقب به این دلیل که آنها به طور کامل بیمه و آنها ظ ادعا می کند در یک موقع با توجه به آرکانزاس شهرداری لیگ.

یکی از شهرستان که هیچوقت جبران آنچه از دست داده بود کلرندن. Stinson گفت که به دلیل تنبل حسابداری. منابع مالی نیست, بررسی نوامبر 2018 تا سه ماه بعد. بیمه حفاظت طول می کشد تنها 30 روز تا ساعت اجرا کرده بود توسط مقامات شهرستان کشف دزدی, او گفت:.

یک زن ناشناس به طور معمول وارد یک بانک در آلاباما به نقد سه چک در طول روز Stinson گفت. زن گفت: بانک او “انجام پردازش” برای کلرندن که او گفت: واقع شده در آلاباما.

هیچ کلرندن در آلاباما اما هیچ کس در این بانک خواست هر گونه سوال Stinson گفت.

به استینسون بی میلی زن منتظر پنج روز برای چک به پاک کردن و بازگشت به همان بانک و پول, چک, او گفت:. او ادامه داد: ruse برای هفته ها.

چک تصویب تست چشم. آنها نگاه معتبر. آنها حتی تا به حال معاون شهردار امضا Stinson گفت.

یک کلاهبرداری های مشابه رخ داده در گلنوود شهر 2100 ساکنان. که شهر از دست رفته حدود 18,000. شهردار B. T. اسمیت گفت: امضا از سلف خود که در حال حاضر مرحوم شدند و در ساختگی چک. آنها تا به حال شده است نقد در اتحادیه های اعتباری در تگزاس است.

مانند کلرندن مقامات در گلنوود در حال حاضر یک نقطه به نگاه در هر در انتظار بررسی کنید هر روز صبح قبل از بانک حرکت آن را از طریق. اسمیت آن را به نام “صبح نگاه” سیستم.

“این بسیار وقت گیر است اما راه ارزان تر از از دست دادن هزاران دلار” او گفت:.

سیندی Frizzell, مدیر امور مالی, برای, آرکانزاس, شهرداری, لیگ, گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود چنین گسترده بررسی تقلب مانند آنچه او در طول دو سال گذشته.

او گفت که سازمان او که نشان دهنده تمام 499 شهرستانها و شهرهای کوچک در دولت نیز گزارش یافته های خود را به مقامات فدرال.

“هنگامی که ما صحبت کردیم به بانک ما در مورد آن به ما گفتند این بود که یک عمل مشترک” او گفت:. “ما فقط تا به حال دیده می شود آن اتفاق می افتد به بسیاری از شهرداری ها. در حال حاضر از آن اتفاق می افتد در سراسر ایالات متحده است.”

ادیسون گفت: تعداد جرائم سایبری حملات علیه شهرداری افزایش 60 ٪ در سال 2019 در مقایسه با سال قبل است.

“و این است که فقط آنهایی که کشف شد,” او گفت:.

اسمیت گفت: انشعابات گسترده تر از از دست دادن پول و اضافه کرد که آن را فقط در شهرستانها که مبتلا هستند.

“هنگامی که مردم در حال ضربه مانند آن trickles” اسمیت گفت. “آنها صدمه بانک ما. بانک های ما ساخته شده است تا از مردمی خوب. این یک ترفند کثیف. همیشه هزینه های کسی در پایان.”

یک نقشه نشان دادن محل کلرندن.

آلن برایانت نماینده ویژه مسئول سرویس مخفی آمریکا در Little Rock نشان داده شده است در این عکس است.”>
عکس Staton Breidenthal
آلن برایانت نماینده ویژه مسئول سرویس مخفی آمریکا در Little Rock نشان داده شده است در این عکس.

SundayMonday در 02/09/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید