انزوای اجتماعی را بالا جسمی و روانی تلفات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

آرام خیابان در سن مارکوس, کالیفرنیا., به عنوان ساکنان تمرین های اجتماعی فاصله, مارس 21.

عکس: مایک بلیک/ایسنا

زمانی که نیوتن جرم., بسته مدارس در اواسط ماه مارس برای کمک به متوقف کردن گسترش coronavirus Nataly Kogan هیجان زده شد. بیشتر عجله برای گرفتن صبحانه. او 15 ساله پدر میا می تواند خواب.

دو را و پازل ساخته شده به پست Infinite. خانم Kogan فکر او را از رنگ.

“سعادت بود” او به یاد می آورد. “کامل انکار است. آن دو از بهترین سال زندگی من است.”

هفته سوم واقعیت رسید. تعطیلی مدارس را گسترش به طور نامحدود. میا برنامه تابستان در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه لغو شد. بنابراین زمان بود با دوستان.

خانم Kogan می آموزد سلامت عاطفی او می گوید:. آن است که موضوع سخنرانی او کتاب و شرکت او شادتر, Inc. اما در پایان سومین هفته در انزوا نگران کار خود و فرزند خود او آن را از دست داد. او فریاد زد و هر دو دختر و شوهر, ناودان درب و از خانه بیرون زد.

“احساس ناامیدی است فلج,” او می گوید.

Nataly Kogan و دخترش میا. دو هفته اول پس از میا مدرسه تعطیل شد, سعادت,’ Nataly می گوید. هفته سوم واقعیت های مجموعه در.

عکس: Nataly Kogan

تغییر خلق و خوی در Kogan-Spivack خانواده آینه تغییرات دانشمندان مشاهده شده در مطالعات چگونه قطبی محققان و فضانوردان انطباق با انزوا در مواقع شدید تر از آنچه که اکثر مردم در حال حاضر تجربه. در مطالعات افراد اغلب gung-ho در ابتدا, اما روحیه و انرژی تمایل به شیب مورد نیمه راه از طریق یک سفر. روز و هفته تاری. بهره وری اغلب کاهش می یابد و روابط فرای در چه برخی از محققان از آن به عنوان سه ماهه سوم سال جاری رکود است. که اتفاق می افتد چون ما ریتم شبانه روزی بستگی دارد نه تنها در نور اما در نشانه های اجتماعی. خلق و خو آسانسور دوباره به انزوا نزدیک شدن پایان.

اجتماعی فاصله متفاوت است ، اما “برخی از درس اعمال می شود می گوید:” لارنس Palinkas یک دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و استاد که تحقیقات گرفته است او هفت بار به قطب جنوب به یاد بگیرند که چگونه مردم وفق دهند به مدت طولانی از انزوا و حبس.

زوم جلسات و درایو های تولد کنار “واقعیت این است که چهره به چهره تعامل از دست رفته است بسیار پر تنش است,” او می گوید. بنابراین بیش از حد سلول با یک گروه کوچک از مردم و حتی خانواده او می گوید. بی امان نزدیکی اغلب تبدیل نارضایتی جزئی به عمده هستند.

طولانی انزوای اجتماعی طول می کشد جسمی و روانی عوارض هستند که به خوبی مستند شده است. مطالعات متعدد لینک انزوا و تنهایی به افسردگی و زوال عقل, حملات قلبی و سکته مغزی است. سلامت خطر انزوا برابر است با سیگار کشیدن 15 نخ سیگار در روز, می گوید: جولین هولت-Lunstad روانشناسی و استاد علوم اعصاب در دانشگاه بریگهم جوان. آن را کوتاه کند.

اما انزوا طول می کشد تلفات آیا در این مدت کوتاه است یا بلند. در مطالعات آزمایشگاهی “ما می توانید ببینید تغییرات در فشار خون و افزایش هورمون های استرس و التهاب” مربوط به کوتاه مدت انزوا دکتر هولت-Lunstad می گوید. دیگر محققان در حال مطالعه تاثیر بر سیستم ایمنی بدن عملکرد سلولی و پیری و اختلالات خواب.

“انسان یک موجود اجتماعی,” آسیب پذیر در هنگام تولد و امن تر در یک گروه دکتر هولت-Lunstad می گوید. “اگر ما عدم نزدیکی به دیگران بدن ما پاسخ خواهد داد” او می گوید. “مغز ما ارسال سیگنال به طور معمول در ارتباط با مبارزه یا پرواز. ما در حال قرار دادن در اوج آماده باش.”

جای تعجب نیست که انزوا آزمون پویایی گروه های کوچک و محدود با هم—چه در فضا و یا در خانه های سراسر کشور.

