کوچک و بزرگ همه چیز

Category: آرکانساس Comments: No comments

این بود یک روز زرق و برق دار برای باشگاه کتاب ما و ما فوق العاده بود, بحث, با استفاده از تکنولوژی زوم نیز هست. کوچک و بزرگ همه چیز بسیار خوبی نوشته شده است کتاب اما با برخی بسیار تاریک و عمیق موضوعات. نژاد پرستی سفید برتری نفرت و اندوه (از دست دادن یک نوزاد) قانون روابط خانوادگی و فقر در مقابل ثروت همه موضوعات مهم در این کتاب است. به عنوان شده است در مورد اخیر ما کتاب آن را یک تصمیم به اتفاق آرا در مورد چگونه به خوبی ما آن را دوست داشت. دو واقعا آن را دوست داشت سه فکر کردم آن را به خوبی نوشته شده بود و بازخرید در پایان اما سخت به عنوان خوانده شده و یکی از طرفداران (و برای یک بار که من نبودم!) من تلاش در طول نیمه اول از کتاب و breezed از طریق نیمه دوم که مایل به دانستن نتیجه.

آن را به ما بسیاری از موضوعات به بحث و در حالی که ما واقعا با یک شروع خوب بحث در مورد کتاب اخیر رویدادهای جاری بود ما گمراه کردن موضوع و صحبت کردن در مورد زندگی به عنوان ما در حال زندگی در آن است. بنابراین ما احتمالا نمی دهد که به خوبی بحث به عنوان کتاب موجه بود اما قطعا تفکر برانگیز.

پس از 6 همه از ما در باشگاه کتاب سفید زنان ما تا به حال یک بحث متفاوت از اگر ما تا به حال مخلوط نژاد یا جنس است. همه ما در عشق از دیدگاه اقلیت زنان و یا مردان و یا وکلا (از قانون آمار و ارقام کاملا به شدت) که این کتاب را بخوانید. در حالی که گفت: از دیدگاه سه شخصیت های مختلف–اموزش یک آمریکایی آفریقایی, پرستار, کندی, یک مدافع و Turk سفید supremacist و عزادار پدر شد یک خطی خواندن و آسان به دنبال و حتی اگر آن را در مورد برخی از موضوعات دشوار.

جالب بود بررسی شخصیت های مختلف و زمینه های متنوع خود که شکل آنها را به مردم آنها شد اما برای من وجود دارد بیش از حد بسیاری از شخصیت های کلیشه ای. یک بار دیگر برای من شد سریع “بیایید در پایان کتاب در حال حاضر از آن رفته 480 pages” و آن را در تلاش برای استفاده از تمام شخصیت ها و رنگ تصویر که در آن تمام شد به خوبی با وجود آنچه اتفاق افتاده است.

جالب را بخوانید اما علاقه شخصی من.

کتاب های بعدی ما این است که آموزش و پرورش از جدیدترین دوما توسط ارنست دوما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>