اسمیتسونیان اعلام کرد 12 میلیون دلار تعهد از بانی و Jere Broh کان

Category: وب وایر Comments: No comments

اسمیتسونیان اعلام کرد که 12 میلیون دلار تعهد از بانی و Jere Broh کان برای حمایت از برنامه های آموزش و پرورش در سراسر این نهاد است. این Broh-Kahns از Bethesda, Maryland در حال دیرین دوستان و حامیان اسمیتسونیان, کمک به های متعدد موزه ها آغاز خود را برای اولین بار هدیه در سال 1992.

زن و شوهر اخیر هدیه 2 میلیون دلار خواهد نام Broh کان ویل مدیر آموزش و پرورش در موزه ملی تاریخ طبیعی و ملی موزه هوا و فضا. یک $8 میلیون ترکه را وقف موقعیت.

این Broh-Kahns نیز متعهد $2 میلیون نفر از طریق یک ترکه به ایجاد موقوفات در موزه ملی سرخپوستان آمریکا و موزه ملی تاریخ آمریکا به حمایت از برنامه های آموزش و پرورش.

“این Broh-Kahns’ سخاوتمندانه هدیه به آموزش و پرورش ما را قادر به پیشبرد یکی از اساسی ترین و مهم ماموریت—برای کمک به مخاطبان در تمام جنبه های زندگی درک جهان و جایگاه خود در آن گفت:” اسمیتسونیان, منشی, پاهای بلند, پاهای دسته. “اسمیتسونیان در هسته خود یک موسسه آموزشی است که باید پاسخگو و در دسترس همه است.”

نامگذاری و endowing مدیر آموزش و پرورش در تاریخ طبیعی و هوا و فضا موزه ها اجازه خواهد داد که اسمیتسونیان به استخدام رهبران در موزه آموزش و پرورش خواهد شد که استفاده از این نهاد با مجموعه گسترده و دانشمندان به اجرای برنامه در مورد تاریخچه این سیاره مردم خود و جهان است.

“آموزش و پرورش در اسمیتسونیان بسیار مهم است” Jere Broh کان گفت. “آن را به عقب می رود به بنیانگذار جیمز Smithson و هدیه خود را برای ایجاد اسمیتسونیان برای ‘افزایش و انتشار دانش است.’ ما می خواهیم دانش منتشر می شود به نسل جوان است. آنها با تغییر آب و هوا و دیگر چالش ها و نیاز به دانش مناسب برای تصمیم گیری درست در زندگی خود را.”

Jere Broh کان بود یک دیپلمات با وزارت امور خارجه خدمت به عنوان رئیس وزارت امور خارجه Indochinese پناهنده برنامه. او و بانی Broh کان ملاقات در بانکوک که در آن هر دو آنها ارسال شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>