بسیار انعطاف پذیر. چنان قدرتمند است. خیلی سریع: Miele راه اندازی کمپین جهانی با حالی قهرمان جهان

Category: وب وایر Comments: No comments

Miele بیمه داخلی تولید کننده لوازم خانگی است تنظیم استانداردهای جدید در بازار پررونق برای شارژ handsticks با آن برای اولین بار ارائه شده در این بخش است. جهانی محصول مبارزات انتخاباتی در حال حاضر تحت استارت سفارشات با توجه به گرفتن گواهی نامه: در راه اندازی آن Triflex HX1 این شرکت با همکاری Aude Lemordant های سه گانه حالی قهرمان جهان. تمرکز مبارزات انتخاباتی است که انعطاف پذیری استثنایی و قدرتمند مکش و سریع تر تمیز کردن قابل شارژ handstick. خلاق ایده کار از DDB دوسلدورف.

با جدید Triflex HX1 کمپین Miele است که ساختمان بر روی پلت فرم داستان سرایی #LifeBeyondOrdinary اول آغاز و در سال 2018 – یک بار دیگر با اتخاذ یک رویکرد جدید در این بخش. در این زمینه حق بیمه با نام تجاری است که تبلیغات خود را برای اولین بار قابل شارژ handstick با همکاری حالی خلبان Aude Lemordant. فرانسه ورزشکار, 37, موفق به کسب اولین عنوان در FAI در مسابقات قهرمانی جهان در سال 2013 در بخش انفرادی آزاد و تیم های رشته های. پس از آن او شده است تعقیب تا کنون رکورد جدید در سال گذشته برنده او جهان سوم singles championship. “با جاه طلبی او به طور مداوم بالاتر از خودش و رسیدن به ظاهر غیر ممکن است, Aude کامل سفیر نام تجاری ما و بیشتر به طور خاص برای ما نوآورانه قابل شارژ handstick” می گوید: Dominic Worsley, مدیر بازاریابی جهانی با Miele ،

یک عنصر مرکزی از مبارزات انتخاباتی است که در 30 نقطه دوم. در کنار بیکران آزادی این نیز بیانگر انعطاف پذیری و قدرت و سرعت است که پس characterises Miele Triflex HX1. طراحی منحصر به فرد ترکیبی از سه جاروبرقی در یکی – همراه با مکش قوی و سریع تر برای تمیز کردن. با تشکر Miele گرداب تکنولوژی و فوق العاده گسترده ای electrobrush مکش در Triflex است که به عنوان قدرتمند به عنوان این شرکت قدرتمند ترین طناب دار خلاء سری. برای خوب و سریع تمیز کردن عمیق در تمام سطوح electrobrush را قدرت مکش به طور خودکار تنظیم برای پوشش کف. تعویض باتری اجازه می دهد تا 60 دقیقه کار می کنند. این Triflex HX1 Pro مدل گل سرسبد می آید استاندارد با لوازم یدکی باتری قابل شارژ است که باعث افزایش توانیم به آنجا که 120 دقیقه.

هتلز-کانال کمپین راه اندازی شده است در سراسر آلمان و همچنین به طور همزمان در چهار بیشتر کشورهای اروپایی. جهانی با اجرای برگزار خواهد شد. مسئولیت همه چیز دیجیتال نهفته است با AKQA با خلبان مسئول برنامه ریزی رسانه ها.

اطلاعات بیشتر: https://www.miele.co.uk/triflex

مشخصات شرکت:

Miele است تولید کننده پیشرو در جهان از حق بیمه لوازم خانگی از جمله پخت و پز, پخت و بخار-لوازم پخت و پز, تبرید, محصولات قهوه و ماشین ظرفشویی و لباسشویی و طبقه محصولات مراقبت از. این خط به بالا است افزوده با ماشین ظرفشویی, ماشین لباسشویی و جست و خیز کردن خشک کن برای استفاده تجاری و همچنین واشر-disinfectors و sterilisers برای استفاده در پزشکی و آزمایشگاهی و برنامه های کاربردی (Miele حرفه ای). این Miele شرکت در سال 1899 تاسیس شده هشت تولید گیاهان در آلمان به عنوان به خوبی به عنوان یک گیاه در هر یک از اتریش به جمهوری چک و چین و رومانی و لهستان. این پیوست توسط دو کارخانه متعلق به Miele s, ایتالیایی, پزشکی و فناوری تابعه Steelco. گردش مالی در 2018/19 کسب و کار در سال در حدود € 4.16 میلیارد دلار با سهم کسب و کار در خارج از آلمان تقریبا. 71 درصد. Miele نشان داده شده است با فروش خود شرکت های تابعه و از طریق واردکنندگان تقریبا در 100 کشور جهان است. در سراسر جهان خانواده اجرا شرکت در حال حاضر در آن نسل چهارم, استخدام نیروی کار در سراسر 20,500 بهشتی 11,050 شاغل هستند در آلمان است.
دفتر مرکزی این شرکت در Gütersloh در وستفالن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>