مربوط تصویری

کشورهای در حال آزمایش با هر دو بالا و پایین-tech راه برای اجرای مستندات و یا خود-قرنطينه. وال استریت ژورنال خبرنگاران در رم و نیویورک و هنگ کنگ در مقایسه انزوای خود تجربه نشان می دهد که چگونه برخی از دولت ها در حال حاضر به تحمیل اقدامات سختگیرانه تر برای متوقف کردن ویروس. تصویر عکس: کریستال تای

“این مهم است به خود مانیتور برای خنثی کردن احساسات می گوید:” نیک کاناش یک بازنشسته استاد روانپزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. او 2015 در کتاب چالش های روانی در فضای خاص ساخته شده توجه داشته باشید از cupolas ساخته شده به ناسا در ایستگاه فضایی بین المللی اجازه می دهد که فضانوردان به دور از همسالان و مشاهده زمین.

هیچ معادل دریچه فرار برای Morra Aarons-Mele در خانه اش در حومه بوستون. خانم Aarons-Mele است یک متخصص در کار از خانه. در آنجا او شروع یک کسب و کار نوشت: کتاب و آغاز یک پادکست با بررسی کسب و کار هاروارد به نام “اضطراب Achiever.” او شده است یک سخنران در جنوب غرب, هنر و کنفرانس ها برگزار شد در Austin, Texas.

در حال حاضر هر چند او سه فرزند جوان و همسرش می آموزد که در دانشگاه هاروارد در حال محدود در خانه با او. او گمشده خود را در فضا. او نقل مکان کرد و به دفتر او وجود دارد نه یکی.

جداسازی آزمون پویایی گروه های کوچک. Morra Aarons-Mele با دو نفر از فرزندان او می گوید: “من هرگز سعی در بیرون بسیاری از کلاهبرداری.’

عکس: Morra Aarons-Mele

“من در تلاش برای کمک به, اما او واقعا کثیف و آن را به من تاکید کردن” او می گوید. او کار کرده است از بستر نقاهت از آنچه او فکر می کند بود Covid-19.

چند روز کل خانواده دعوا. در یک نقطه یکی از بچه ها به او گفت: “”من احساس همدلی برای شما و پدر و من احساس می کنم می ترسم’, ” او می گوید.

“من هرگز سعی در بیرون بسیاری از ترفندها” می گوید: خانم Aarons-Mele. “بسیاری از تأملات صوتی و سلام زاناکس در اینجا وجود دارد.”

بهره وری یک نگرانی بزرگ برای مردم کار از خانه به خصوص با اقتصاد در یک سقوط هستند.

آلیسون Ledgerwood, استاد روانشناسی در دانشگاه کالیفرنیا در دیویس می گوید: “دوستان من بپرسید که” چه می گذرد ؟ من نمی دانم که چرا من نمی توانم تمرکز می کنند.’ “پس از چند هفته دکتر Ledgerwood می گوید او پذیرفته است که “اگر من نوشتن یک جمله از یک مقاله یک روز خوب برای من است.”

انزوای اجتماعی می تواند تضعیف بهره وری به دلایلی که هیچ ربطی به با مختل روال یا خانواده اصطکاک است. ریتم شبانه روزی در حال تنظیم عمدتا توسط قرار گرفتن در معرض نور است. اما آنها نیز تحت تاثیر نشانه های اجتماعی, دانشمندان می گویند. اقامت محدود در خانه تا حد زیادی محدودیت محرک های خارجی و می تواند باعث فیزیولوژیکی و روانی پاسخ مشابه به رفتار حیوانات در خواب زمستانی. افراد مورد مطالعه در قطب جنوب و در فضا—مناسب برای کم کردن خواب بیشتر و بیشتر فراموشکار دانشمندان می گویند.

“آنها از طریق یک دوره از جسمی و روانی مرگ کاذب می گوید:” USC است دکتر Palinkas. این یک مشکل ناسا است دست و پنجه نرم کردن با آن را به عنوان می گذارد و زمینه را برای سفر به مریخ است.

قطبی دانشمندان به طور کلی دیده می شد به دست آوردن مجدد انرژی خود را زمانی که آنها می دانستند سفر خواهد به زودی به پایان برسد. هیچ کس نمی داند زمانی که اجتماعی فاصله به پایان خواهد رسید. پس مستندات آغاز شد, خانم Kogan ارائه شده است مجازی ایران به کارگران بیمارستان از بوستون به روچستر, n. y., در تم شادی و قدردانی است. در هر او می گوید: مخاطبان ناچار بپرسید: آیا شما فکر می کنم چیزی خوب خواهد آمد از این ؟

“مردم به دنبال یک هدف پست” خانم Kogan می گوید. “بد سناریو آنقدر آشکار است.”

خانم موریس یک خبرنگار وال استریت ژورنال در سان فرانسیسکو. او را می توان در رسید [email protected]

اصلاحات & Amplifications
Morra Aarons-Mele صحبت کرده است در گذشته در جنوب شرق, هنر و کنفرانس ها برگزار شد در Austin, Texas. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت که او به صحبت در این جشنواره این سال قبل از آن لغو شد. (اصلاح شده در آوریل 23)

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه چیز شما انجام می دهند برای جلوگیری از احساس جدا شده? پیوستن به مکالمه زیر.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>